Şimdi Ara

Firefox 53 yayınlandı: Tarayıcı artık daha az çökecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok sağlam tarayıcı.Yeni kompakt temaları da çok iyi olmuş
  • birkaç gündür benim firefox internete girmeyi reddediyor

• Pc icin iyi hos ama mobilde akicilik leş

• Windows XP and Vista are no longer supported. XP and Vista users running Firefox 52 will continue to receive security updates on Firefox ESR 52.

/// google çeviri \\\

windows xp ve manzara artık desteklenmiyor. firefox 52'yi çalıştıran xp ve vista kullanıcıları firefox esr 52'de güvenlik güncelleştirmelerini almaya devam edecektir.

• 50 den sonra her kapatıp açtıgımda "özürdilemekten" başka birşey yapmıyor

• Hala çökmeyecek denilmiyor azalacak deniliyor. kullan opera bitsin ne çökme var ne çekme : )

• semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Opera'da web sayfalarını çeviren eklenti var mı ?
  • Ben de hiç cokmuyor Firefox. Cokenleri hiç anlamıyorum.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    ''DH'yi biz çökmeleriyle sevdik.''

• Artık Mozilla Firefox eskidi bence. Internet Explorer da öyle. Microsoft Edge de öyle. Artık kapılar Google Chrome'a açılıyor. Ama Google'ın bu fırsatı değerlendiremediği sorunlar oluyor. Mesela ''Bağlantınız gizli değil'' gibi. Bu problem yaratıyor bazı işlerde. Bu hatalar artarsa Mozilla Firefox'a geçer herkes ama şimdilik Google Chrome iyi.
    Ayrıca arama motoru olarak ne kullanıyorsun? Google'dır büyük ihtimalle. Telefon ne? iPhone değilse Android'dir büyük ihtimalle Firefox OS olamayacağına göre mantıken? Google'ı karalamayı bırakın bence artık.
    Google Chrome'un bazı hataları var ama orası ayrı. Onun dışında daha konforlu ve daha erişilebilir bir arayüzü var.
    Mozilla Firefox'da da hatalar var mı? Var. Bazı yazılımlar eklenti yüklüyor. Mesela bu eklenti Mozilla Firefox'un eklenti mağazasında olmazsa kaldırılamıyor. Anca etkisizleştirilebiliniyor.

• Bende yeni tarayıcı arayışına girdim..

#Chrome ram işlemci canavarı

#Firefox eklentileri güzel (video indirme-tek butonla YouTube dan MP3 yapmak) ama açılışı 2 saniye 3-4 sekme açınca oda kasılıyor

Sırada Edge-Opera-Yandex denemek var ram kasmayacak!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden takoz pcde favorimdi.

• Kötüleyen çok ama benim 8 senelik dizüstünde bile gayet iyi çalışıyor. Ayrıca android sürümü youtube videolarını arka planda oynatabiliyor. İşlevsellik bakımından 1 numara. Windows 10 bilgisayarımda 8 aydır çok az çökmüştür o da en fazla 10 keredir.
  • Ortalama her ay çöküyor demektir. Bir tarayıcı için kötü bence.
  • laptopda Microsoft edge kullaniyorum. kullanma sebebim, dokunmatik arayuzunun ve sitelerin dokunmatikle mukemmel bir uyum saglamasi, scroll un sikintisiz en ufak lag olmadan kayiyor olmasi. buna karsilik dezavantaj olarak site birazcik daha gec aciliyor ama bunun sebebi sayfayi tek parcada yukluyor olusu sanirim.

• çok ram tüketiyor
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Vivaldi'yi deneyebilirsin. Maxthon denemedim ama senin bileceğin iş.

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    O kadar kullanışlı ki bunu görmezden gelebilirsin. Sadece dosyaları indirmeden birlikte aç ile içeriğini görmek için bile firefox kullanılır. Chrome önüne geleni indiriyor. Belki sadece içeriğine bakıp kapatmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoltreX

version 50 den itibaren hiç çökme sorunu yaşamadım. Özellikle tek dosya sayfa kaydetme .maff özelliği için mutlaka bulunması gereken bir tarayıcı. Yeni sürümlerinde tek eksiği bazı dışardan eklenen eklentiler için kaldırma özelliği olmaması. Zaten çoğu çökme eklentiler yüzünden oluyor. Özellikle flash player artık kullanmıyorum.

Tek dosya sayfa kaydetme .maff özelliği için eklenti gerekiyor mu?
    Kullanmamız gereken eklenti şu mu? Mozilla Archive Format, with MHT and Faithful Save

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    Evet o eklentinin kurulu olması gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.