Şimdi Ara

FİYAT PERFORMANS ERKEK PARFÜM ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
3
Favori
55.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır kullandığım Bvlgari Aqva Marine parfümüm bitmek üzere. Bir haftadır internetten araştırma yapıyorum. Henüz net bir fikir oluşmadı kafamda. Gözümü karartıp kadınlarla dolu Gratise daldım.
    Sağolsun görevli hanımefendi baya ilgilendi. Reyondaki erkek parfümlerinin fotoğrafını çektim. Yoğunlukla Calvin Klein ürünleri var. CK düşünmüyorum. Rochas Man yorumları çok iyi ama şekerli olduğu söyleniyor. Erkeğe şekerli koku yakışmaz düşüncesindeyim. Bvlgari Aqva Marine den çok memnunum ama etrafımdan çok nadir geri dönüş aldım. Olumlu yada olmusuz kimse pek yorum yapmadı şimdiye kadar. Yeterince kalıcı değil yada farkedilmiyor. Bu yüzden farklı bir koku denemek istiyorum. Birde internetten hangi alışveriş sitelerinde orijinal parfüm satılıyor? Bilgisi ve önerisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar. İyi Akşamlar.
    FİYAT PERFORMANS ERKEK PARFÜM ÖNERİSİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsiburada.com dan gönül rahatlığı ile parfüm alabilirsin ayrıca genelde indirimde oluyor.
    Parfüm önersine gelirsek, çok az kişinin bildiği fakat yolda yürürken ilgileri üstüne toplıycak bir parfüm var :D
    Lacoste Blanc EDT. Dönüp dönüp bakıyorlar bazen ismini soruyorlar. Çok ferah hoş ve başka dünyalara götüren ve tanınmadık bir parfüm. ama orginal ini kullanıcaksın.
    Son zamanlarda açık parfümcülerde satmaya başladı ama kokusunu tam tutturamamalarına rağmen geldiği gün bitiyor millet 4 er tane alıyor :D
    umarım çok çıkmaz piyasaya benim gizli parfümüm olarak kalır.
  • Özel laboratuvarımızda geliştirilmiş, ter kokulu notalı Asım Mavzer parfümümüzü denediniz mi?

• Eyfeel.

Tum kizlari ceker.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ikaos

Hepsiburada.com dan gönül rahatlığı ile parfüm alabilirsin ayrıca genelde indirimde oluyor.
    Parfüm önersine gelirsek, çok az kişinin bildiği fakat yolda yürürken ilgileri üstüne toplıycak bir parfüm var :D
    Lacoste Blanc EDT. Dönüp dönüp bakıyorlar bazen ismini soruyorlar. Çok ferah hoş ve başka dünyalara götüren ve tanınmadık bir parfüm. ama orginal ini kullanıcaksın.
    Son zamanlarda açık parfümcülerde satmaya başladı ama kokusunu tam tutturamamalarına rağmen geldiği gün bitiyor millet 4 er tane alıyor :D

Nerde satılıyor bu hocam gratiste falan var mıdır
  • quote:

Hepsiburada.com dan gönül rahatlığı ile parfüm alabilirsin ayrıca genelde indirimde oluyor.

Cevabınız ve öneriniz için teşekkürler

Önerinizi bulmaya çalışacağım. Kokusuna bakmam lazım beğenirsem alırım.

• SlaughTeR ` kullanıcısına yanıt
    Hocam çoğu yerde bulamazsın zaten güzel olmasının bulunamamasının iyi yanı o :D
    Ama internetten hepsiburada dan sipariş verebilirsin ben ordan sipariş veriyorum.
    Gratis te yoktur büyük ihtimal ama sipariş ile getirirler.
  • quote:

Hocam çoğu yerde bulamazsın zaten güzel olmasının bulunamamasının iyi yanı o :D
    Ama internetten hepsiburada dan sipariş verebilirsin ben ordan sipariş veriyorum.
    Gratis te yoktur büyük ihtimal ama sipariş ile getirirler.

Hocam peki çakmasını nerden buluruz. D&P mi? Bargello mu? Yoksa başka parfümcü mü? En azından kokusu nasıl bakayım.

• Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    Çakması aslında yoktu ama son 3 aydır Eyfel diye genelde işlek cadde ve çarşılarda bulunan açık parfüm (hani şu 5gün kalıcı denilen) dükkanda var.
    Ama sadece Eyfel de var. yıllardır benim söylemem ve talebimle yaptılar satışlar patladı sonra sürekli basmaya başladılar.
    ordan alabilirsin aynı isimle. genelde yok diyorlar ama bilmediklerinden genelde lacoste red var diyorlar. Sen ya lacoste blanc de veya lacoste nin porselen beyaz şişesi olan parfümü istiyorum de hemen verirler. ben kullandım onuda kokusu tam olarak tutmuyor ve o dağılıyor 30 dk sonra. orginali 2 3 gün çıkmıyor üstünden.
  • quote:

Çakması aslında yoktu ama son 3 aydır Eyfel diye genelde işlek cadde ve çarşılarda bulunan açık parfüm (hani şu 5gün kalıcı denilen) dükkanda var.
    Ama sadece Eyfel de var. yıllardır benim söylemem ve talebimle yaptılar satışlar patladı sonra sürekli basmaya başladılar.
    ordan alabilirsin aynı isimle. genelde yok diyorlar ama bilmediklerinden genelde lacoste red var diyorlar. Sen ya lacoste blanc de veya lacoste nin porselen beyaz şişesi olan parfümü istiyorum de hemen verirler. ben kullandım onuda kokusu tam olarak tutmuyor ve o dağılıyor 30 dk sonra. orginali 2 3 gün çıkmıyor üstünden.

