Şimdi Ara

FIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
10
Favori
5.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Not : Destek-Bilgi-her türlü soru adına çekinmeden bana Özel Msj atabilirsiniz.---->Buraya Tıklayın Ve Msj Yazın<------

Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.
    Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.

Kamerada önce çıkan ve farklı kılan başlıca özellikler :

1- Dahili Gimbal olması ( Gyro Image Stabilization ) Testlerini yapıyorum.
    2- 1600 mAH lık yüksek kapasiteli pil kullanmakta.
    3- Novatek Chipsetin en yeni ve en güçlü işlemcisi olan "Novatek 96660" ile donatılmış.
    4- Sony 16M CMOS Sensor lense sahip.
    5- Quadcopterler için FPV desteği vermekte.
    6- 4K desteği sunuyor ama sadece 24 FPS'de.

Konu zaman içinde güncellenecektir.

Video Resolution:

4K – max. 24fps
    2K – max. 30fps
    1080p – max. 60fps
    720p – max. 120fps

Kamera güncellemesi için yeni sürüm burada :
    http://www.cnfpv.com/en/TECH/104.html
    https://drive.google.com/folderview?id=0B4bi9KTHbteFeENNYVBOR2F3MTg&usp=sharing

Specifications
    General
    Brand Name: FIREFLY
    Brand: Firefly
    Model: FIREFLY 6S
    Type : Sports Camera
    Chipset Name: Novatek
    Chipset : Novatek 96660
    Special Function: Loop recording, WDR, USB function, HDMI output, Microphone, Automatic Start-Up, Time and date display, Cycle recording, Auto power on/off, Photograph, WDR
    Storage
    Max External Card Supported: TF 64G (not included)
    Class Rating Requirements: Class 10 or Above
    Display
    Screen Size: 0.65inch
    Screen Type: LCD
    Power
    Battery type: Removable
    Capacity : 1600mAh
    Power Supply: 5V
    Charge Way : USB charge by PC
    Working time: 80 minutes (at 1080P 60fps and 4K 24fps)
    Primary Info.
    Wide Angle: 140 degree wide angle
    Image Sensor: 12MP CMOS IMX078
    Camera Pixel: 16.0 megapixels
    ISO: ISO400, ISO1600, Auto, ISO100
    Video/Image/Audio
    Decode Format: H.264
    Video Format: MOV
    Video Resolution : 720P (1280 x 720), VGA (640 x 480), 2K(2560 x 1440)30fps, 4K (4096 x 2160), 1080P (1920 x 1080)
    Video System: NTSC, PAL
    Video Frame Rate: 30fps, 60fps, 120fps
    Video Output: HDMI
    Image Format : JPG
    Image Resolution : 8M (3264 x 2448), 5M (2592 x 1944), 16M(5312x2988)
    Audio System: Built-in microphone/speacker (AAC)
    White Balance Mode: Auto
    Scene: Auto
    Functions
    WiFi: Yes
    WiFi Function: Remote Control
    Waterproof: Yes
    Waterproof Rating : 30m underwater with waterproof case
    Loop-cycle Recording : Yes
    Loop-cycle Recording Time: Off, 5min
    HDMI Output: Yes
    WDR: Yes
    HDR: Yes
    Auto-power on: Yes
    Delay Shutdown: Yes
    Time Stamp: Yes
    Interface Type: Micro HDMI, TF card slot, Micro USB
    Language: English
    Other
    Frequency: 60Hz, 50Hz
    Dimension/Weight
    Product Weight: 0.075 kg
    Package Weight: 0.5 kg
    Product Size (L x W x H): 5.9 x 4.1 x 2.1 cm / 2.32 x 1.61 x 0.83 inches
    Package Size (L x W x H): 15 x 10 x 27 cm / 5.90 x 3.93 x 10.61 inches
    Package Contents
    Package Contents: 1 x FIREFLY 6S 4K WiFi Sport HD DV Camera, 1 x Waterproof Case, 1 x 1600mAh Battery, 1 x Lens Cover, 1 x J-Shaped Mount, 1 x Long Connector + Screw, 2 x Short Connector + Screw, 1 x Bike Handlebar Seatpost Pole Mount, 1 x 360 Degree Rotation Adapter, 2 x 3M Mount, 2 x 3M Adhesive, 1 x Metal Cable Tie, 4 x Plastic Cable Tie, 1 x Cleaning Cloth, 1 x Clip, 1 x Clip Case

FIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SETFIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 1 Mayıs 2017; 21:20:9 >

• Hocam saygılar ve sevgiler öncelikle;

RenKlere yada çekim kalitesine diyeceğim yok ancak GYRO pek işe yarıyormuş gibi görünmüyor ne dersiniz? Tamam kabul ediyorum bir düzeltme var ama öyle çokta yağ gibi akan bir görüntü yok özellikle de küçük kızınız (MAŞALLAH ALLAH C.C. NAZARLARDAN SAKLASIN) sizi kovalarken aşırı bir düzeltme sağlayamamış.

