Şimdi Ara

Fiyat fark etmez alınabilecek en iyi android telefon önerileriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fiyatı sıkıntı etmeden önerebileceğiniz akıllı telefonlar nelerdir? LG v10,z5 premium veya z5 ya da htc modellerinden önerebileceğiniz veya kullanıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum dediğiniz cihazlar varsa fikirlerinizi alabilir miyim?(iphone 6 kullanıyorum sıkıldığımdan dolayı satacağım,değişiklik olsun diye android istiyorum.samsung sd kart desteklemediğinden ve samsung a karşı önyargımdan dolayı sıcak bakmıyorum)

• Basliginin cevabi z5premiumdur gerisi kisisel begeni yada gorustur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    noye 5 alyn
  • LG v10 bana göre daha güzel tasarımı var, ayrıca çift ekran deneyimi olur. z5 premium kamerası ile daha iyi özelliklere sahip fakat benim oyum LG V10.
  • m_perk M kullanıcısına yanıt
    Z5 premium kamerası kağıt üzerinde iyi olabilir ama bence V10 çok daha iyi. Tecrübeyle sabit.
  • Lg v10 android dünyasının kralıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 5 de sd kart desteği olsa belki düşünebilirdim. z5 ısınmayla ilgili sorun yaşıyor şeklinde yorumlar var sanırım v10 en ideal seçim olacak...
  • V10 kesinlikle ses çipi yeter
  • Note 5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • v10 işlemci sd808 performans açısından nasıl kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi? note 5 sd kart desteği sunsa seçenekler arasına girerdi.v10 uzun kullanım sonrasında zamanla kasılma gibi problemler yaşatır mı?
  • Yeni telefonlar piyasaya girecek sabret biraz.LG G5 veya Galaxy S7 efsane olacağa benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkham

Yeni telefonlar piyasaya girecek sabret biraz.LG G5 veya Galaxy S7 efsane olacağa benziyor.

hocam şöyle bir durum var bir hafta içinde hediye olarak alınacak bu nedenle beklemek gibi bir durumum yok.şu anki en iyi android telefonu arıyorum bu nedenle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Berkham

Yeni telefonlar piyasaya girecek sabret biraz.LG G5 veya Galaxy S7 efsane olacağa benziyor.

hocam şöyle bir durum var bir hafta içinde hediye olarak alınacak bu nedenle beklemek gibi bir durumum yok.şu anki en iyi android telefonu arıyorum bu nedenle.

Hocam o zaman LG v10 tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.