Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sssss5 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.455
Cevap
516
Favori
1.839.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taksitin 4 olması can sıkmaya başladı 6 dan buraya kadar geldik

• forum_m F kullanıcısına yanıt

yakında onu da bulamıcaksın

• 1 nisan itibarıyla elektrik,doğalgaz faturaları x2 olacağına göre, bankalar fatura taksit konusunda alan bırakır büyük ihtimalle.

• 1 Nisan itibariyle QNB tarafında sadece eğitim, sağlık ve kamu sektörlerinde sonradan taksit yapılabilecekmiş. Enpara tarafıda yüksek ihtimal aynıdır.

Yasal düzenleme gereği olarak belirtmişler, bundan sonra tekrar sonradan taksit geri gelmez herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin0 -- 26 Mart 2024; 16:52:54 >
  • metin0 kullanıcısına yanıt
    yasal düzenleme ile milleti kandırıyorlar sahtekârlar.
    öyle bir şey yok hocam.
    Kafalarına göre uyduruyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    Kim sahtekar

• hendrickk H kullanıcısına yanıt
    yasal düzenleme ile ilgili birşey denmiş deniliyor da öyle birşey su anlık yok

Hocam düzenlemeyi anında devreye alabilmek için bankalara öncesinde bilgi vermişlerdir. QNB açık bir şekilde yasal düzenleme gereği olarak belirtmiş, bankanın zaten müşteriye karşı sonradan taksit yapma gibi bir zorunluğu olmadığı için bu şekilde bir ifadeyi boş yere kullanacaklarını sanmıyorum. 1 Nisan tarihinde Resmi Gazete'de ne olduğu belli olur.

• metin0 kullanıcısına yanıt
    evet bakalım ne olup ne bitecek yarattıklarıı enflasyonu yine milletin üstüne yükleyecekler

Naber şampiyon ücret almıyor dimi senin önerdiğin sistem  enpara fatura ödemesinden ücret kesmediği için benim için ekstrası var rahat ol adamlar ömür boyu ücret almayacaklar sözleşmede açıkça yazmışlar bu arada geçmişe dönük bir inceledim sadece eft ve fatura ödemelerinden 9 yılda 35 bine yakın param cebimde kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Evet okudum ücret alıyor istersen cümleni kendin iyi oku ondan sonra servis et  

• curky C kullanıcısına yanıt

x2 olacak ne demek?

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Maliye bakanı konuşmalarında faturalar üzerindeki subvansiyonunun bitirilmesini istiyor.Bu olay gerçekleşirse zamlar ve ödemelerde artis bekleniyor

• Bayagidir secim ugruna zam gelmedi zaten suan elektrik 200 filan geliyorum ucuz bi bu kaldı. Kasar oeyniri bile 250 300. Doğalgaz da Bayağı yaktık 700 800 geldi. Okkalı zam gelir. Kdv icin de gidada 1den 10a çıkması konuşuluyor.

• Biz burada Enparanın sonradan taksit seçeneğini konuşuyoruz yok kullanmayız vb. Gibisinden.

Yapıkredi ve garanti bankası kullanıyorum. Bir aksiyon kamerası alacaktım. Trendyol ve Hepsiburada 3 taksitten sonrasını göstermiyor. Sınırlama çoktan e-ticaret sitelerine gelmiş bile.

• Arkadaşlar 6000tl harcama yaptım bunu 5 taksite böldürdüm uygulamadan, şimdi 3150 tl harcama yapacağım enpara bun harcamanın 3000tl sini mi taksitlendirir yoksa hiçmi taksit olmaz, bilen cevaplayabilir mi ona göre Enparadan yapacağım ödemeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 27 Mart 2024; 8:51:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Vade farklı taksit yapar

• isikayhan kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Hocam

• Thema kullanıcısına yanıt
    3000'e kadar böler
    imkan varsa 3000 + 150 olarak çektirin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • taksit kısıtlaması ticari enpara şirketim kredi kartlarında da geçerli mi? enpara şirketimden konu ile ilgili herhangi bir bildirim gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.