Şimdi Ara

Konu güncelliğini kaybettiği için verilen bilgiler yanlış yönlendirebilir. KONU SİLİNEBİLİR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
14
Favori
463.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ama özgün40 kardş şimdi yani bu mf3y-ygs2 arasında hiç mi fark yok,bu nasıl bişe bunu kafam almıyor birtürlü?lys için çalışmış, lys sınavında okadar fzk,kmy,bio dan birşeyler yapmış,biryerlere gelmiş olan arkdşların lys sinin hiç değeri yok mu şimdi?bu ister- istemez garip oluyor yani??
  • ben mf3 den secicem 15bindeyim trakya üni ile süleyman demirel üni arasında kaldım acaba hangisi daha iyidir yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoudomaire

ama özgün40 kardş şimdi yani bu mf3y-ygs2 arasında hiç mi fark yok,bu nasıl bişe bunu kafam almıyor birtürlü?lys için çalışmış, lys sınavında okadar fzk,kmy,bio dan birşeyler yapmış,biryerlere gelmiş olan arkdşların lys sinin hiç değeri yok mu şimdi?bu ister- istemez garip oluyor yani??

işte bu konu bnm de canımı çok sıkmştı say1 e hç önem vermemştm yıl boyu say2 çalştm say1den geldi okulum üzülmştüm evt size garip gelebilir bna da garip geliodu ama inannın hçbi fark yok yüksekokul ve fakülte olması tamamen üniversite ile ilgili bi durum.ama bn geçen yıl terch yaparken önce tüm say2leri yazmştm,sonra say1leri sıralamştm.sizde önce mf 3 ile alan yerleri sıralayın altına da ygs 2 ile ilgili olan yerleri sıralayın bnce daha ii olur.kolay gelsn..

• quote:

Orijinalden alıntı: asafa11

ben mf3 den secicem 15bindeyim trakya üni ile süleyman demirel üni arasında kaldım acaba hangisi daha iyidir yardımcı olursanız sevinirim

bn senn yernde olsam bi tane trakya üni den bi tane de ıspartadan bi öğrenci buluurm ftr okuyan.snra ikisne sorarm yeterli donanım cihaz varmı die.şunu unutma taban puanları o okul hakkındaki donanımlarını,hocalarının durumlarını belli etmio taban puanları insanların terchine göre ortaya çıkıove buyzdn büyükşehrlern puanı yüksek.insanlar şehirin kendlerine yakın ve uzaklgna fln bakıolar.oyzdn en ii seçm ögrencilern agzından dinlemektr..kolay gelsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolo54

ftr nin ve beslenme diyetetiğin puanları yükselecek bu sene demedi demeyin, açıkta kalmasak bari...

inşallah herkes olmak istedgi yerde olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgün40

herkese mrbrkadaşlar.ben özgün.ahi evran üniversitesi(kırşehir) FTR ögrencsiyim..ben bölümümü seviyorum okulumu da seviyorum bu bölümü yazacak arkadaşlar için önemli birşey söyleyeym arkadaşlar öyle rastgele terch yapmayın yazdgnz tercihlerdeki bütün okullarla ilgili bilgi alın mesela ögretim elemanları nasl kaç kişi ve düzeyleri ne yani sz eger FTR okuyacaksanz başınızda fizyoterapist mi olsa daha ii olur yoksa hemşire mi? yada hemşirelik okuyacaksanz başınızda fizyoterapist olsa ii olmaz dimi?bunları düşünün.bölüm daha yeni yeni tanındgndan ve fzt sayısı az oldgndan ögretm elemanlarında da sorun oluo ister istemez.bunları düşünün ve terch sıralamanızı öyle yapın.bölümümz hakkında bilgi almak için facebook dan fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümüne grebilirsnz ya da bana sorabilirsnz.ahi evran üni sitesnden de grebilirsinz tabiki.pek bilinmedgi içn çok soru var elimden geldgnce cevaplamaya çalışırm.buarada arkadaşlar geçen yıla göre kontenjanlar arttı şansnz daha yüksek.isteyen arkadaşlr olursa okulları ve kontenjanlrı gönderebilirm mail adreslerine.ve son olarak şunu diyeym derece olarak tahminim 16 yada 17bin derecler olablr çnkü geçen yıl 15 bin civarıla filan kapattı say1 den.say2den sanrm öyleydi.

