Şimdi Ara

FLASH BANNER VE DİNAMİK OBJELER HAZIRLATMAK İSTEYENLER (Yeniden) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
8.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanyan -- 10 Eylül 2007; 17:25:52 >
  • çalışmalarınızı çok beyendim 100x175 ebatlarında mavi ve beyaz renklerde 3 boyutlu seaheaven yazan bir logo yapabilirmisiniz. bu arada sitenize de giremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sucenneti -- 30 Aralık 2006; 4:15:21 >
  • www.cihan iko.tr.cx(boşluğu kapat) ya abi burdaki banneri güzel yapabilirmisin ama takımlı olmasın gerisi senin hayal gücün
  • quote:

serkanyan

HOCAM SANA PM ATTIM BAKARSAN SEVİNİRİM..

KOLAY GELSİN
  • hocam bana da logo ve banner lazım.http://forum26.awardspace.com şimdiden teşekkürler.bu arada bayramınız ve yeni yılınız kutlu olsun arkadaşlar
  • niye beleşe yapılır bu iş acaba,akıl mantık ermiyo,şimdi bütün bu insanlara beleşe flash banner,intro,logo yapmak..ilginç.
  • www.forumcolik.com icin bende isteyebılırmıyım adresi için bir dinamik obje istiyorum
  • arkadasım gerekcekten cok ama cok guzel olmus senın ıcın en uygunu neyse (giris yada banner)lutfen bende ıstıyorum slogan PALYASIMIN EN SADE HALİ
  • forumzirve.com girişteki logo yerine o boyutlarda arka planı beyaz güzel bir intro istiyorum mümkünse

şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: acemi11111

niye beleşe yapılır bu iş acaba,akıl mantık ermiyo,şimdi bütün bu insanlara beleşe flash banner,intro,logo yapmak..ilginç.

nie? senin ihtiyacın olsa illa ki para verip mi yaptırmak isterdin insanların cebinden para çıkmayınca olmuyor mu?
    ben yaptım bir süre yeterince yardımcı olduğu düşündüm bıraktım bazı nedenlerden dolayı ama bu bence bu olayı haksız düşürmez nolursa olsun insanlara yardımcı olmak bi erdemdir unutma hayatta herşey para deildir..bu tarz küçük olayların artık para ile yapılacak bişeyi kalmadı bence...herkesin kendi seçimi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutozturk -- 1 Ocak 2007; 15:27:07 >
  • bendewww.forumanyaq.org için banner istiorum forumanyaqın yazılışı ForuManyaQ şeklinde olursa ii olur 980*135 şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #CannibaL# -- 1 Ocak 2007; 21:41:48 >
  • @serkanyan

Hocam durdurdunmu bu işi yoksa devam edecekmisin?
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanyan -- 10 Eylül 2007; 17:27:49 >
  • benimda bi sorunum war
    flash'da yaptığım basir bi çalışmayı nasıl gif olarak kaydedebilirim

not:flash mx 2004 trial
  • www.genc24.net Genc' seniz & kendiniz geç hissediyorsanız 24 saat radyo yayını ile buradayız arkadaslık ve raqdyo sitesi buna uygun bir banner hazırlarsanız cok sevirim iyi calısmalar
  • kardeş bana da hayaleteam.iphorum.com yazarsan sevinirim şekilli bişeyler olsunn
  • Bu konuyu uzun zaman önce durdurmuştum kış sezonu geldi ve işler hafifledi isteklerinize yeniden bu konu altında cevap vermeye calışacağım.
  • flaşlı bir site yaptırmak istiyorum eğer ilgilenirsen görüşelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanyan

Bu konuyu uzun zaman önce durdurmuştum kış sezonu geldi ve işler hafifledi isteklerinize yeniden bu konu altında cevap vermeye calışacağım.

bende bitane hazirlatmak istiyorum ayrintili bilgiyi pm olarak attim
  • en kısa zamanda isteğini hazırlamaya başlıyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.