Şimdi Ara

Fizikten anlayan varmı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaa arkadslar ben oldum olası fizikten kalıyorum nedense hiç bişi anlamıyorumm.gecen yıl lisede 2 dönemde zayıftıi ortalamadan gectım.simdi ünii.deyim hoca da gıcıkk anlamıyorum bişiy..hoca kendı kendıne konsuuyo gidiyoo kessin kalıcam..fızıyi ıyı oln arkadslar bı yardım..nasıl anlarım ben bu fiziyi...

• mühendislik mi okuosun?
    bizimki gibi çok dehşet bi hoca ise adam,hocanın takdirine kalmış..fizik çok kasıntı bi ders..
    hele bir de elektromanyetik alan teorisi dersi görceksen:(
  • Fizik kolaydır yav Kimya iğrenç bence, biyolojiyi ezberle geç zaten
  • ünivdeki fizik, vektör çözmeye,çarpışmalara,enerji sorularına,f=ma(gerçi çou şey burdan çıkıo) ya bnzemio pammıhprenses:D
  • bende sevmiom fizik dersini
  • bana quantum taner derler buralarda
  • yok be mühendıslık dyeıl.bılg.programcılıgıya bızım okuldaki hocalar bırakmak ıcın bahane arıyolar bide..ısın kötusu dersın adı Teknolojinin Bilimsel İlkeleri yaa adam formul bile sölemıyo..mantıgını anlayın dıyoo..
  • hangi okul?

taner abi Allah gönderdi seni
  • beykent
  • Taner abi,içimde öle bi his var ki,sanki ders vercekmişsin gibime gelio :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

bana quantum taner derler buralarda

sahimiii günes dogdu sankii...
  • yok yaw aman ha
    sadece lisede fiziğe anormal bir ilgim vardı, quantum'da maalesef ünv.de farklı dal olduğu için okuyamadım (benim fakültedede sadece vektörler, fiziksel büyüklükleri ve insan bedenini konu alan tıbbi fizik vardı ve çok da fazla fizik bilgisi gerektirmiyordu) ama quantum'a meraklı olduğumdan kitap alıp incelemiştim. Qauntum'a merakım en favori hobilerimden olan bilardoda 2 topun temas halinde yanyana yuvarlanıp yuvarlanamayacağı konusundaki iddia üzerine başladı ama öğreneli 7-8 sene geçtiği için bana güvenmeyin
  • quote:

yok yaw aman ha
    sadece lisede fiziğe anormal bir ilgim vardı, quantum'da maalesef ünv.de farklı dal olduğu için okuyamadım (benim fakültedede sadece vektörler, fiziksel büyüklükleri ve insan bedenini konu alan tıbbi fizik vardı ve çok da fazla fizik bilgisi gerektirmiyordu) ama quantum'a meraklı olduğumdan kitap alıp incelemiştim. Qauntum'a merakım en favori hobilerimden olan bilardoda 2 topun temas halinde yanyana yuvarlanıp yuvarlanamayacağı konusundaki iddia üzerine başladı ama öğreneli 7-8 sene geçtiği için bana güvenmeyin

yine kaldımmm....

• quote:

Orjinalden alıntı: Jasmin88

quote:

yok yaw aman ha

yaw abartma. fizik hem eğlenceli hem de zor değildir. olayı kendi gözünde büyütürsen asla başarılı olamazsın. Ben öğrencilik yıllarında sınavlara girerken hep aynı psikoloji içinde olurdum, kendine güveneceksin ve dersleri içinde adeta aşağılayacaksın

yine kaldımmm....

• quote:

Orjinalden alıntı: aspci

ünivdeki fizik, vektör çözmeye,çarpışmalara,enerji sorularına,f=ma(gerçi çou şey burdan çıkıo) ya bnzemio pammıhprenses:D

vektörler amma zevkliydi yav
  • evet ya,uç uca ekle,çek oku,bitti:D
  • Bizim Yıldızda Murat Hocayı tanıyanlar vektörleri çok ii bilirler hele anlatırken verdiği sapıkça örnekler adamı deli ediyo serbest vektörler kayan vektörler baya sağlam anlatıyo unutmuyoz Adam resmen sınavda ispat sorcam dio valla
  • ben vektörler deyince vektörlerde toplama ve bileşenlere ayrılma işlemlerini hatırlıyorum. elemanları vardı onları hiç hatırlamıyorum skaler neydi heç hatırlamıyorum
  • bende fiziği sevmem ama istemesekde alcaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.