Şimdi Ara

FLASH FLASH FLASH PANASONIC TV TURKIYEDE (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
10
Favori
34.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

Orijinalden alıntı: hendrix789

quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

Orijinalden alıntı: bowers wilkins

arkadaşlar bugün bosch bayine gittim tanıdık bir yer zaten bir model vardı stand yapılcakmış gelişi güzel vitrinde duruyordu 55dx603 modeli güzel cihaza benziyor sağlam bir yayın ve görüntü bağlı değildi fiyat 4700 tl di birşeyler yapılabilirmiş ama

o fiyata ise panasonic dx603 serisi, sony 55xd8505 *3900 TL lik fiyatı ile nal toplatır..Hiç sansı olmaz..

kim kime nal toplatır?

Hocam Sony 55XD8505 modeli 3800 TL ye dün mediamarkt ta satıldı...

55Dx603 modeli eğer 4700 TL ise malesef Sony'ye rakip olamaz diyorum.

* Fiyat 3800 TL den 3900 TL ye düzeltildi.

XD8505 3,800 TL teşhir fiyatı mı hocam?

• Giriş seviyesi cihazı 3600 tl ye veriyorlarsa vay halimize bir de Panasonic yazılım olarak desteği nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB983E238 -- 24 Ekim 2016; 11:44:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bizim buradaki 2 bosch bayini aradım daha durumdan haberleri bile yok, anlamıyorum Bosc yada Pana Türkiye neden bir açıklama yapmazki hangi modeller gelicek fiyat ne olucak doğru dürüst bilgiye ulaşamıyoruz .
  • Panasonic kendi telefonunuda açmiyor global sayfasina sikayet edicegim adamlar telefon nule acmiyor bilgi yok diye

• hendrix789 kullanıcısına yanıt
    Ben yazdım panasonic yunanistan sayfasına yönlendirdi:((

• Ha gayret getircez de televizyonu iletişim kuracak, bilgi alacak kimse yok.

• Bilgileri aldim beyler panasonicten teli actılar sonunda. 703 serisi 58" modeli 5150 tl pesin. Su an icin en yuksek bu model var ne zaman gelicegi belli degil dediler. Ust duzey bir yoneticiden aksam haber bekliyorum 02162907862 bu bosch bayii tel.i. toplu alim yapip fiyati kirdirtalim. Nasil fiyat sizce

703 serisinin 40inc fiyatını da konuştuğunuzda sorabilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

703 serisinin 40inc fiyatını da konuştuğunuzda sorabilirseniz sevinirim.

tel. yukarıda hocam tüm fiyatları veriyorlar ancak akşam sizin için sorabilirim
    ama ben fiyatı beğenmedim zorla sony x850 aldırtacaklar mediamakt indiriminide kaçırdık adamı kanser eder bu pana.
    Bu parayı Panasonic ten başka hiçbir markaya vermem. Bence fiyat iyi.

İş arasında sırf tv için foruma girip yazıyorum. Denk gelir konuşursanız sorarsınız yoksa müsait olunca ararım bende. 40inc için ne olur acaba 2600-2700 bu boyut için üst sınırım. Üstü olursa alternatiflere yönelebilirim.

• Hz olayına takılmayın fazla önemli olan ram. lg'100 hz native panellerinde , 1,5 ram koyuyor iyi güzel, yayın her ne ise anlık saliselik takılmalar oluyor panasonic bu konuda çok iyi
  • Haber geldi panasonicden. 703 serisinin üstünü satmak istemiyorlar Türkiye'de 3-5 kişi alacağından dolayı getirmeyeceğiz demişler. 58"703 serisi 5150 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendrix789

Haber geldi panasonicden. 703 serisinin üstünü satmak istemiyorlar Türkiye'de 3-5 kişi alacağından dolayı getirmeyeceğiz demişler. 58"703 serisi 5150 tl

en azından 750 serisi gelseydi...
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    bana bayii söyledi tabi bunları panasonic yetkilisi gelecek diyip.

belkide elindekileri alalım diye yalanda söylüyor olabilir. Çünkü ben direk toplu pazarlığıda girdim bak kardeş bu ücret fazla 4800 den ver dedim 5 tane.

panasonic destek hattını aradım onlarda şu an için planda yok dedi.

bu işle ilgili 2-3 yerden birden bir yetkiliden kesin söz almadanda hareket etmemek lazım.
    DX750 getirtemezsek DX700 alacağım. Beni de yazın, fiyatı düşürebilecek miyiz bakalım.
    dx700 bize uymaz. Hem o kadar para çekip hemde giriş seviyesi ürün satmak neyin kafasında bunlar 1 seneye tekrar çektirip giderler bu kafayla..Fiyatları uçmuş belki oyüzden sokmayacakalar ürünleri TR ye ama kendi kaybetti bile bu gidişle.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Hocam panelleri görmeden bu kadar acımasız yorum yapmak bence doğru değil lg den Samsung dan ya da philips ten bahsetmiyoruz bu markaların giriş seviyeleri ile Panasonic ın giriş seviyelerini aynı kefeye koymak doğru değil ki 7 serisi orta seviye bir panel. Panasonic giriş seviyesi 4 ve 5 serisi 6 ve 7 orta 8 ve 9 üst seviye gibi düşünebiliriz. Panasonic te kalite çıtası yüksektir böyle bakmak lazım.

• 58dx700 için istenen rakam bana pahalı geldi. En azından dx750 serisi gelseydi eyiydi ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    Evet ama tabloya bakarsan 7 serisinden 750 ve 780 ön plana çıkıyor her türlü. 50'' 750 gelseydi tamam budur diyecektim, 4 gözle beklediğim ürünler ilk lansmanda hayal kırıklığı yarattı,yukarıda arkadaş paylaşmış 750 serisini 3-5 kişi alacak varsayımıyla hareket edip panasonic getirmeyi düşünmüyormuş. İşte ben bu zihniyette kızıyorum. Samsungta 49KS8000 serisini ülkemize pas geçip KU ları kakalamıştı. Neden getirmiyorsunuz sorusuna da curved getirdik o daha çok talep görüyor gibi kendi ütopyalarında yaşadığını kanıtlamıştı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 24 Ekim 2016; 20:22:20 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.