Aklıma gelen şu acaba yazılımsal olarak güncelleme yapıldığında (daha sonrasında böyle bir güncelleme çıkar ise) GYRO çok daha verimli çalışabilir mi ne dersiniz?

Konu hakkında bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim hocam. Aksiyonunuz bol, kazanız HİÇ olmasın.

Güzeller güzeli kızınıza bir kez daha MAŞALLAH...

Not: Nazara çok inanır ve çok korkarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: James_Sunderland

Hocam saygılar ve sevgiler öncelikle;

RenKlere yada çekim kalitesine diyeceğim yok ancak GYRO pek işe yarıyormuş gibi görünmüyor ne dersiniz? Tamam kabul ediyorum bir düzeltme var ama öyle çokta yağ gibi akan bir görüntü yok özellikle de küçük kızınız (MAŞALLAH ALLAH C.C. NAZARLARDAN SAKLASIN) sizi kovalarken aşırı bir düzeltme sağlayamamış.

Aklıma gelen şu acaba yazılımsal olarak güncelleme yapıldığında (daha sonrasında böyle bir güncelleme çıkar ise) GYRO çok daha verimli çalışabilir mi ne dersiniz?

Konu hakkında bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim hocam. Aksiyonunuz bol, kazanız HİÇ olmasın.

Bak aynı çekim bu videonun sonlarına doğru var ( xiaomi yi ile karşılaştırdım ) bak bakalım yorumun önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Bak aynı çekim bu videonun sonlarına doğru var ( xiaomi yi ile karşılaştırdım ) bak bakalım yorumun önemli

Vay canına yemin ederim hayretler içindeyim, meğerse epeyce düzeltiyormuş. İşin garibi şu yemin olsun bana hafif düzeltme var gibi geldi. İşini çok çok iyi yapıyor demek ki.

Hocam sağolasın inan çok önemliydi bu video benim için.

Şimdi kenara çekilip ikinci elini bekleyeceğim almam gerekli bu kamerayı. Tabi ki bir daha ki aylıkla :D :D :D :D :D

Emekleriniz ve uğraşlarınız için teşekkür ederim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Vay canına yemin ederim hayretler içindeyim, meğerse epeyce düzeltiyormuş. İşin garibi şu yemin olsun bana hafif düzeltme var gibi geldi. İşini çok çok iyi yapıyor demek ki.

Hocam sağolasın inan çok önemliydi bu video benim için.

Şimdi kenara çekilip ikinci elini bekleyeceğim almam gerekli bu kamerayı. Tabi ki bir daha ki aylıkla :D :D :D :D :D

Emekleriniz ve uğraşlarınız için teşekkür ederim...

Orada baya baya koştum çünkü ciddi anlamda sallantı vardı

@Kraaz Altan bey ne yorum yapacak acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 22 Kasım 2015; 17:48:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Diyeceğim şu:

Xiaomi renkleri daha doğal veriyor, Firefly 6s maviye kaçıyor. Ama Xiaomi ye göre Firefly 6s görüntüler daha net.

NTK nın işlemciler Ambarella ya göre, daha net ama daha mavimsi renk verirler. Buna karşılık ambarella karanlık ortamda daha başarılı çekimler yapar. NTK nokta nokta parlama yapar.
    Tabi renk konusu herkesin kendi tercihi. Zevkler Renkler tartışılmaz derler.

Koyduğun videolara bakınca Gyro ON da image stabilization düzgün çalışmıyor. Donanımsalı bilmem, ama yazılımsal düzeltme kesinlikle var, ve düzgün çalışmıyor. Video kaydında da atlamalar ile kendini belli ediyor.
    ( İlk iki videoda muz ağacını tam ortalarsanız, Gyro ON da crop gayet rahat gözüküyor, Görüntünün yanları kesik , Gyro OFF ta daha fazla alan gözüküyor.)

Ben beğenmedim Gyro on iken kaydını, reklam ettikleri kadar yok. Yazılımı daha baya düzeltmeleri gerek. SJcam M10 + Gyro modelinde , image stabilization daha düzgün çalışıyor.

Küstürmek istemem kimseyi , düşündüklerim bunlar. İleride yazılımı düzeltirler ise ve fiyatı da 90 dolar altı düşerse alınacak seçeneklerden biri olur. Ama şu an alınacak bir kamera değil bana göre. bir 6 ay sonra belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

Diyeceğim şu:

Xiaomi renkleri daha doğal veriyor, Firefly 6s maviye kaçıyor. Ama Xiaomi ye göre Firefly 6s görüntüler daha net.

