Şimdi Ara

Fiyat Düştü ! Satılık Samsung Chat 322 çift hatlı full kutu +kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy Ace
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk sahibinden temiz kullanılmış, ,üzerindeki tuş yada yazılarda silik eksiklik olmayan, kozmetik olarak 8/10 verilecek dual sim kartlı telefon satılıktır.Garanti süresi bitmiştir. Bazı ozellıklerinden bahsetmek gerekirse:

- Dual sim kartlı (çift hat)
    - 109.5 x 60 x 12.3 mm 95 gr. ölcülerinde
    - Micro Sd kart destegi ( 8 gb max)
    - optik track pad le klasik yön tuşuna göre daha kolay ve kullanışlı gezinti yapılabiliyor.
    - Wi fi bağlantısıyla (twitter, facebook için widgetler eklenmiş) temel düzeyde sosyal ağlarınıza bağlanabilirsiniz.
    - Türkçe ingilizce fransızca portekizce sözlük (işime çok yarıyordu)
    - Ses kaydedici, Fm radyo
    - yahoo messenger,palringo programları yüklü geliyor.

Telefona ait daha detaylı özellikleri chat @322 linkinden bakabilirsiniz.

Telefonla birlikte

- Şarj aleti (fotoda görüldügü gibi bantla yapıstırdıgım kısımda kabloyu saran siyah kısımda dökülme oldugu ıcın bantladım. Ancak şarj etme konusunda bir sıkıntısı yok.)
    - Batarya
    - Kutusu, broşür ve kullanım kılavuzu (Full paket)
    - Telefona uygun kendim aldığım kılıfı

Telefonun açma kapama tuşu ve birkaç tuşuna daha sert basmak gerektiginden samsungun kendi servisinde tuş temizligi yaptırıldı. Sıfır sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Satış için önceliğim istanbul ve elden teslimdir.Ciddi alacak arkadasların pm aracılıgıyla iletisim kurmasını bekliyorum. Keyfi ya da ürüne zarar verip ondan sonra İade talebinde bulunmak söz konusu degildir. Daha öncede sattığım referanslardan da ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

URUNUN FIYATI HAK EDER ETMEZ GIBI TARTISMAYA ACIK MESAJLARINIZI YAZMAMANIZ RICA OLUNUR.

Fotoğraflar satılacak ürüne aittir.

FİYAT 150 TL

Fiyat Düştü ! Satılık Samsung Chat 322 çift hatlı  full kutu +kılıfFiyat Düştü ! Satılık Samsung Chat 322 çift hatlı  full kutu +kılıfFiyat Düştü ! Satılık Samsung Chat 322 çift hatlı  full kutu +kılıfFiyat Düştü ! Satılık Samsung Chat 322 çift hatlı  full kutu +kılıf

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaabi -- 19 Şubat 2018; 3:1:43 >

• efsane cihaz kendisi, umarım temiz bir ele gider.
    selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

efsane cihaz kendisi, umarım temiz bir ele gider.
    selamlar.

Bende öyle umuyorum. Emektar telefonuma iyi bakacak birini bulmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaabi -- 25 Aralık 2015; 3:37:20 >
  • Whatsapp yükleniyor mu buna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadde19 kullanıcısına yanıt
    Hayır. yüklense zaten bu fiyata bir telefon olmaz.
  • bende de var satamadım bir türlü ufak sorunu oldugu halde 25 liraya alan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro60

bende de var satamadım bir türlü ufak sorunu oldugu halde 25 liraya alan yok

Benim cihazımda herhangi bir sıkıntı yok. Kozmetik olarakta temiz bir telefon. Bu şekilde bir paylasım yapmanızın da ne yararı oldu anlamadım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.