Şimdi Ara

Flash'ın Hızı !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Flash (Wally West).isik hizinin 10^42 yani 10 ussu 42 kati daha hizli gidebilir ! Wally West Tanri veya kozmik gucu olmayan en hizli varliktir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yani ?

• Ee?

• Aydınlandım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • New 52'den sonra barry allen daha hızlı diye biliyorum .
  • şu an en hızlısı kim bilemiyorum ama Barry i daha çok seviyorum ben de

• Pre 52 de en hızlı Wally idi,New 52 de Barry en hızlı ancak şuan Rebirth ile beraber New 52 deki Wally'nin bizim bildiğimiz Wally olmadığını öğrendik.
  • Wallace deyip olayı kurtarmaları çok iyi oldu yılların ginger wally'si o sonuçta. Team rebirth :)))
    De ben asıl helena bertinelli (wayne olup bertinelli ismini kullanan değil ) dönecek mi ve bu earth-2 devşirmesi wayne'e ne olacak çok merak ediyorum. New 52 'de sinirimi bozan o kadar çok şey var ki.

• Bildiğim Kadarıyla Wally Nin Hız Sınırı Yok Yani Barry Bart ...... Gibilerden Daha Hızlı Wally West
  • Hayır, öyle bir şey yok.

Pre Crisis için ışıktan milyonlarca kat hızlı gibi bir ifade kabul edilebilir fakat post crisis tan itibaren ışık hızıdır bu karakterin limiti.
  • Pre Crisis dönemi farklı . Işık hızının 10^42 katı gidiyor bir crde . Planck Zamanıyla ilgili hatta .

• Dc'nin Flash'a has olan bu özelliği bir çok karaktere entegre etmesi çok saçma özellikle deathstroke bu hızı kullanmaya başlayınca tadı kaçtı. Neredeyse herkes Flash özelliklerine sahip oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.