NTK nın işlemciler Ambarella ya göre, daha net ama daha mavimsi renk verirler. Buna karşılık ambarella karanlık ortamda daha başarılı çekimler yapar. NTK nokta nokta parlama yapar.
    Tabi renk konusu herkesin kendi tercihi. Zevkler Renkler tartışılmaz derler.

Koyduğun videolara bakınca Gyro ON da image stabilization düzgün çalışmıyor. Donanımsalı bilmem, ama yazılımsal düzeltme kesinlikle var, ve düzgün çalışmıyor. Video kaydında da atlamalar ile kendini belli ediyor.
    ( İlk iki videoda muz ağacını tam ortalarsanız, Gyro ON da crop gayet rahat gözüküyor, Görüntünün yanları kesik , Gyro OFF ta daha fazla alan gözüküyor.)

Ben beğenmedim Gyro on iken kaydını, reklam ettikleri kadar yok. Yazılımı daha baya düzeltmeleri gerek. SJcam M10 + Gyro modelinde , image stabilization daha düzgün çalışıyor.

Küstürmek istemem kimseyi , düşündüklerim bunlar. İleride yazılımı düzeltirler ise ve fiyatı da 90 dolar altı düşerse alınacak seçeneklerden biri olur. Ama şu an alınacak bir kamera değil bana göre. bir 6 ay sonra belki.

Tam burada nasıl peki ?

https://youtu.be/aumg0oDm3v0?t=7m36s

Bu saniyede koştum ve xiaomi yi ile çekimi de var hemen sonrasında

İşte onu diyorum. İmage stabilization düzeltecem görüntüyü derken , bir atlama daha yaptırıyor. Diğer konuda Jölelenme demişti biri sanırım, o gözü rahatsız ediyor. Xiaomi nin daha sarsıntılı olmasına rağmen göze daha doğal , çünkü göz ona alışık. Yani burada İmage stabilization o kadar reklamın yaptıkları kadar çalışmıyor.

Yavaş yürüme çekiminde görmek gerek, ama hızlı koşu sarsıntıları ile baş edemiyor bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 22 Kasım 2015; 19:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

İşte onu diyorum. İmage stabilization düzeltecem görüntüyü derken , bir atlama daha yaptırıyor. Diğer konuda Jölelenme demişti biri sanırım, o gözü rahatsız ediyor. Xiaomi nin daha sarsıntılı olmasına rağmen göze daha doğal , çünkü göz ona alışık. Yani burada İmage stabilization o kadar reklamın yaptıkları kadar çalışmıyor.

Yavaş yürüme çekiminde görmek gerek, ama hızlı koşu sarsıntıları ile baş edemiyor bana göre.

Tmmdır üstat yürüme çekimlerinide ekliyim yakında

• 4K özelliği Drone kullanırken gayet kullanışlı.

Kayıpsız Netlik için indirebilirsiniz--Tıklayın--

• Hep takip tam takip
  • 97 $ indirimde
    FIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SET

İkinci el iyidir abi, uzun süre beklemek yok, gümrüktü, PTT'ydi yok. Tabi bir sıfır ürün gibi olur mu? o tartışılır ama olsun ikinci e iyidir bu konuda

Bilgilendirme için teşekkürler
  • quote:

İkinci el iyidir abi, uzun süre beklemek yok, gümrüktü, PTT'ydi yok. Tabi bir sıfır ürün gibi olur mu? o tartışılır ama olsun ikinci e iyidir bu konuda

Bilgilendirme için teşekkürler

Yaw tmmda millet uygun fiyattan haberdar olsun diye yazdım

Sen neden takıldın kaldın 2. ele zaten almışsın kameranı, coşmuşsun

• Üstadım inan çok memnunum Xiaomi-yi'den hemde öyle böyle değil :D Ama bu makineye yani 6S'e karşı artık Gyro olduğu için midir? Uzun süredir beklediğim için midir cidden bilmiyorum büyük ihtimalle bunu da alacağım Tabi aylığa yakın zamanda olması gerekli aksi halde sıkıntı olacaktır diye düşünüyorum

Misal evde tabletim yoktu, telefonuma da Xiaomi yi uygulamasını kuramadığım için gittim bir tane tablet aldım epey bir sıkıntılıyım anlayacağın Üstadım.

Bilgilendirmelerini hep takip ediyorum herşey için

• Şu benim mesaja EKSİ puan veren arkadaş beddua etmiş olacak ki sırf bu kamera için aldığım tablettede çalışmadı Xiaomi Yi'nin programı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.