Şimdi Ara

Flo 125 TL üzeri 35 TL indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
7
Favori
8.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Pazar sabah sipariş vermiştim, halen sipariş hazırlanıyor diyor, bakalım yan mı çizecekler. Bir kere uyguna ayakkabı alalım dedik, uğraştığımızla mı kalacağız?
  • Benim tüm ürünler bugün geldi. Herhangi bir sorun olmadı. Elimde fazladan %50 indirimli aldığım skecherslar var elden verebilirim. Yoksa iade etçem fazlasını :) konum:Bursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki tanede bundan kaldı fazla elimde tanesi 49 tl bunu da verebilirim isteyen olursa elden aldığım fiyata :) çok fazla almışım. :) lumberjack yoyo 41 numara ikiside :) Bursa harici yazmasın lütfen

Flo 125 TL üzeri 35 TL indirim

• Hala sipariş hazırlanıyor diyor. Ne yapabiliriz beklemekten başka?
  • KevinMitnick__ K kullanıcısına yanıt
    Benimki de aynı şekilde, müşteri hizmetlerine mail attım ama cevap yok. Arayıp sormak lazım ama işim dolayısıyla müsait olmadığım için arayamıyorum. Ben bu siparişin geleceğinden çok emin değilim, FLO'dan bir iki defa alışverişim olmuştu, göndermezlerse de kapısından geçmem artık. Ayakkabıcılardan yana bende şans yok Yalıspor da aynısını yapmıştı.
  • Bir tane lumberjack ayakkabı aldım defolu geldi.

Flo 125 TL üzeri 35 TL indirim

• Daha önce kod kullandıysanız geçmiyor, yeni hesap açın
  • 1hafta oldu ortada ayakkabı yok. Ne rezil bir firmaymis arkadas

• Müşteri hizmetlerine 5 defa mesaj attıktan sonra benim ayakkabıları kargoya vermişler. Pazar sabahı alım yaptım Cuma akşam kargoladılar. İnşallah defolu vs. gelmez.
  • Ben üstteki mesajımı yazmadan 5 dk önce aldım, bu sabah mesaj geldi kargoya verildi diye

• sipariş verip netten mağazadan elden alma oluyormu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: p503

Müşteri hizmetlerine 5 defa mesaj attıktan sonra benim ayakkabıları kargoya vermişler. Pazar sabahı alım yaptım Cuma akşam kargoladılar. İnşallah defolu vs. gelmez.

Mesajımı güncelleyeyim; ayakkabılar elime ulaştı, hiçbir defosu vs. yok. Başlığı açan arkadaşa tekrar teşekkür ediyorum.
  • quote:

quote:

Müşteri hizmetlerine 5 defa mesaj attıktan sonra benim ayakkabıları kargoya vermişler. Pazar sabahı alım yaptım Cuma akşam kargoladılar. İnşallah defolu vs. gelmez.

Mesajımı güncelleyeyim; ayakkabılar elime ulaştı, hiçbir defosu vs. yok. Başlığı açan arkadaşa tekrar teşekkür ediyorum.

Faydamız olmuşsa ne ala....bende alışveriş yaptım sıkıntı çıkmadı 3 çift spor ayakkabı ve 1 adet terliğe indirimler+ kod ile 134 TL verdim defosuz ürünler daha ne olsun.

• Kod kullanılmıyor galiba. Denedim olmadı çünkü. Kullanabilen var mı?

• arkadaşlar ya mavi jeans in ayakkabı kalitesi nasıl flo da satılıyor mavi nin sitesinde yok. alan oldu mu converse tarzı, bayıldım tasarımlara ama kalitesizse bi önemi yok.
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    Benim sipariştede ayakkabıların ikisinin rengi birbirinden farklıydı.. İade ettim mağazadan.

• arkadaşlar bu flo grubunda kalite sıraması nasıldır onlarca marka var.... son zamanlarda mercedes diye bir markaları çıktı bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatxy1

arkadaşlar bu flo grubunda kalite sıraması nasıldır onlarca marka var.... son zamanlarda mercedes diye bir markaları çıktı bilgisi olan var mı

cevap yok mu
  • yenı ındırım kuponu varmı arkadaslar?
  • Lanet olsun FLO ya siparişimi göndermediler iptal ettiler..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.