Çakmasını almam zaten. Koku hakkında fikrim olsun diye sordum. Yardımcı olduğunuz teşekkürler.

• Maskülen, klasik, tatlılığı az olan erkek kokusu arıyorsanız uygun fiyatlı F/P ürünü olarak Cerruti 1881 Pour homme, Vakko de Vakko, Davidoff Zino, Tabac ve Pino Silvestre gibi parfümleri size tavsiye edebilirim. CK parfümlerde tatlılığı ölçülü olmakla beraber en iyisi CK Obsession for men dediğimiz yarı maskülen bir kokudur. Ancak netten bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendi3564

Maskülen, klasik, tatlılığı az olan erkek kokusu arıyorsanız uygun fiyatlı F/P ürünü olarak Cerruti 1881 Pour homme, Vakko de Vakko, Davidoff Zino, Tabac ve Pino Silvestre gibi parfümleri size tavsiye edebilirim. CK parfümlerde tatlılığı ölçülü olmakla beraber en iyisi CK Obsession for men dediğimiz yarı maskülen bir kokudur. Ancak netten bulabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler hocam. Önerilerinizi araştıracağım.

• Konu Hort.

Hocam Lacoste un dolum olanını Eyfelden aldım. Almadan önceki gün kokusuna bakma amacıyla gittim. Kokusu hoşuma gitti. Kalıcılığını ölçmek amacıyla elime sıktım akşama kadar kaldı. Kalıcılığını beğendim. Bugün sabah üzerime sıktım. Tenime üç fıs kazak ve montuma birer fıs sıktım. Akşama kadar kokusu kaldı. Kendim bile alabiliyordum kokuyu. Hala bile var. Yalnız akşama doğru kokusu baymaya başladı. İlk sıkımdaki gibi değil bozuluyor sanki. Deodorant tadı vermeye başladı son bir kaç saattir. O da önemli değil. 10 liraya deodorant bile yok.

Ayrıca Watsons tan Nikos Sculpture aldım. İndirim vardı 79 a düşmüştü. Dün sıktım günü geçirdim. İnanılmaz bir kokusu var. Tek kelimeyle mükemmel. Ayıptır söylemesi Kızlarda beğendi. Öğleden önce sıktım. Tene 3 fıs elbiseye 2 fıs. Akşama kadar kaldı. Elbisede daha kalıcı. Konuyu Fiyat/Performans parfüm diye açtım. Sanırım aradığımı buldum. Almak isteyen varsa Nikosu tavsiye ederim. Ayrıca Versace Blue Jeans te 89 tl ama 75 ml. İkisi F/P ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 9 Aralık 2017; 23:6:35 >

• Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    Lacoste nin orginali çok daha güzel. Orginalini tavsiye ederim hocam ondan memnun kalırsınız
  • burberry brit rhythm intense kesinlikle http://parfumlerveyorumlar.blogspot.com/2018/09/burberry-brit-rhythm-intense-burberry.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi50likdaha -- 2 Ekim 2018; 16:3:37 >
  • Zara Man Gold. 1 ay oldu kullanıyorum epey kalıcı. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

Fiyatı da uygun. 30+30 ml lik Gold+Silver 39.90. 100 ml lik büyük şişe 59.90.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lacoste tavsiye ederim, ama piyasada çok fazla taklit ürünü var.
  • Parfüm seçmeden önce edt ve edp seçiminizi yapımız kalıcı bir parfüm istiyorsanız edp parfümler olabilir. Parfümler kişinin tenine kokusuna hatta bulunduğu ortama mevsime göre çok farklı kokulara dönüşebiliyor. Ortalama fiyata bilindik markalar var. Kokularıda gayet iyidir. Burberry ve calvin klein tercih edebilirsiniz.

Bununla ilgili bir yazı hazırladım inceleyebilirsiniz.

http://durbidakka.com/en-iyi-kalici-erkek-parfumleri/

• Uzun zamandır kullanmış olduğum parfümü değiştirmek için parfüm markası arıyordum beyler. Buldum fakat biraz zor oldu. Çok fazla parfüm önerisi yazısı vs okudum ancak paylaştığım sitedeki parfümler bir farklı. Maskülen parfümler diyebiliriz hatta. Parfüm almadan önce listeyi okuyun en azından bir göz gezdirin.
    https://tespit.net/yasam/en-iyi-kalici-erkek-parfumleri-617
  • 4ikaos kullanıcısına yanıt
    Hocam Eyfel parfüm kodu nedir hocam sana zahmet yazarsan sevinirim teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.