Şimdi Ara

FLO Etiketin Yarısı + Çekler Geçerli! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
2.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

paylaşmaya gerek duymadın mı forumda

Alıntıları Göster
    zaten bende flodan alıyorum kuponla daha ucuz.geçenlerde flodan 135 den aldığım nikeler instreette 270 satılıyordu nasıl satıyolar anlamadım.

bahsettiğim ayakkabıyı sanalda bulamadım flo mağazada çocuk beğenmişti kırmızı renk vardı 170 liraydı,tesadüf oldu ayakkabı dünyası 115tl renk mavi kalmıştı istediğimiz renk hemde.150 den 60 a düşen sandaletide hatun beğendi sepete atınca zaten 30 düşüyor.

normalde ayakkabı dünyasından bişey almam çok pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim hesaba da yüklenmiş kupon. Kodu yazdığımda Kupon kodu yeni sezon ürünlerden sepetinizde toplam 100TL üzerinde ürün bulunduğunda geçerli olacaktır

diyor. Yeni sezon ve 100tl üzeri seçmeme rağmen diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar daha hazırlıcaklar acaba yeni üretime geçtiler sanırım ? Kampanyayla aldık ya 1 aya yollarlar artık.
  • 150/50 kuponu olup vermek isteyen olursa mükemmel olur.

Ve ortalama kaç güne geliyor ürünler ?

• 21 haziranda açık vardı.İndirimli,kampanyalı ürünlerde üstüne çek kullandırıyorlardı.
    Açığı kapattılar.Alanlar aldı.Çek arayanlar indirimli ürünleri almak için çek aramasın boşuna.Geçmiyor artık.Bir dahaki sefere.
  • 3 gun oldu hala hazirlaniyor

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Kupon kullanmış miydiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya devam ediyor mu? Linkten girip sepete ekleyince %50 düşmedi. Bu düşmüş hali mi??

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Kampanya sonra erdi

• 4 gündür hazırlanıyor sipariş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

4 gündür hazırlanıyor sipariş.
    iptal edilebiliyor mu peki ?
  • Vaaay iyi kampanya olmıs kacırdık demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: psu

21 haziranda açık vardı.İndirimli,kampanyalı ürünlerde üstüne çek kullandırıyorlardı.
    Açığı kapattılar.Alanlar aldı.Çek arayanlar indirimli ürünleri almak için çek aramasın boşuna.Geçmiyor artık.Bir dahaki sefere.

Acik vardi ifadeniz doru degil. Daha once de defalarca bu kampanyalar yapildi ve cekler kullanildi. Ancak Flo kendi koydugu kurala kendi uymuyor. 3 gun kampanya var diyor ama 1. gun dolmadan kampanyayi sona erdiriyor. Ayrica hemen hemen her hafta ayni kapanyalari ya 1 alana 1 bedava seklinde ya da etiketin yarisi seklinde yapiyor. 3-4 kampanyada cekler gecmiyor, flo bakiyor yeterli satis olmuyor cekleri serbest birakiyor. Mesele boyle devam ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    Ucuza sattığını düşünürsede siparişi iptal ediyor. Benim sipariş iptal edildi çek kullanmıştım.

• İptallerle ve iadelerde müşteri hizmetlerini aramayı ihmal etmeyin.

Ben birkaç gün bekledim. Baktım iade gelmiyor. Aradım. IBAN numaramı istediler. Aramasam daha ne kadar beklerdim bilmiyorum.

Flo'dan mağduriyet yaşayabilirsiniz. Bu Türkiye gerçeği. Ama birçok kimse sevmese de iyi ki var diyorum.

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    Genelde yaptıkları kampanyalarda hem indirimli ürün alınıp hem de çek kullanılıyor ama belli özel kampanyalarda indirimli ürünlerde çek kullanılmıyor.Açık dediğim o.21 hazirandaki kampanyanın adı "en uzun güne özel kampanya" idi.Normalde çek kullanımı kapalı olması gerekiyordu.Ama açıktı.Açık oldu mu wp gruplarında paylaşılıyor.Oradan biliyorum.
  • Hazırlanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hem %50 indirim hemde çekle çok güzel fiyatlara ayakabılar alındı

Ama sıkmayın canınızı arada takip edin güzel indirimler oluyor mutlaka..

• İlk siparişim hazırlanıyor diyor, ikinici siparişim kargoya verilmiş. Hazırlanıyor demesine rağmen E-Fatura görünüyor arkadaşlar bu nasıl iş ?
  • Siparişim elime ulaştı konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.