Şimdi Ara

Fırsat MacBook Pro 13' Retina i5 - 3.1 Ghz 256 Gb Ssd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün faturalı ve Türkiye garantili alınmış olup tertemizdir. Apple MacBook Pro Touch Bar Intel Core i5 7267U 8GB 256GB SSD MacOS Sierra 13.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar MPXX2TU A - Silver + Apple Magic Mouse 2 MLA02TU/A

Tek kusuru ekranın altında yer alan plastik kısımda yer alan bir çatlağımız mevcut. Bunun oluşumuda, çocuğumun ekranı açılım limit noktasından fazla esnetmesi ile oluştu. Yani çarpma ve düşme değil iç ve dış gövdede en ufak bir kılcal çizik dahi olmayışıda durumu desteklemektedir. Ürünün güncel en ucuz fiyatla sunan adreste Bu Macbook 10.544 TL + Mouse 450 TL Forum kurallarına ters düşebilir endişemden link eklemiyorum. Çünkü kurallara çok hakim değilim.

Yanında vereceğim mouse ile beraber sıfır karşılığı 11.000 TL olup buda Türkiyedeki en uygun fiyatlar ile. Ben bu ürünü size 7.500 TL gibi fırsat bir rakama satıyorum.

Tercihim sadece yüzyüze alışveriştir. Kendim Muğla'da yaşıyorum burada olabileceği gibi. Kardeşim Gebze'de yaşıyor ve Tuzla Teknosa'da çalışıyor. Telefonla erişim sağlayıp ürünü oradada elden teslim ettirebilirim.Ürünün kutusu ve aksesuarları tamdır.

Fırsat MacBook Pro 13" Retina i5 - 3.1 Ghz  256 Gb SsdFırsat MacBook Pro 13" Retina i5 - 3.1 Ghz  256 Gb SsdFırsat MacBook Pro 13" Retina i5 - 3.1 Ghz  256 Gb SsdFırsat MacBook Pro 13" Retina i5 - 3.1 Ghz  256 Gb SsdFırsat MacBook Pro 13" Retina i5 - 3.1 Ghz  256 Gb Ssd

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.