Şimdi Ara

FLASH BANNER VE DİNAMİK OBJELER HAZIRLATMAK İSTEYENLER (Yeniden) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
8.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.pematuning.com 468 x 60 banner lazım acele!!! yardımmmmm
  • hocam babamın işi için bi site yapıyorum.İşi avize imalatı ve satışı.Firmanın adı Peker Aydınlatma.Bunun için banner ya da intro yapabilirmisin?Renkler de Lacivert ve beyaz.Eğer yaparsan çok makbule geçer.Şimdiden saolasın.
  • Arkadaşlar üstünüze afiyet grip oldum kafamı kaldırabildikce uğraşıyorum. biraz bekletiyorum kusura bakmayın.
  • geçmiş olsun arkadaşım !
    quote:

Orjinalden alıntı: serkanyan

Arkadaşlar üstünüze afiyet grip oldum kafamı kaldırabildikce uğraşıyorum. biraz bekletiyorum kusura bakmayın.
  • abi benim eski nick hakikatlerim yeni nickim bu ilk banner istiyenlerdenim lütven :)www.hakikatweb.com
    forumun üstüne bulutlu banner çok istiyom ama bulutları hareket ettirenilirseniz süper olur ne kadar hızlı hareket ederse o kadar süper şimdiden teşekkürler hocAm saygılarımla

eski nikim hakikatlerim..
  • kardeş çok saolasın
    site ismi Pcdersanesi.org Bilgisayar ve internet paylaış sitesi olacak Şu resimin
     FLASH BANNER VE DİNAMİK OBJELER HAZIRLATMAK İSTEYENLER (Yeniden)
    boyutlarında teknolojik bişi yapabilirmisin

Not: biraz daha küçük olabilir çünkü bunu ana sayfada kullanaacağım yani t

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wboylord -- 12 Aralık 2006; 11:58:09 >
  • Bende Bi Tasarım İstiyorum Yardımcı Olubalirmisiniz !

DOST FORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan92 -- 11 Aralık 2006; 23:01:06 >
  • Serkan, kardeşim hakikaten kaliteli çalışmalar yapmışsın öncelikle tebrik ederim...

3D görünümlü dönen dinamik nesne ve logolarda "create motion"lar kullansam da flash bayağı bir zaman harcamama neden oluyor.
    (gerçi sadece 6 aydır flash ile ilgileniyorum ama...) tavsiye edebileceğin "3D" ya da "4D Cinema prg." benzeri bir program var mı? Hangi programları kullandığını merak ettim doğrusu...

Animasyon veya intro-banner filan istemiyorum... Sadece yol gösterecek birkaç (balıkziyafeti değil de, balık tutmayı öğrenme bab-ında) tavsiye öğrenmek istedim....

• ilk önce dostum cidden emeğine sağlık. tebrikler d.h ye yakışan bi topik olmuş.
    Bu konuda benim de sana yapabileceğim tek şey sanırım sana çalışmalarını koyabilecğein bi host vermek olabilir.eğer bu konuda bi alan dilersen pm at. hemen açayım oraya koy bunları.hem arkadaşlar için daha iyi ollur.hem de hepsi biarada olmuş olur.
    Not. herhangi bi ücret talebim olmayacaktır.
  • pm attım
  • quote:

Orjinalden alıntı: *beto*

Çalışmalarınıza devam ediyorsanız bende birşey rica edebilirmiyim? Bir anakokulu sitesi için intro hazırlamak istiyorum. Fakat henüz bilmiyorum ve bu konuda sizden yardım isteyeceğim. Yukarıda "dutdibi" isimli bir siteye hazırladığınız gibi bir intro hazırlayabilir misiniz?

"kaplan.h" arkadaşımdan önce idim fakat bir karşıklık olmuş sanırım. yeniden listeye dahil olabilir miyim?
  • Arkadaşlar Çalışmalara bir müddet ara veriyorum
    Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek amacıyla lynx23 arkadaşımızla yeni bir site hazırlığına giriştik. En yakın zamanda sizlere yeniden yardımcı olmaya çalışacağız msn : serkanyan6@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanyan -- 20 Aralık 2006; 18:06:34 >
  • Calismalara baktimda gerçekten cok hoş eline sağlık
  • teşekkürler steave
  • flashta 3boyutlu nesneleri nasıl yapıyorsunuz?ayrıva hareketli kahramanları banada lazım ama öğrenmek istiyorum
  • Destek demeyelim sizin için elimizden geleni yapıyoruz:)
    Sitemizin adını tasarım işleri bitince açıklayalımda bu çalışmalara ordan devam edin.
    Tekrardan elelnirize sağlık. Aramıza Hoşgelidiniz
  • Merhaba

bana 920*97 boyutunda banner yapabilir misiniz

sol tarafta Bayrak üzerinde Atatürk resimi olsa

bunun gibi (bu sadece bir örnek)

sağ tarafta ise

yukarıdaki bannerın solundaki gibi bi logo

ortada ise

T.C
    GÖYNÜCEK KAYMAKAMLIĞI
    yazması

zeminin açık mavi tonlarda olmasını istiyorum

yüzsüzlük mü ediyorum acaba böyle ayrıntılı istek anlatarak

neyse yaparsanız sevinirim

geri kalanı sizin tercihinize kalmış

şimdiden teşekkürler

• www.webdonanim.com
    815*125 boyutlarında yapabilirsen mutlu olurum
    Site Adı: Web Donanim
    Açıklama: Güncel Donanım Haberleri ve İncelemeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembe7 -- 23 Aralık 2006; 17:53:18 >
  • Kardeşim bana bir flash banner lazımwww.ataturkumuz.tr.cx yazacak ve ondan sonra Ne Mutlu Türk'üm diyene yazacak.Eğer zahmet olmazsa hazırlayabilir misin?
  • www.hazavita.com

bıtanede ben ıstesem :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.