Şimdi Ara

FLO Etiketin Yarısı + Çekler Geçerli! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
6
Favori
2.408
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etiketin yarısı demiş ama fiyatlar hiç değişmemiş yine. Hatta 1-2 ay öncesine göre artmış bile. Şaşırdım mı, tabii ki hayır. Millete yedirmesini başarmış mı, gördüğüm kadarıyla evet .
  • İndirimli ürünlerde kod geçmiyor. Müşteri temsilcisi ile görüştüm o da aynı şeyi söyledi.
  • Abi bu millete ne yapsan yaranılmaz. 50 TL ye Nike-Adidas kalitesinde Kinetix in en iyi en rahat ayakkabısını alıyorsunuz halen eleştirecek yer arıyorsunuz. 50 TL 10$ eder. Ben sürekli aliexpress ten de ayakkabı alırım indirim zamanlarında. bu kalitede ayakkabıyı ali den bile alamazsın 10$ a..

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Abi bu millete ne yapsan yaranılmaz. 50 TL ye Nike-Adidas kalitesinde Kinetix in en iyi en rahat ayakkabısını alıyorsunuz halen eleştirecek yer arıyorsunuz. 50 TL 10$ eder. Ben sürekli aliexpress ten de ayakkabı alırım indirim zamanlarında. bu kalitede ayakkabıyı ali den bile alamazsın 10$ a..
    Nike Adidas kalitesi mi ?

• teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyankizu -- 22 Haziran 2018; 11:15:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Etiketin yarısı demiş ama fiyatlar hiç değişmemiş yine. Hatta 1-2 ay öncesine göre artmış bile. Şaşırdım mı, tabii ki hayır. Millete yedirmesini başarmış mı, gördüğüm kadarıyla evet .
    Hocam nasıl oluyor. 1 hafta önce 100tl ye aldığım ayakkabı 70 lira, 1hafta önce 100 küsur olan ayakkabıyı 50 liraya aldık. Gayet uygun fiyatlı ürünler var

• Melange kullanıcısına yanıt
    Hocam 1,5 yıl önce aynı gün aldığım adidasin her tarafı parçalandı fakat 40 liraya aldığım beğenmediğimiz kinetixi hala sapasağlam giyiyorum. Bunun da birçok örneği var. Demek ki olay sadece marka algısı. Kaldı ki benim çocukluğumda kinetix, büyük markalarla gayette yarışan bir markaydi.

• eu1900 E kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum marka algısıyla ilgisi yok burda daha iki ay önceki kampanyadan aldığım kinetix neyden yaptılarsa artık leş gibi kokutuyor ayakları..bu sıcakta nasıl bir deridir böyle kullandıkları acaba..bide bunu 120 liraya satıyolar şaka gibi,daha da işim olmaz kinetixle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melange

Nike Adidas kalitesi mi ?

Alıntıları Göster
    Nike-Adidas hepsi Çin de üretiliyor artık. Kaliteli üst modeller Türkiye'ye gelmiyor bile.. Tr deki 250-300 TL lik modellerin burda 50 TL ye satılan Kinetix ten fazlası yok.

• 125/30 kamil koç kodları kullanılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzak durun, aynı şeyi daha önce de yaptılar. Çek + %50 indirim olunca siparişi 1 hafta sonra iptal ediyorlar. Sebep olarak da kalite kontrol aşamasında problem oldu o yüzden cevabı veriliyor.
    https://www.sikayetvar.com/flo-ayakkabi

Girin şikayetleri okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pc332 -- 22 Haziran 2018; 13:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc332

Uzak durun, aynı şeyi daha önce de yaptılar. Çek + %50 indirim olunca siparişi 1 hafta sonra iptal ediyorlar. Sebep olarak da kalite kontrol aşamasında problem oldu o yüzden cevabı veriliyor.
    https://www.sikayetvar.com/flo-ayakkabi

Girin şikayetleri okuyun.
    Daha önce 6-7 ayrı siparişim oldu çekle hiç sorun yaşamadım

Bu kampanyada da 3 farklı siparişle 11 ayakkabı aldım sülaleden farklı kişilere umarım yine sıkıntısız gelir

• 49 liraya aldigim polaris 24 tl..

• Arkadaşlar avantajixin 20 tl kuponuyla haber bülteni 20 tl kuponu aynı anda uygulanabiliyor mu?

• 150/50 kupanları nereden temin edebiliriz.
  • 150/50 aramayın boşuna, artık indirimli ürünlerde geçmiyor, düzeltmişler.

Edit: Kuponlar bloke olmuş hiç bir üründe geçmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 22 Haziran 2018; 16:30:9 >
  • Anneme aldığım ayakkabıyı iptal etmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

150/50 aramayın boşuna, artık indirimli ürünlerde geçmiyor, düzeltmişler.

Edit: Kuponlar bloke olmuş hiç bir üründe geçmiyor...
    tam zamanında almışım siparişlerim geldi.indirim+100 lira kupon kullandım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün sipariş verdiğim ayakkabılar hala kargolanmadı. Başka kargolanmayan varmı?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.