Şimdi Ara

Fm 20 3d grafik kalitesi 1 yıldız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar bende r5 2600 işlemci rx590 ekran kartı var fm 19da 3d grafik kalitesi yüksekken fm 20 de tek yıldız kötü cıkıyor ve maç esnasında takılmalar oluyor ne yaptıysam düzelmedi yardımcı olabilecek varmı ?

• Uygulama grafik birimi olarak büyük ihtimalle işlemcinin kendisi seçili. Ekran kartınızın arayüzünden FM2020'yi seçili olduğundan emin olun.
  • amd ekran kartlarında bunu nasıl yapıcam biraz araştırdım ama bulamadım
  • AppData veya Belgeler (Nerede olduğunu tam bilmiyorum ikisine de bak birinde olacaktır elbet.) kısmında "Cache" ve "Preferences" kısmını silersen düzeleceğini söylüyor bir çok yer. Ayrıca laptopta oynuyorsan yüksek güç performansta oynamanı tavsiye ederim. Ayrıca çalıştırırken doğru ekran kartıyla çalıştırıp çalıştırmadığını da kontrol et.
  • masaüstü bilgisayar ekran kartı ayarlarında fm 20 etkin yazıyor cache klsörünü silmiştim olmamıştı ama Preferences klasörünü silmemiştim akşam eve gidince bide onu silmeyi deniyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNi1413

amd ekran kartlarında bunu nasıl yapıcam biraz araştırdım ama bulamadım
    Masaüstündeyken farenin sağına tıkla. Orada AMD Radeon ayarları olması lazım. Ona tıkla. Oyunlardan FM20'yi özel olarak ayarla. Nvidia olsa yardımcı olurdumda AMD kullanmıyorum.
  • amd radeon ayarlarını yaptım denilen klasörleride sildim gene aynı inşallah beta sürümle alakalı bir sorundur full sürümde düzelir
  • Aynı sorunu ben de yaşıyorum maalesef full sürümü beklemekten başka çare yok sanırım.
  • gençler tercihlere tıkladıktan sonra alttan varsayılanı sıfırla deyince bende düzeldi bir deneyin isterseniz
  • celilkursat C kullanıcısına yanıt
    Kanka varya sen nasıl bir kralsın be Direl 5 yıldıza çıktı valla helal olsun 1 aydır her şeyi denedim olmamıştı
  • Bende laptop var. Grafik kalitesi 5 yıldız gösteriyor. Düşük ayarlarda kullanıyorum sadece grafik kalitesi ve grafik orta kalite. Maç esnasında takılmalar oluyor sebebini bilen var mı? Nasıl düzeltebilirim. Bazı günlerde hiç takılma olmuyor.
  • Herkese iyi forumlar. Benim laptopta i5 430M işlemci ve GT 320M 1 GB ekran kartı var. Ram ise 3 GB DDR3 var. Şuan FM 2020 açınca en düşük ayarda açıyor ve 10 dakika olmadan ısınıp kapatıyor.

Benim sorum şu olacak; i5 10300H işlemci, GTX 1650 ekran kartı ve 16 GB ram olan bir bilgisayar alabilirsem bu oyunu 5 yıldız ayarlarda oynayabilir miyim? Bu arada israil hariç tüm ligler büyük veri tabanında açık olacak. Peki bu özelliklerde bilgisayar yetmezse ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.