Şimdi Ara

Fissler Düdüklü Tencere Hangi Modeli ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
75.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz kaçırdık!!! Edition modeli için bakmıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir düdüklü tencere alacağım, almışken en iyisi olsun diyorum. Anladığım kadarıyla en iyisi Fissler marka. Peki Fisslerin aşağıdaki modellerinden hangisi daha iyidir ve ne farklar var aralarında. Hangisi tavsiye edersiniz. Ha bir de 3-4 kişik aile için 4,5 litrelik yeterli olur mu? Teşekkürler.

Fissler VQ Blue Point

Fissler Vitavit Edition

Fissler Vitavit Premium

ben 7 ay önce deveyükünden 4,5 l. Fissler Vitavit Premium düdüklü tencere aldım birtane. o günden beri benim elim ayağım oldu. elime ne geçerse atıyorum içine pişirmem demiyor. çok memnunum. 3-4 kişilik aile için 4,5 l. bence yeter. havaleli şeyler pişireceksen, mesela mısır gibi o zaman sığmayabilir. ama normal zamanda yemek olsun, çorba olsun fazlasıyla işini görür.

• ağustos 2012 de fissler aldık gerçekten süper kaliteli herkes gözü kapalı alabilir fiyat olarak baya pahalı ;fakat gazdan baya tasarruf salıyo kendini 1 yıla varmaz amorte eder. bazı yerlerde bezelyeyi 3 dk baklagilleri 5 dk de pişiyo ney yazmış bu çok doğru değil ama kaynamaya başlayıp kendini kilitleyince baklagilleri falan 10 dk de pişiyo hatta hamur gibi yapıyo. kısaca sağlam ve kaliteli.bizimkinin modeli prenium 4.5 lt.
  • ben 3-4 sene önce aldım modeli hatırlamıyorum şimdi ama oldukça memnunuz

tek sıkıntısı sebze yemeklerinde buhar çıkışı tıkanıyor sebzeler oraya yapıştığı için

onun dışında harika 15 dakikada yemek yapıyorsun

geçen sene limango wp kampanyası bebiylerde blue point almıştım sanırım ama onu henüz kullanmadık
  • Sebze yemeklerinde tıkanma mı?
    Bizim evde genelde sebzeli yemek pişeceği için bu durum sıkıntı yaratır gibi..
  • tencerenin içinde seviye çizgileri var, o çizgiyi geçmediğin sürece problem olmaz sanırım. ben genelde ıspanak tarzı yumuşak yapraklı olan sebzeleri, çabuk piştikleri için normal tencerede yapıyorum. düdüklüye gerek kalmıyor.
  • Edit : geç kalmışız almışsınız bile

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir düdüklü tencere alacağım, almışken en iyisi olsun diyorum. Anladığım kadarıyla en iyisi Fissler marka. Peki Fisslerin aşağıdaki modellerinden hangisi daha iyidir ve ne farklar var aralarında. Hangisi tavsiye edersiniz. Ha bir de 3-4 kişik aile için 4,5 litrelik yeterli olur mu? Teşekkürler.

Fissler VQ Blue Point

Fissler Vitavit Edition

Fissler Vitavit Premium

Fissler Vitavit Edition 'ı aldık yaklaşık 20-25 yıldır bu markayı kullanıp memnun kaldığımız için. 6 lt 'den küçük modelleri almayın tavuk vs sığdıramazsınız.

Vitavit edition'da digital zamanlayıcı var bence gereksiz.Şunu söylemeliyim eski kalitesi yok ama yinede alabileceğiniz en kaliteli ürün.

Fiyat için aldığım yerin telefonu

ANTEN TİCARET hamidiye cd. Doğubank İş hanı n0:12 sirkeci istanbul

0 212 527 03 35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shazneci -- 15 Ekim 2012; 13:07:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

ben 3-4 sene önce aldım modeli hatırlamıyorum şimdi ama oldukça memnunuz

tek sıkıntısı sebze yemeklerinde buhar çıkışı tıkanıyor sebzeler oraya yapıştığı için

onun dışında harika 15 dakikada yemek yapıyorsun

geçen sene limango wp kampanyası bebiylerde blue point almıştım sanırım ama onu henüz kullanmadık

Arkadaşım tek sıkıntı dediğiniz şey düdüklü ocakta unutulduğunda basınç çok tehlikeli seviyeye ulaşabilir bence acilen servis görmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shazneci -- 15 Ekim 2012; 13:11:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shazneci

Edit : geç kalmışız almışsınız bile

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Fissler VQ Blue Point

Fissler Vitavit Edition

Fissler Vitavit Premium

Fissler Vitavit Edition 'ı aldık yaklaşık 20-25 yıldır bu markayı kullanıp memnun kaldığımız için. 6 lt 'den küçük modelleri almayın tavuk vs sığdıramazsınız.

