Şimdi Ara

FireFox güncelleme hatası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arakdaşlar firefox bir kaç aydır şu resimdeki hatayı veriyor. Bu konuda bilgisi olan varmı?

• firefoxu silip baştan yeni sürümü kurmayı denedinizmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07jamesbond07

firefoxu silip baştan yeni sürümü kurmayı denedinizmi

Evet denedim. Eset bazen uzaktan yararlanma girişimi algılandı uyarısı veriyor ve bir ip numarası gösteriyor. Bu ip numarası çin ip si.
  • Esetin uyarısı bu şekilde:

15.4.2013 19:00:33 ICMP paketinde gizli kanaldan yararlanma algılandı 192.168.2.4 221.186.54.37 ICMP
  • combofixle bi taratın istersenız
  • quote:

combofixle bi taratın istersenız

combofix denedim şimdi ama kurulmuyor. w8 desteklemiyor. uyumluluktan ayar değiştirdim yine olmadı.
  • Bu hata sanırım şu nedenden.
    Görev Yöneticisinden firefox'u tamamen kapat. Sonrasında dene.
    Büyük ihtimalle sorun budur ama buda olmaz ise güncelleme olarak kurmayın. Setup dosyasını indirip öyle kurun sorun çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kingofthemeen -- 15 Nisan 2013; 21:39:22 >
  • Teşekkürler. Güncellemeyi bu şekilde yapacağız artık.
  • sistem trih ve saat ayarlarınız doğumu aceba .. ayrıca o eset uyrısıda mıdemı bulandırdı trojanda olabilir online oyunlardanda olabilir bilğisayara son zamanda bi şeyler yükledikten sonramı oluştu bu uyarı kablolumu kablosuzmu kullanıyorsunuz neti
  • diğer tarayıcılarda sorun yoksa onlarla devam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07jamesbond07 -- 15 Nisan 2013; 21:51:57 >
  • quote:

sistem trih ve saat ayarlarınız doğumu aceba .. ayrıca o eset uyrısıda mıdemı bulandırdı trojanda olabilir online oyunlardanda olabilir bilğisayara son zamanda bi şeyler yükledikten sonramı oluştu bu uyarı kablolumu kablosuzmu kullanıyorsunuz neti

Sistem tarih ve saati doğru. Bu arada google falan kullanamıyorum. Güvenli değil uyarısı veriyor https olanlarda sorun yaşıyorum güvenli değil uyarısı. Facebook da https ama ona girebiliyorum. Neyse konuyu dağıtmayayım; Online oyun oynamıyorum, muhtemelen bir program yüklerken falan oldu ama hangisi ve nasıl oldu bilmiyorum. Eset uyarı vermedi yüklemede. İndirdiğim herşeyi taratırım halbuki. Eset bizi madur etti bu durumda! ttnet in verdiği mcafeyimi yüklesem acaba.
    -- Modemi kablosuz olarak kullanıyorum.

• ccleanerle bi temizleyin internet dosyalarını cookileri falan pek sanmıyorum ama belkı bi faydası olur
    sistem geri yükleme yapabilirsiz sorunsuz zamana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07jamesbond07 -- 15 Nisan 2013; 21:57:32 >
  • cclear ile arar sıra temizlik yapıyorum ama nafile. Sistem geri yükleme yapmak gerekecek galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.