Şimdi Ara

fiyatı ben mi yanlış görüyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
7.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hey maşallah replikası bile 200 dolardan başlıyor.
  • konuyu hortlatmak gibi olmasında bunun replikasını ne diye alır insan resmen eziklik göstergesi hadi replika saat alacan git ulaşabileceğin modellerden alda insanlar çakmasın bari en azından ezikliğini herkes anlamaz
  • 15.601,39 TL den başlayan taksitlerle!!

Taksitleride çok uygunmuş alayım bari bi tane
  • Oha, bazı pahalı şeylere o para verilir mi diyenlere karşı çıkarım genelde ama bunedir Herşeyini en kaliteli malzemeden yapsan bile hadi 1000 TL olsun 2000 TL olsun 2 milyon TL nedir Adamlar enayilere iyi kakalıyorlar saatleri.

Ben de bir saat firması açacağım. Dandik dandik ürünler yapıp fiyatını 3000 TL falan yaparım. Karizmatik de bir isim bulurum. Millet de kaliteli diye alı
  • Çakma kardeş bunlar bende çok var tag serisinden yarın veya öbürgün grand carrera 36 gelecek 1e1 çakması

fiyatı ben mi yanlış görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pisagor- -- 24 Haziran 2012; 1:32:17 >
  • ya bunun ne özelliği var şimdi? ben saati zamanı öğrenmek için alırım? başka napıcam? oyun mu oynucam saatte? yok camı çizilmez yok su geçirmezmiş özellikleri varmış. 30-40 TL'ye saat alıp bozulduğundan tekrar alsan fena mı? belki çalınacak? para ***. ayrıca yukarıda bi telefon resmi gördüm. o ne tipsiz bi telefon ya? sırf şekil yapmak için ordan burdan çıkarmış. 3310'da daha şekil var valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hirchin_choucuq

yorum olarak biri "indirimi kaçırmadan 5 adet sipariş verdim. yaklaşık 500 milyar da kârdayım." yazmış

bunu yazcaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Çakma kardeş bunlar bende çok var tag serisinden yarın veya öbürgün grand carrera 36 gelecek 1e1 çakması

Yalnız şu saatin güzelliğine bakar mısın

• Kapıda ödeme seçeneği ile alacaksın. Kargocuya inme iner valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay hoşt ulan

quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Çakma kardeş bunlar bende çok var tag serisinden yarın veya öbürgün grand carrera 36 gelecek 1e1 çakması

Yalnız şu saatin güzelliğine bakar mısın

Aynen öyle baya hoşuma gitti çok spor bir saat bunun orjinali 13,000 TL ben çakmasını yurt dışından 100$ 'a alıyorum. Bunun dışında kullandığım grand carrera 17 var

• quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

http://www.hizlisaat.com/Tag-Heuer-WAW2040FC6288,PR-66688.html

herşeyi geç , bunda saatin kaç olduğunu anlamak yarım saat alır

•  fiyatı ben mi yanlış görüyorum

Al zenci abilerimizden 5 liraya kullan mis gibi ya .. ben o parayla zenciden saat değil direk Somaliyi satın alır ülkeyi kalkındırırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Kapıda ödeme seçeneği ile alacaksın. Kargocuya inme iner valla.

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: car_26

hepiniz yanılıyorsunuz beyler.

169.973,19 TL

169lira 973bin 19kuruş

Öyle olsa bile 9899,19 TL yapıyor (169 TL + 973019 Krş [9730,19 TL ] )
    Matematik hocana ben de selam yolluyorum
  • Çok saat merakım yoktur; ama siteye bakarken bir de Omega saatlerine baktım meğer dedem kolunda servet taşıyormuş. Herhalde benim yaşım kadar yıldır kullandığı çok şık bir Omega saati var, ayrıca pilsiz çalışmasına hayranım.
  • Saçma olan bu saatin internetten satılması sadece. Her malın bir alıcısı vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayrak guzelmis konuyu acan arkadas
  • 165.239,84 TL

165,239 LİRA 84 KURUŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

165.239,84 TL

165,239 LİRA 84 KURUŞ

165 TL mi diyorsun yani fiyatına? bu kadar cahil olmayın be..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.