Vitavit edition'da digital zamanlayıcı var bence gereksiz.Şunu söylemeliyim eski kalitesi yok ama yinede alabileceğiniz en kaliteli ürün.

Fiyat için aldığım yerin telefonu

ANTEN TİCARET hamidiye cd. Doğubank İş hanı n0:12 sirkeci istanbul

0 212 527 03 35

Peki aldığınız ürünün fiyatı nedir?

• sanırım 330 tl idi 6 lt vitavit edition.

Dijital zamanlayıcısı var. Ocağı kısma ve pişme süresi uyarı ocağa göre ayarlanabiliyor fakat ocaktaki ateş miktarı farklı olabildiğinden uyarılar senkronize değil tencere üzerindeki yeşil sarı ve kırmızı halkalar ile daha doğru uyarı aldığınızdan fazla para vermenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shazneci -- 18 Ekim 2012; 10:30:53 >
  • ayıptır söylemesi az önce fissler ile etli nohut yemeği yaptım. süreyi biraz fazla tutmuş olucam ki hepsi darmadağın olmuş. bu alet bi hariha doğrusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shazneci

sanırım 330 tl idi 6 lt vitavit edition.

Dijital zamanlayıcısı var. Ocağı kısma ve pişme süresi uyarı ocağa göre ayarlanabiliyor fakat ocaktaki ateş miktarı farklı olabildiğinden uyarılar senkronize değil tencere üzerindeki yeşil sarı ve kırmızı halkalar ile daha doğru uyarı aldığınızdan fazla para vermenize gerek yok.

telefon açtım dediğiniz yere.. Ancak fiyat olarak 395 Tl fiyat çektiler. İyi fiyattan almıssınız...
  • http://www.buroteknik.com/Fissler-Vitavit-Edition-Duduklu-Tencere-6-Lt-_33538.html#0

Bu siteyi söyleyin burada bu fiyat var diye Fiyatını indirirler.Telefonla değil şahsen gidin.Büroteknik bu ürünü buradan temin ediyor.
  • Hangi Fissler sorusuna cevap?
  • ewt daha fazla cewap:)
  • Arkadaşlar 26.12.2012 günü fissler vitavit edition 6 lt düdüklü tencere aldım 2 kere kullandım 3. pişirmede 2. pişirme kademesinde iken pişirme ayar düğmesinin altından sürekli buhar çıkışı oldu normal tencere gibi,ayrıca vitacontrol dedikleri cihaz da bozuldu kesinlikle tavsiye etmem avuç dolusu para veriyorsunuz 2 kullanımda düdüklü tencereniz bozuluyor defalarca kullanım kılavuzunu okuyup nizamına uygun kullanmama rağmen geride almıyorlar alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmiyorum yoksa paranızı çöpe atarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviay197930

Arkadaşlar 26.12.2012 günü fissler vitavit edition 6 lt düdüklü tencere aldım 2 kere kullandım 3. pişirmede 2. pişirme kademesinde iken pişirme ayar düğmesinin altından sürekli buhar çıkışı oldu normal tencere gibi,ayrıca vitacontrol dedikleri cihaz da bozuldu kesinlikle tavsiye etmem avuç dolusu para veriyorsunuz 2 kullanımda düdüklü tencereniz bozuluyor defalarca kullanım kılavuzunu okuyup nizamına uygun kullanmama rağmen geride almıyorlar alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmiyorum yoksa paranızı çöpe atarsınız

Bu tencerenin bütün parçaları demontedir, kapaktaki aksamlar tek tek parçalara ayrılıp yıkanabiliyor. o nedenle temizlemesi kolay ve rahattır.
    Parçaları toplarken bir yerde gevşeklik bıraktıysanız o nedenden dolayı buhar kaçağı yaşayabilirsiniz. Bende de bir ara buhar kaçışı olmuştu, kapağın altında ki bağlantıları kontrol edince sorun ortadan kalktı.
    Bir senedir "Fissler Vitavit Premium" düdüklü tencere kullanıyorum ve süper derecede memnunum. Bence hata tencerede değil, kullanım hatasından dolayı sizde olabilir. Çünkü bu tencereler kusursuz imalat sayılır. Velevki imalattan kaynaklanan bir arıza da olmuş olsa, onuda garanti kapsamında değiştirirler zaten. Saygılar.

• kullanım kılavuzuna uygun temizleyip taktım olmadı servisi aradım söyledikleri şekilde temizledim parçalarıda bir güzel sıkıştırarak taktım ama nafile buhar çıkışını kesmedi üstüne bir de vitaconrol cihazı bozuldu ilk mavi ışık yanması gerekirken sarı ışık yanmaya başlıyor şimdi serviste
  • Ben de daha önce şikayetleri incelediğinde Fissler marka olup patlayanı dahi okumuştum. bu demek değildir ki Fissler kötü.. Ama şu önermeyi de yapamam. Fissler = Sıfır hata!...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.