Şimdi Ara

Flashget Kullanıcıları Lütfen Okuyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce indirdiğim flashget programını, microsoft antispyware ile tarattım 3 adet spy buldu ve programı sildi bilgilerinize...
    Daha iyi program biliyorsanız önerirseniz güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northeastwind -- 14 Şubat 2005, 0:42:49 >

• bence silme spyları öyle kullan ben öyle yapıyorum sadece programı açtığında bi kaç pop-up çıkıyo o kadar
  • her bulunanı sileceksen işin var kardeş...gir serialini flashget'in baş ağrın kalmasın...yok ben soğudum dönmem geri diyorsan download accelarator'ü dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezilvezir -- 14 Şubat 2005, 0:55:13 >
  • Sanırım o flashgetteki reklam bannerlarını ve pop upların açılmasını sağlayan file'ları buluyor bir şekilde, zararlı olduğunu sanmam uzun süredir bu şekilde kullanıyorum zaten..
  • internetdownloadmanager.com üstüne tanımam herkese tavsiye ederim.
  • Kardeş serialini biliyorsan yollama ihtimalin var mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: rezilvezir

her bulunanı sileceksen işin var kardeş...gir serialini flashget'in baş ağrın kalmasın...yok ben soğudum dönmem geri diyorsan download accelarator'ü dene.
  • çok yüksek bi tehtid olduğunu zannetmiyorum flashgette.
    microsoftun realtime protectionunu kapa tamamdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: omermu

çok yüksek bi tehtid olduğunu zannetmiyorum flashgette.
    microsoftun realtime protectionunu kapa tamamdır

+1
    Microsoft bu beta sürümü zaten piyasadaki yapar öyle ahmaklıklar. Silmeden es geç her bulduğunu silme yaw
  • seriali girince hişç bir reklam açılmıyor... serialli girmeeden reklam açmak için kullanılıyor galiba.. silmeytin sorunsuz.. serialide google.com da
  • yok abi flashget baba program silmeyin derim ben....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Northeastwind

Az önce indirdiğim flashget programını, microsoft antispyware ile tarattım 3 adet spy buldu ve programı sildi bilgilerinize...
    Daha iyi program biliyorsanız önerirseniz güzel olur

daha iyi program olsa dükkan senin
  • free download manager diye bir program var spysız küçük boyutlu ve kullanışlı tavsiye ederim
  • DAP Plus 7.4
  • crack.am serials
  • dostum onlar spy değil sadece flasgetin update edilmesi için gerekli olan portları açmak için kullanılan küçük programcıklar
  • Flashget iyidir.
    Daa iyisi yok kardeş.
    Gülü seven dikenine katlanır hesabı.
    Crack yap kurtul.
  • massdownloader güzel bir program flasget tarzı ındırıyor + reklam meklam yok
  • Flashget le ilgili arama yaptım forumda 5 sayfa dolusu topic açılmış ve tamamaen aynı muahbbet dönüyor. Ama birisi bile şuna değinmemiş:

Download hızı denip duruyor da benim bağlantım hariç d/l hızı, d/l managerin dosyayı kaç parça haline indiğine bağlı.
    Şimdi DAP dosyayı her zaman 4'e bölüyor sadece. FlashGet kaça bölüp indiriyor max? ona göre DAP'tan FlashGet'e geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geldiler -- 8 Mart 2005, 18:10:20 >
  • Getright'ın üstüne tanımam abi...
  • flashget 1.65 için serial yazinca o spy lar kalkar haberiniz olsun

fgc-sxpjt7kyehtxpy1b2fz7s3lsmjsukz2toomqfify

seriali girince programi komple kapatip açin
    mail adresi kismini felan sallayin ama boş gecmeyin kabul etmiyor bilginize
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.