Şimdi Ara

Fiyat iyi gibi , Araba içi LED 49.90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana göre fiyat iyi geldi , metresi hakkında bilgim yok. Aradığım bir üründü

Daha uygunu varsa paylaşabilir misiniz ? Fiyat iyi gibi , Araba içi LED 49.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derebey44 -- 3 Ağustos 2020; 8:40:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tofaşcılar bunu beğendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü görünüyor. Bunun yerine neon ledler daha güzel daha modern duruyor

• arabasının içine led döşeyen insanın kendine saygısı yoktur.
  • Bu tamam, sıra arabayı almakta. Onu da 60 yaşında alırım artık
  • Xenon ledler bitti bide simdi neon ledciler cikmis Neonla led ne alaka

• Güzel gayet. Ben yaptırdım. İnternetten 25 tl ye 5 metre +7 tl trafo aldik. 3 ay sonra kırmızı ledler turuncuya döndü yer yer. Tuhaf hal aldı. Almısken kaliteli alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konyada 80 lerde 124 lere avize takarlardı, bitmedi gitti şu iç ışık merakı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koç un yerli ve milli arabasına laf etmeyin ayıp :)

Ayrıca bir insan arabasına neden böyle şeyler yaptırmayı seçer anlamış değilim. tabi arabayı ulaşım dışında başka bir şey için kullanıyorsa bilemem.
  • Tofasci diyen kiladam ,fabrika çıkışı Mercedes hadi buna ne diyeceksin :) Fiyat iyi gibi , Araba içi LED 49.90

• hasansio kullanıcısına yanıt
    Tofaşçılar kendini mersocu sanıyor ozaman 😁

• liberti2 L kullanıcısına yanıt
    😂😂

• hasansio kullanıcısına yanıt
    Şu iç şerit aydınlatmayı arkadaşın Golf 7'de gördüm ilk olarak canlı şekilde, bana aydınlatma şeritlerini gösterene kadar farketmemiştim bile o kadar hoş bir atmosfer yaratıyor içerde. Meğerse o ince aydınlatma olması gereken bir şeymiş de yaşayana kadar farkına varamamışız. Öbür yandan bu ilandaki gibi LED'lerin göze gelecek yere konması direkt gözü alacağı için sıkıntılı ama ayak olan taraflara konulması içeride güzel bir hava yaratabilir.
  • NoWLoadinG kullanıcısına yanıt
    Evet bu ilandaki ön pedal içi ve arka koltuklara gelecek şekilde guzel olur bu mercodaki konsol için daha soft LED tercih edilmeli Fiyat iyi gibi , Araba içi LED 49.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasansio -- 4 Ağustos 2020; 2:19:49 >
  • Gaming araba

• Aslında profesyonel yapıldığında iç ışıklandırma elbette harika. Sıkıntı ise bu ışıklandırmayı Tofaş'çının alıp , arabasında bilinçsiz ve görgüsüz uyguladığında arabayı gecekonduya çevirmesi. Zaten bu ledlerde bu tür tayfaya hitap eden dandik alibaba malı.

yoksa iç aydınlatma bencede önemli ve gerekli , fabrika çıkışlı araçlarda gelmesi lazım.

• xenon mu?
  • arabayı pavyona dönüştürmek isteyenlere

• Buda arabayı pabyona çeviren arkadaşlar için gelsin.. Açık ara en sevdiğim pavyon şarkısı :D

• Marka güven vermiyor, profesyonel bir elektrikçiye gidip ürünü oradan alıp uygulatmanızı öneririm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.