Şimdi Ara

FIRAT EEM vs PAMUKKALE İMALAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yeni üye oldum bu arada aklımda bi soru var Benim lys sıralamam Fırat Üni elektrik elektronik(mtok) ,yazılım(mtok) tutuyor ama elazığda diye açıkcası ön yargılıyım elazığ ve fırat üni hakkında bilgi verebilirsenizde cok memnun olurum. sizce elazığda bu bölümlermi yoksa pamukkale imalat mühendisliğimi
    imalat müh. nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: nikimyok28

Arkadaslar yeni üye oldum bu arada aklımda bi soru var Benim lys sıralamam Fırat Üni elektrik elektronik(mtok) ,yazılım(mtok) tutuyor ama elazığda diye açıkcası ön yargılıyım elazığ ve fırat üni hakkında bilgi verebilirsenizde cok memnun olurum. sizce elazığda bu bölümlermi yoksa pamukkale imalat mühendisliğimi
    imalat müh. nasıldır?

Mtok diye belirtilenler meslek lisesi mezunlarina yonelik olmasi lazim, bir arastirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirnsrt D kullanıcısına yanıt
    Bende meslek lisesi mezunuyum.
  • fırat nasıl güzelmi
  • Elazığ da ne aradığına bağlı yurt imkanları çok fazla ulaşımı da bir çok şehire göre çok rahat ve kısa mesafeli üniversite kampüsu yüz ölçümü olarak Türkiye'nin sayılı üniversiteleri arasında gayet geniş bir alanda ve şehrin tam ortasında kalıyor orta halli bir üniversite sosyallik senin arkadas ortamına bağlı yeme içme ucuz doğu Anadolu da yazacağın en iyi yerlerden biri Elazığ diğeri Malatya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL3lMA -- 20 Temmuz 2019; 2:12:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.