Şimdi Ara

Flash Çarşamba Her 10 TL'lik mobil ödemeye 10 bonus (Kişiye özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
4.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her 10 TL'lik mobil ödemeye 10, toplamda 100 TL bonus. Size Özel yazıyor uygulamaları kontrol etmek lazım

Flash Çarşamba Her 10 TL'lik mobil ödemeye 10 bonus (Kişiye özel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mag13 -- 13 Mart 2019; 13:45:46 >

• Kişiye özel yazdığı için kimsede yok işte...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flash çarşamba kişiye özel. Bana 1000 TL mobilya alışverişine 50 TL bonus gelmiş.
  • Kişiye özel.

• Dayi oglu size ozel yaziyo

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Flash çarşamba kişiye özel. Bana 1000 TL mobilya alışverişine 50 TL bonus gelmiş.
    Bende de aynısı var.
  • Burger king, arbys usta dönerci de 15 tl bonus kampanyasından faydalanan arkadaş varsa kampanya açıklamasını anlayamadım. Farklı günlerde 25+25 e 15 tl bonus mu yoksa 50+50 ye 15 tl bonus mu veriyor? Deneyen arkadaş varsa cevaplarsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temassız değil mobil ödeme

• arkadaşlar bu migrosun farklı mağazaları farklı iş yeri olarakmı geçiyor ne alacaz bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

arkadaşlar bu migrosun farklı mağazaları farklı iş yeri olarakmı geçiyor ne alacaz bilemedim
    Farkli mağaza farkli işyeri olarak geçiyor. Geçen ay aynı günde 5 farklı mağazadan yararlanmıştım.

Ama geçen hafta migrosta world posundan çekti. o zaman sayılmıyor
  • Kampanya bende de tanımlı, akla ilk gelen Migros var. Peki başka nerelerde kullanabiliriz

• exqwerex E kullanıcısına yanıt
    tamamdır çok teşekkür ettim
  • 2. defadır geliyor kampanya ama telefonumda NFC olmasına,diğer bankalarda kullanmama rağmen,"telefonunuz mobil ödemeye uygun değildir uyarısı alıyorum".
    Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Kampanya bende de tanımlı, akla ilk gelen Migros var. Peki başka nerelerde kullanabiliriz
    İki ayrı şok mağazasında denedim bonus posu tanımlı fakat mobil ödemede maalesef world posuna yönlendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

arkadaşlar bu migrosun farklı mağazaları farklı iş yeri olarakmı geçiyor ne alacaz bilemedim
    Mobil ödeme gelenler, temassız garanti pos bulmada zorlanacaklar. Bana da gelmişti geçen haftalarda. Migrosta ortak pos da normal çekimde garatiden alirken, temassızda yapikredinin çekiyor. 3 migrosta denemiştim, hepsi mobilde YKB den çekti. Dikkat edin.

• 1000 50 bonus veren mobilya mağazaları hangisidir?
    https://www.bonus.com.tr/sektorler/mobilya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 13 Mart 2019; 13:22:46 >
  • Banada gelmiş bugüne kadar tüm migroslarda denedim hepsinde oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Mobil ödeme gelenler, temassız garanti pos bulmada zorlanacaklar. Bana da gelmişti geçen haftalarda. Migrosta ortak pos da normal çekimde garatiden alirken, temassızda yapikredinin çekiyor. 3 migrosta denemiştim, hepsi mobilde YKB den çekti. Dikkat edin.

Alıntıları Göster
    hocam az önce 3 farklı migrosdan alışveriş yaptım kıyma aldım 30 tl bonus kazandım eğer izmir balçova civarı ikamet eden varsa migros inciraltı, kipa avm onur mah. migros garantiden işlem yapıyor.
  • Ankara Kecioren FTZ Avm Migros da denendi 10 tl bonus kazanım mesajı geldi,bilginize.

• Migros jet kasada olur mu dersiniz ?
    Normal kartla temassız ödeme oluyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.