DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Flash Belleğe Dosya Atmak
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
16.136
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Flash Belleğe Dosya Atmak
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1610 Mesaj
      09 Mayıs 2010 14:18:31
      Elimde 16gb'lık bir flash bellek var.İndirdiğim filmleri oraya atmak istiyorum ama 4gb'lık bir filmi atarken " ... dosyası hedef dosya sistemi için çok büyük" diye bir hata veriyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?Düzeltmenin bir yolu yoksa filmi 2 parçaya bölüp atmamı sağlayacak bir program söyler misiniz ?

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
      İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
      M.K.Atatürk (1881-193∞)
    • Yarbay
      2386 Mesaj
      09 Mayıs 2010 14:20:31
      winrarla bölüp denesene bir.

• Yüzbaşı
      291 Mesaj
      09 Mayıs 2010 14:22:00
      Flash diski fat32 olarak biçimlendir ve öyle atmayı dene.

İnsanın elde ettiği kadını asla düşünmemesi komiktir aslında. Unutamadığın kişi daima senden uzakta olandır.
    • Yarbay
      3312 Mesaj
      09 Mayıs 2010 14:22:24

quote:

Orijinalden alıntı: Girdap_uA

Elimde 16gb'lık bir flash bellek var.İndirdiğim filmleri oraya atmak istiyorum ama 4gb'lık bir filmi atarken " ... dosyası hedef dosya sistemi için çok büyük" diye bir hata veriyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?Düzeltmenin bir yolu yoksa filmi 2 parçaya bölüp atmamı sağlayacak bir program söyler misiniz ?

Dosya sistemini ntfs çevir.Büyük ihtimal fattır şuan

• Yüzbaşı
      987 Mesaj
      09 Mayıs 2010 14:22:28
      biçimlendirip ntfs yap düzelir

• Binbaşı
      1610 Mesaj
      09 Mayıs 2010 14:34:35

quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Alıntıları Göster

Dosya sistemini ntfs çevir.Büyük ihtimal fattır şuan

Evet bakığımda fattı.Biçimlendirdim.Sorunum düzeldi.Yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim.

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
      İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
      M.K.Atatürk (1881-193∞)
    • Yarbay
      2518 Mesaj
      09 Aralık 2012 03:09:53
      quote:

Orijinalden alıntı: CBA

biçimlendirip ntfs yap düzelir

ewet bende biçimlendirdiğimde düzeldi tşkkürler

...
    • Yüzbaşı
      308 Mesaj
      09 Aralık 2012 03:12:16

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

Alıntıları Göster

ewet bende biçimlendirdiğimde düzeldi tşkkürler

+repimi ver o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      163 Mesaj
      06 Şubat 2013 01:26:48
      ellerine sağlık

AŞK-I BEŞİKTAŞ
      ///Mpower
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.