Şimdi Ara

FKB KAYNAKLARIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın kırtasiyeye gideceğim ve bunlara dair eksik-fazla niteliğinde yorum yani eksik olanlardan hangileri alınsın diye söyleyebilir misiniz? konu anlatımlara gerek yoktur.

Hepsi Soru bankası olarak
    Biyo: gezegen,birey b,palme a,palme b,karekök lys
    Kimya: Birey b, Palme ygs, Palme LYS, Palme organikkimya.
    Fizik: nihatbilgin ygs, nihatbilgin lys, apotemi ygslys

Edit:
    Biyoloji için Gezegen ve Birey b aldım, palme a yı bunları yarıladığım vakitlerde almayı düsünüyorum
    Kimya için birey b ve palme ygs aldım
    Fizik için bir şey alamadım

Fizik kaynak önerisi alabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetasan -- 11 Ekim 2017; 19:57:49 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Palme alacaksan sorular karışık onu söyleyeyim. Yani gideyim hücre testi çözeyim diye bir olay yok haberin olsun

• Biyoloji bry b nasıldır ki ?
  • Bak bunu bilmiyordum.. Kötü oldu biraz bodoslama mı çözülecek kitap

• mehmetasan kullanıcısına yanıt
    kim diyor onu ?

Palme konu konu
    arkadaşın bahsettiği Birey serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YGS_Mİ_KALDI_OLUM -- 11 Ekim 2017; 13:10:52 >
  • YGS_Mİ_KALDI_OLUM kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam birey çok karışık hepsini ortak testlere bölmüş sırf bu şey yüzünden sapsade olan gezegen yayınlarını düşündüm ilk kitap olarak. Bu arada öğleden sonra kırtasiye gidip kitap alacağım ama yorum yok. Nerede eski DH

• YGS_Mİ_KALDI_OLUM kullanıcısına yanıt
    Birey serisi falan değil. Bildiğin palme soru bankası. a-b bu şekilde. Konu konu değil, karışık. Fıhristini açtığın zaman sayfa numaralarına dikkat et ortak sayfalar var. Eve gdince resim atayım bari.

Edit:Sanırım sen konu anlatınlıdan bahsediyorsun. Konu anlatımlılar konu konu gidiyor. Ama soru bankası karışık. Ben soru bankasından bahsediyordum.

Misal ilk konuyu palme a dan çalıştın, gideyim çalıştığım yerlerin sorularını palme a soru bankasından çözeyim diyemiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freezeboi -- 11 Ekim 2017; 14:37:0 >
  • Hepsini birden alma bence bittikçe alırsın. Bu arada ben palme a biyolojiyi beğenmiyorum. Balon bence. Hem k.a hem s.b si. (B ye daha geçmedim ama farklı olduğunu sanmyorum. )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • limit biyoloji alabilirsin. palme alacaksan da arkadaşın dediği gibi karışık değil her konunun kendi bölümü var neden bahsettiğini anlayamadım.
  • Zaten sırayla alacağım hocam. Peki ne öneriyorsun?

• Breakage kullanıcısına yanıt
    Bir ss falan atabilir misiniz acaba merak ettim

Bende palme var başka kaynak almadım daha ama limiti öneriyorlardı (selin hoca çözüyor)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    FKB KAYNAKLARIMFKB KAYNAKLARIM

• edit.
  • Palme a baya güzel kaynak tam kritik sorular çözmüş konuyu tam olarak oturtuyor gibi bir şey çözdüğüm konulardan soru kaçırmıyorum selin hoca dinleyip palme çözüyorum çok iyi oturuyor konular
  • İmam Bayıldı kullanıcısına yanıt
    biyoloji için fundamentals kullanıyorum ardından gezegen birey palmeye dalmak istiyorum. uyar mı imam efendi
    Uyar tabi biyolojide tekrar önemli bir kaç test bırakırsın istersen ben öyle yapıyorum 1-2 hafta sonu bıraktığım testi çözüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.