Şimdi Ara

Fizikten 4,5 net yapıp 5 ayrı fizik tavsiye videosu çekmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
2.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen herkese açık paylaştığı için fotoğraf/video linki koymamda sıkıntı olmayacaktır lakin her ihtimale karşı işin hukuki boyutunu bilmediğimden ötürü buraya fotoğraf koymak istemiyorum. Youtube'da denk geldiğim bir dostumuz sürekli önerilenlerde çıkınca merak edip bir videosuna bakmak istedim. Video fizik hakkındaydı. 10-12 dakika falan anlatıyor, ben de dur bakalım ne anlatıyor kafasıyla kulak verdim dinliyorum. O esnada açıklamalara indim YKS netlerini paylaşmış, fizikten 6 doğru 6 yanlışı, tyt fenden de 9,5 neti var? :D

Çok saçma değil mi? Şimdi arattım, beş tane video çekmiş. TYT fizik (x2), AYT fizik(x2), TYT-AYT fizik (kampanyalı, ikisi bir arada)

Bu direkt hayal satmaktır bence. Derece yapanların kanal açmasına çoğunuzun aksine ben karşı değilim, işi ticarileştirmeyip tekrara düşmedikleri sürece derece yapan birisinin kanal açması çok anormal değildir. Ama AYT'den 80k civarı sıralama yapıp öneri videoları çekmek düpedüz primdir. Sıralamaları küçümsemiyorum bu arada asla, kişi eğer sınav sonucundan memnunsa sınavı kazanmıştır bence. Ama 14 sorudan 4 virgül bilmem kaç net çıkartıyorsan da hayal satma be dostum. TYT fenden 10-12 yapabilen bir ea öğrencisi 10-15 gün fizik baksa o da 4 net yapar kafadan.

• 80.000*

bu arada 80K'da 120K'da olsa hiç önemli değil öneri mayetinde samimiyse video çekebilir hiiç sıkıntı değil ama yapmadığı halde yapmış başlıkları koymak videoları siyah ekranlarla 10+ dakikaya tamamlamak tamamen niyetini belli ediyor ve nefret ettiriyor kendinden cebinde 50 bin lirası olan birinin nasıl milyoner oldum videosu çekmesi kadar iğrenç ve saçma

• Fotoğraf video linki bırakmak bir sorun yaratıyor mu? Daha önce yapmışlığım var ona göre önlemimizi alalım

• link at da linçleyim

• Gözlüklü eleman değil mi
  • Şaşırmadım çünkü sınava giren , derece yapan / yapmayan herkes üç beş kuruş para kazanmak için bi kanal açıyor. Tek amaçları para .
  • pratan27 P kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Fuow kullanıcısına yanıt
    "Nasıl tyt Matematik 38 net yaptım" yazınca çıkıyor
  • yazık lan üzüldüm engelli galiba, 9,5 fen netiyle tyt fen nasıl fullenir videosu çekmiş

• Hadi tyt mat 38-1 yapmışsın onun videosunu çekersin eyvallah da harbiden her derse de video çekilmez ki.80-100k dan 20-30k ya çekse yine eyvallah nasıl çektim videosu da olur da böyle biraz garip olmuş.birde 10k abonesi var
  • Fizikten 4,5 net yapıp 5 ayrı fizik tavsiye videosu çekmek
    Bu eleman fullemeden tyt mati nasil fulledim videosu mu çekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar birden türedi sanki 2 3 yıl önce tek tük vardı
  • ilk 100 ile 5000 'e girenlerin tavsiye vermelerini anlarım da 50 k'daki birinin video çekip öneri vermesi çok manasız.

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kanalınızı dört gözle bekliyorum. :Ddd
  • Asıl bomba koçluk yapıyor olması
  • O tren her geçen gun daha da kacti gibi geliyor bana

• Hocam vitesi yükseltirseniz çok mutlu oluruz. :Ddd
  • Daha konuya bile girmeden bu kişinin kim olduğunu anladım

• quote:

Orijinalden alıntı: fridabaci

Fotoğraf video linki bırakmak bir sorun yaratıyor mu? Daha önce yapmışlığım var ona göre önlemimizi alalım

%99.9 çıkartmaz çünkü public paylaşmış, hem garantiye almak istedim hem de direkt paylaşarak hedef göstermiş gibi olmak istemedimxd

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.