Şimdi Ara

FİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hekese merhaba arkadaşlar, benim toplam 12 tane Fizik - Özkütle ile ilgili sorularım varda, konuyu iyi bilen ve yardımcı olup bana yapabildikleinizi kağıda çözüp atacaklara şimdiden çok teşekkürler..

FİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIMFİZİK : BABAYİĞİTLERE ÖZKÜTLE (YOĞUNLUK) SORULARIM

• aahahhahahaha canını yerim kardeşim ya ahahaha :)
  • Ya yaklaşık konu anlatımı ve soru bankasında 200-250 arası sorusunu çözdüm işte sadece 12 tanesini yapamadım yani bunlar biraz karışık geldi de bende sizden yardım almak istedim :)
  • Hoca ilk üç aoru CDB mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi congratulatıons -- 15 Ekim 2017; 10:49:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: congratulatıons

bddcccbdbcdb sırasıyla bakar mısınız

ilk kısmı yazmamısım
    cbddcccbdbcdb sırasıyla bakar mısınız
    olacak
  • Bana balık verme, balık tutmayı öğret demişler

d=m/v

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

Bana balık verme, balık tutmayı öğret demişler

d=m/v

"Balık ağ veya oltayla tutulur" demişsin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Ya çözümlerini yazıp atıcak birisi varmı ya ? Bir arkadaş sadece cevaplarını yazmış kağıda çözümlerini 5 dakika iyiliğine yazıp, atıp yardımcı olucak arkadaş varmı ?
  • Suan kagida yazmaya falan usendim zaten gec oldu ama bence direk sorulara atlamak yerine konuyu tam anlasaydin daha iyi olurdu. Sorularin 4 5 ine baktim aman aman degiller bence.

• Hz. Kağan H kullanıcısına yanıt
    Palme ygs fizik var aralarında bn cozmustum ama çözümleri var palme mobil indir ordan ygs kısmına tıkla çözümler de ygs fizik soru kitabı çözümleri var işine yarar. Musait bir zamanda olsam yardimci olurdum kusura bakma sen onları palme mobil den yap favorilere alıyorum geri kalan sorular varsa başka kaynaktan onları söyle onlara bakarız hocam iyi geceler

• Hmm88 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim tamam ben o zaman Palme Mobil uygulamasını indirip, çözümlerine bakayım zaten hepsi Palme soru bankası - konu anlatımı kitaplarından sorular..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.