Şimdi Ara

Firefox'a geçtim.Bir kaç sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün Firefox kurdum.Chrome'a göre bazı pratik özellikleri var.Şimdilik beğendim gibi.
    Bazı sorularım var.

-Sağ üst taraftaki küçük arama kutucuğu ne işe yarıyor?
    -Bir internet sitesinin ismini yazarken URL'nin tam adresi neden görünmüyor?
    -Kaydettiğim yer imlerini yeni sekmede nasıl açabilirim?Şu an mevcut sayfa üzerinde açmaya çalışıyor.

Birde forumda Firefox ana konusu olması lazımdı.Aradım ama bulamadım.Biliyorsanız linkini verin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 16 Nisan 2018; 1:47:8 >

• -Google Translate uzantısını Firefox mağazasında bulamadım.Acaba bulunmuyor mu?
    https://chrome.google.com/webstore/detail/google-translate/aapbdbdomjkkjkaonfhkkikfgjllcleb

-Kaydedilen ekran görüntüsünü doğrudan masaüstüne kaydediyor ama bir kopyasını Firefox kendi saklıyor.Bunu engellemenin bir yolu var mı?Kopya saklamasını istemiyorum.

• Eskiden adres çubuğunda yazdıklarımızla ilgili tahmin çıkmazdı. Bir şey arayacağımız zaman araç çubuğunda daha kolay arama yapabiliyorduk. Galiba Mozilla, bu zorluğu fark etti. Ve Google Chrome'a benzetme olanağını kullanıcılara sundu. Ayarlardan araç çubuğunu gizleyebilirsiniz.
    Ne yazık ki Google eklentileri, Mozilla Firefox'ta mevcut değil.
    Bu da forumdaki Mozilla Firefox ana konusunun bağlantısı:
    https://forum.donanimhaber.com/mozilla-firefox-en-iyi-eklentiler-ana-konu--34346125
  • Firefox bana gore hala ideal bir tarayici degil. Bazi videolarin acilmasi sikinti yapiyor. Google Chrome daha iyi derdim, flash playeri kendiniz isterseniz aktif edebiliyorsunuz (video izlerken), ama ne Operada nede Mozillada boyle bir ayar yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.