Şimdi Ara

Fiyatıyla dikkat çeken Honor Play 50 Plus tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatıyla dikkat çeken Honor Play 50 Plus tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri
    Honor, Play serisiyle birlikte makul özellikleri oldukça uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. Bu bağlamda firmanın yeni modeli olan Honor Play 50 Plus, cazip bir fiyat ile birlikte 5G’yi erişilebilir kılıyor. Çin’de tanıtılan cihaz geçtiğimiz yıl tanıtılan Honor Play 40 Plus'ın yerini alıyor. İşte Honor Play 50 Plus fiyatı ve özellikleri:

Honor Play 50 Plus neler sunuyor?

Honor Play 50 Plus, delik çentikli 6,8 inç IPS LCD panele sahip. Bu ekranda Full HD+ 1080 x 2400 piksel çözünürlük, 90Hz yenileme hızı, 20:09 en boy oranı ve 850 nit'e kadar parlaklık sunuluyor. Magic OS 7.2 tabanlı Android 13 ile önceden yüklenmiş olarak gelen telefonun iç kısmında ise Dimensity 6020 yonga seti yer buluyor.

Fiyatıyla dikkat çeken Honor Play 50 Plus tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri
    35W hızlı şarjı destekleyen 6.000mAh pil ile desteklenen Honor Play 50 Plus, 12 GB'a kadar RAM ve 256 GB'a kadar depolama alanı sunuyor. Özçekimler için Play 50 Plus'ın ön tarafında 8 megapiksel kamera bulunuyor. Arka panelinde 50 megapiksel birincil kamera, 2 megapiksel derinlik sensörü ve bir de LED flaş bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Tab A9+ özellikleri de belli oldu

Play 50 Plus, Hi-Res ses destekli çift hoparlör, 3,5 mm ses jakı, yana bakan parmak izi tarayıcı, çift SIM, 5G, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.1, GPS ve USB-C bağlantı noktası gibi diğer özelliklerle birlikte geliyor. Son olarak, cihaz 166,7 x 76,5 x 8,24 mm ölçülerinde ve 199 gram ağırlığında.

Honor Play 50 Plus özellikleri

• Ekran: 6,8 inç Full HD+ IPS LCD, 90 Hz, 850 nit

• İşlemci: Dimensity 6020

• RAM: 8 GB veya 12 GB

• Depolama: 128 GB veya 256 GB

• Batarya: 6000 mAh, 35W

• Arka kamera: 50 MP birincil kamera, 2 MP derinlik sensörü

• Ön kamera: 8 MP

• Diğer: Hi-Res stereo hoparlör, 3,5 mm jak, parmak izi tarayıcı, çift SIM, 5G, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.1, GPS ve USB-C

Honor Play 50 Plus fiyatı

Honor Play 50 Plus, 8 GB RAM + 256 GB depolama alanı ve 12 GB RAM + 256 GB depolama alanı sunan varyantlar ile geliyor. 12 GB RAM’e sahip olan model 195 dolar fiyat etiketine sahip. Siyah, yeşil, mor ve gümüş olmak üzere dört renk seçeneğiyle gelen telefonun 8 GB varyantının fiyatı henüz belli değil. Bununla birlikte telefonun Türkiye pazarına girip girmeyeceği ise belirsiz.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2023/10/10/honor-play-50-plus-launched-with-6-8-inch-90hz-display-50mp-dual-cameras-6000mah-battery/
    Kaynak:https://www.hihonor.com/cn/phones/honor-changwan-50-plus/

• yahu siz işsiz falan mısınız ahaha. fanatik falan olduğumu nerenden uyduruyorsun? hepiniz dört gözle bluetooth 5.4 olmayan cihazı almam mı diyorsunuz hahaha altı üstü kulaklık veya saat bağlıyosun bluetooth 5.0 dan farkı ne diyorum onu bile anlatamıyorsunuz. yeni çıkan iphone 15 e 5.3 koymuşlar eski nesil bak. tüh ya 5.4 koymamışlar almıyorum mu diyorsun :) çoluk çocuk güler sizin şu dediklerinize. az realiteye bakın. öz önemli.
  • Bluetooth 5.1 ne alaka. Xiaomi Bluetooth 5.4lü telefonlar çıkarıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hı res destekli çift hoparlör way anasini be honor 70 honor 90 gibi kendi bünyesinde tepe model cihazlarına koymaz bu donanimi gider alt segment e koyar bu da değişik bir kafaymis gerçekten anlamak mümkün değil mantık yok resmen...

• haktan24 kullanıcısına yanıt
    Ben Honor kafasını anlamadım.

Düzgün bir model ne zaman getiricekler.

• yahu bluetooth 5.1 le yapamadığın hangi işlevi 5.4 le yapıyosun bana bu tuhaf geldi. l

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackrether kullanıcısına yanıt
    5.4 olmasa da 5.3 kulaklığım var misal. Niye eski donanımla kullanayım o kulaklığı

• inan hiçbir farkı hissetmeyeceksin yani deneyim olarak hiçbir yenilik göremeyeceksin maalesef..

bu nasıl bir fanatiklik. bu telefon ucuz olsun diye çıkarılmış eski veya artık eski olarak adlandırılabilen teknolojileri kullanıyor işte. alan bu bilerek alsın.

• benbaymeeseeks kullanıcısına yanıt
    yahu siz işsiz falan mısınız ahaha. fanatik falan olduğumu nerenden uyduruyorsun? hepiniz dört gözle bluetooth 5.4 olmayan cihazı almam mı diyorsunuz hahaha altı üstü kulaklık veya saat bağlıyosun bluetooth 5.0 dan farkı ne diyorum onu bile anlatamıyorsunuz. yeni çıkan iphone 15 e 5.3 koymuşlar eski nesil bak. tüh ya 5.4 koymamışlar almıyorum mu diyorsun :) çoluk çocuk güler sizin şu dediklerinize. az realiteye bakın. öz önemli.

Dikkat ederseniz modeli delicesine savunan sizsiniz. Bu yeni bir cihaz değil mi? Yeni. Yeni olmasına rağmen eski teknoloji konmuş. Ben bunun büyük bir problem olduğunu söylemedim. Lakin hiç mi eleştirilemez?

• abd de bir genç iki gün çalışarak bu telefonu alabiliyor turko. sen de bekle dur.

• Güzel cihaz, fiyat performans.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.