Hocam merhabalar... Ben de gelecek sene FTR yazmayı düşünüyorum. İlk tercih olarak Muğla, Dumlupınar'ı düşünüyordum. Ama bu yazdıklarınızdan dolayı düşünmeye başladım. Bu üniversite hakkında sorularım olacak.

1- FTR bölümü direk kampüsün içinde mi? Yoksa başka bir bölgede mi? (Örneğin Muğla FTR, kampüsten ayrı başka bir binada eğitim veriyor.)
    2- Yurt durumları, ulaşım falan iyi mi?
    3- Sınıflar nasıl kalabalık mı? Ne kadar az, o kadar iyi :)
    4- Şehir nasıl acaba? Esnaf olsun, ortam olsun... Memnun musunuz?

Şu üstteki yazdıklarınızdan sonra iyice düşünmeye başladım bu okulu, internetten de bir yandan okuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akıncı* -- 29 Temmuz 2010; 23:19:33 >

• herneyse ben tercihimi yaptım seneye ahi evrandayım gelecek olan varsa şimdiden tanışalım
  • arkadaşlar askerlik döneminde bi fark oldugunu duydum ve ayrıca özel hastanelerin fakıülte mezunlarını daha ön planda tuttukları gibi bir gerçek var ortada düşünenler bunlarıda göz önünde bulundursun ..
  • ya özgün merhaba bn bu sene mezun oldum ve ygss 2 de 18 bininci oldum ve bu sene okul birincisi oldum sence ftr ye girebilirmiyim bana bi cvp verirsen cokk sevinirimm bide son bişi bu bölümü okumak zor mu yoksa rahat mıı
  • ya özgün bişi sormak istiyorum yeni mezun oldum ve okul birincisi oldum ygs 2 de 18 bininci oldum sence tr ye girebilirmiyimmm?? bi dee sence bu bölümmü okumak zormu??
  • arkadaşlar merhaba... 2 yıl önce bu konuyu açmıştım konu baya mesaj aldı :)
    sayfayı pek takip edemiyordum.. pm atan arkadaşlara yardımcı oldum... bu mesajdan sonra atılan mesajlarla ilgilenicem.. hepinize kolay gelsin
  • Sayın niqotin.

şu an için iş durumu nasıldır. maaş durumu nasıldır.

fizik tedavi hekimleriyle bazen sorunlar yaşanıyormuş bazıları arasında. nedir bu durum?
  • değerli arkadaşlar. fizyoterapi tercih danışmanlık hizmetini başlatmış bulunmaktayız.. msn den devamlı online bilgiler veriyoruz.. artık her akşam toplu konferanslar yapacağız.. konferanslara katılmak isteyenler pm den msn alabilirler ve konferans saati msn den duyurulacaktır
  • arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum. hepiniz gelecek kaygısı içindesiniz para ne kadar ücret ne kadar diyosunuz.. haklısınız ama ben şöyle bi şey söylüyeyim. sağlıkçı kimse aç kalmaz bu bir gerçek ister radyoloji teknisyeni olun ister hemşire olun hepsi bi şekilde kazanır.. ama çalışan kazanır yatan değil. bu meslek de ucu açık bi meslek.. yatan da var kendini geliştiren de var arkadaşlar.. aktifseniz çalışkansanız bu mesleği sevebilirim diyorsanız.. siz bu işi yaparsınız
  • ya bnde bişi sorcam yardımcı olursanız sevinirim önceki sayfadaki sooruma cevappppppp:d.:d:D
  • esra mesleğin zorluğu bulunduğun bölüme göre değişir örn benim müstakbel kayinçom edirnde özel bir hastanenin çocuk bölümünde çalışıyor zaman geliyor çocuğun bir gün daha nefes alabilmesi için çabalıyorsun ddi yani yapamayacaksan 4 yılına yazık , işin mali durumuna gelince özelde 4bin lira + saatliği 75 lira özell hasta alabiliyor ayrıca karadenizde bir özel has.dn 6binlik teklid aldı ama sadece parası için gideceksen hiç gitme derim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammqoliq -- 31 Temmuz 2010; 14:06:11 >
  • ya cook mu zorr ?? ama bn secmekk zorundayım inş anlasılır bu arada snce bna gelirmi o bölümm

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammqoliq -- 31 Temmuz 2010; 13:57:26 >
  • ikinci öğretim de olur dersen hatay gelebilir ama sen yine şansını dene okul birinciliği büyük avantaj
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.