Şimdi Ara

-Fiyat Revize-I7 2600 + Gskill 8GB DDR3 1600mhz + Sapphire 6950

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 -Fiyat Revize-I7 2600 + Gskill 8GB DDR3 1600mhz + Sapphire 6950
    Merhabalar,

Daha düne kadar aktif olarak eşimin kullandığı (artık yeni bir bilgisayara sahip) bilgisayarını satışa sunuyoruz.
    Mekanik olarak çalışmada hiçbir sıkıntısı yoktur. Sadece depolama alıp kullanabilirsiniz.

Özellikler:

Intel Desktop Board DH67BL Motherboard
    Sapphire 6950 Ekran Kartı
    Gskill DDR3 8GB 1600Mhz RAM
    Zalman Z3 Plus Kasa
    Zalman ZM 600-LX Dual Forward 600w Power Supply

Daha önceki referanslarımdaki alışverişlerimde aynı şekildedir;

İstanbul içi (Kadıköy Göztepe, Erenköy, Sahrayıcedid)elden teslim edilir.

Farklı şehirlerle alışverişte önce havale veya eft ile ücret alınır daha sonra kargolanır, kargo ücreti alıcıya aittir.

Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.
    -Fiyat Revize-I7 2600 + Gskill 8GB DDR3 1600mhz + Sapphire 6950-Fiyat Revize-I7 2600 + Gskill 8GB DDR3 1600mhz + Sapphire 6950-Fiyat Revize-I7 2600 + Gskill 8GB DDR3 1600mhz + Sapphire 6950-Fiyat Revize-I7 2600 + Gskill 8GB DDR3 1600mhz + Sapphire 6950
    Fiyat : 1250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Muhtemelen şu an tek tek satış düşünmezsiniz. İlerisi için düşünürseniz ram ler için pm alabilirim. Hayırlı satışlar.
  • Baya bir revize daha lazim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci 350 anakart 250 ram 150 ekran kartı 200 kasa power 300 desek tam 1250 yapıyor. Fiyat gayet mantıklı. Özellikle mesela 400 liralara k serisi bile olmayan 4. nesil i5 işlemci satmaya çalışanların, h61 gibi çöp anakartlara fahiş fiyat isteyenlerin olduğu şu piyasada gayet alınabilir bir fiyat. Yapılabilecek en fazla şey güzelce rica halinde belki 50 liralık hatır payı indirimi olabilir. Onun dışında indirime gerek yok. Fiyatları en ağır şekilde eleştirmekten çekinmeyen ben söylüyorum bunu
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Çok uzun süredir forumdayım sattıklarımın belki 10 katı ürün alan biriyim bencede çok fiyat vermedim :) ama tabii herkesin düşüncelerine saygı duymakta gerekiyor o arkadaşa göre fazla demekki :)

Tekrardan yorumunuz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KEDJUU kullanıcısına yanıt
    Beleşe versin

• quote:

Orijinalden alıntı: paradox__2006

Beleşe versin
    ben yazdıgımda 2500 yada 2000 di.

şuan iyi fiyat.
  • Yanlışınız olacak ben ürüne hiç 2000 veya 2500 fiyatla açmadım. 1750₺ ile koydum ve o zaman içinde 22” aoc monitörde vardı sonrasında monitörü çıkardım ve ufak indirim yaptım.

Fakat hiç sorun değil, tekrardan yorumlarınız için teşekkürler ve iyi forumlar dilerim.

• Fiyat gayet uygun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.