Şimdi Ara

fiyat yazar mısınız???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şuan elimde ki sistemimi parçalar halinde arkadaşa satmayı düşünüyorum,ama hangi parçayı hangi fiyata satacağımı bilmiyorum. o yüzden sizden fiyat konusunda yardım istiyorum.

ben aşağıya satacağım parçaları yazayım, size zahmet fiyatlarını belirtirsenizçok memnun olurum.

şimdiden teşekkürler ederim...

p4 2.8ghz ht 1mb 800mhz fsb...........................?

intel p4anakart 865pe chipsetli..........................?

fly geforce 5200 128mb ekran kartı...................? ,

sb live creative 5200 hopörlör...........................?

sb live 16 bit digital 5+1 ses kartı......................?

maxtor 80 gb harddisk.....................................?

şimdilik bu kadar....

• BEYLER OKUYUPTA KAÇMAYIN BİŞEYLER YAZIN BE YAHU.

ŞİMDİDİCEKSİNİZ NEDEN İKİNCİ EL BÖLÜMÜNE AÇMADIN DİYE, BEN İLK ÖNCE ORDA AÇTIM AMA HİÇ CEVAP YAZAN OLMADI Kİ.

25 KİŞİ OKUDU AMA CEVEAP YOK BENDE BURADA AÇİMDEDİM .O YÜZDEN YANE.

Z<ATEN HERŞEYE KENDİNİZİ YORUYOSUNUZ.BANADA YARDIMCI OLUN SONRA YORULUN VE YATIN UYUYUN...

HADİ BEYLER HADİLÜTFEEEEEEEEEEEEEEEN.....
  • bu linkten istediğin parçanın fiyatını bulabilirsin.

http://www.uranyumpc.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akaras -- 18 Ağustos 2005, 21:40:31 >
  • BİLADER ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YARDIMIN İÇİN.

BURDA SADECE 5+1 İMİN FİYATI YOK ONUDA BEN BELİRLERİM ARTIK NE YAPALIM.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: kitsenagru

BİLADER ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YARDIMIN İÇİN.

Gözün aydın bulmuşsun fiyatları...
  • quote:

dostum 2.elciler çok ucuza alıyorlar. yazık günah alıcısına hazır çalışır sistem çok daha iyi fiyata satabilirsin haberin olsun.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: supremum

quote:

dostum 2.elciler çok ucuza alıyorlar. yazık günah alıcısına hazır çalışır sistem çok daha iyi fiyata satabilirsin haberin olsun.

arkadaş doğru söylüyor.teker teker satma.
  • Kesinlikle sistemini olabildiğince tek parça olarak ver...
    Hem bir sürü alıcı ile muhatap olmak zorunda kalmazsın hem de öldü fiyatına gitmemiş olur.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: daytona

Kesinlikle sistemini olabildiğince tek parça olarak ver...
    Hem bir sürü alıcı ile muhatap olmak zorunda kalmazsın hem de öldü fiyatına gitmemiş olur.

iyide öle yaparsam benim elimde sadece monitör kalıyor.
    ondan sonra yeni kasa falan derken ohooo bana pahalıya patlar arkadaşlar.benim şu anda elimde 800 ytl var.bu yüzden parçaları satacam ve 800 ytl nin üzerine ekleyip yeni prçalar alacam .benim fikrim buydu yani.

siz de haklısınız ama ne yapmalıyım bilmiyorum ki.

• quote:

ondan sonra yeni kasa falan derken ohooo bana pahalıya patlar arkadaşlar.benim şu anda elimde 800 ytl var.bu yüzden parçaları satacam ve 800 ytl nin üzerine ekleyip yeni prçalar alacam .benim fikrim buydu yani.

Tek tek satsan bile 2.el parça alanlara satmaktansa kendin birilerine sat mesela bu forumdaki 2.el bölümünde. Diyelim ki 2.el bilgisayarcı senden 30'a alıyor ve başkasına 40'a satıyor. Sen fiyat olarak 35 dersen hem 40'a alacak adam onun yerine senden 35'e alır, hem de sen 30 yerine 35'e satmış olursun..

• quote:

quote:

Orijinalinden alıntı: daytona

Kesinlikle sistemini olabildiğince tek parça olarak ver...

Yahu ne guzel sistemin war işte.
    ne yapmak istiyorsun ki o sistemle
    oyun oynucaksan al 1 tane 300kusur $ a Leadtek 6800gt.
    ses sistemide yetmiyorsa guzel 1 creative ses kartı ile 1 hoperlor al olsun bitsin.

• quote:

Orijinalinden alıntı: NasreddinH

quote:

Tek tek satsan bile 2.el parça alanlara satmaktansa kendin birilerine sat mesela bu forumdaki 2.el bölümünde. Diyelim ki 2.el bilgisayarcı senden 30'a alıyor ve başkasına 40'a satıyor. Sen fiyat olarak 35 dersen hem 40'a alacak adam onun yerine senden 35'e alır, hem de sen 30 yerine 35'e satmış olursun..

hocaam ben de zaten bir arkadaşıma satacam,bu yüzden 2.el bölümüne topic açtım ama millet okuyup okuyup kaçtı yahu.sadece bir kişi e-mail atmış. o da anakart ve işlemcine 150 dolar veririm yazmış.

ama ben tokattayım makinam konya da,ancak konyaya gittiğim zaman parçalarımı satmaya başlayabilirtim.

• quote:

hocaam ben de zaten bir arkadaşıma satacam,bu yüzden 2.el bölümüne topic açtım ama millet okuyup okuyup kaçtı yahu.sadece bir kişi e-mail atmış. o da anakart ve işlemcine 150 dolar veririm yazmış.

ama ben tokattayım makinam konya da,ancak konyaya gittiğim zaman parçalarımı satmaya başlayabilirtim.

Valla bazen istediğin fiyata satamıyorsun ama inşallah satılır. Kolay gelsin ne diyim, her yolu denemek gerek.
  • Yahu ne guzel sistemin war işte.
    ne yapmak istiyorsun ki o sistemle
    oyun oynucaksan al 1 tane 300kusur $ a Leadtek 6800gt.
    ses sistemide yetmiyorsa guzel 1 creative ses kartı ile 1 hoperlor al olsun bitsin.

kardeşim benim sistemimin oc miktarı %4,anakartın markası intel olunca

ve oyunlarda veya film izlerdken müzik dosyalarının formatlarını değiştirirken işlemcim ve chipsetim çok ısınıyor.bıktınm fan sesinden yahu.
    oyunun en güzel yerinde oyundan cıkıyor aşırı ısınmadan dolayı.hele bu aylarda allaaaaah,cayır cayır yanardı valla.

seste sorun yok; a2zsppro + creative 5200

• alıcıysan bana pm at sana uygun fiyatlar vereyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.