Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SYLAS

Alıcı banka desteklemiyor sanırım.

sanırım aktifbank bu sisteme geçmemiş daha

• quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

Merhaba. Amazon prime'ın ikinci ay iade kampanyasından encard ile faydalanabiliyor muyuz, deneyen oldu mu? Detaylara QNB Finansbank yazmışlar ama enpara kampanyalarında görünmüyor.

Amazon.com.tr: Amazon Prime Mastercard Kampanyası

Müşteri hizmetlerine sordum Enparanın öyle bir kampanyası yok dediler. Finansbank Enpara [ANA KONU] 

• F3SV mağduru kullanıcısına yanıt
    Kampany enparanın değil ki mastercardın. Gözükmez haliyle. Ama yararlanabilirsiniz enpara ile.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Alıcı yerine iban mı yazdınız? Iban yazdıysanız göndermez
  • cream cheese kullanıcısına yanıt

Kampanya Akbank, Denizbank, Fibabanka, Garanti BBVA, ING, QNB Finansbank Mastercard logolu banka ve kredi kartları, HSBC, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Vakıfbank Mastercard logolu kredi kartları için geçerlidir.

Yazıyor. Her banka yok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Alıcı yerine iban mı yazdınız? Iban yazdıysanız göndermez

karşı banka desteklemiyor, iban ile alakası yok fast sisteminde iban da olur telefon tc falan zorunlu değil, telefon yada tc no alternatif olarak sunulan bir şey fast sistemi demek telefon tc zorunlu demek değil

• cream cheese kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    2. ay üyelik ücretinizin (7,90 TL) %100 iadesi kartınıza ait bankanız tarafından yürütülecek olup, iadelerin yapılma sorumluluğu bankanızda olacaktır. İadeye dair detaylara, ilgili bankanın müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Bunu okuyunca müşteri hizmetlerine sormuştum ama olumlu bir cevap alamadım.

Amazon.com.tr: Amazon Prime Mastercard Kampanyası

• Dün gece unuttuğum bir para transferini talimat verdim eft olarak gece gitmiş direkt. Fast yazıyor. Artik EFT de mi böyle gidiyordu? Ben fast sadece tel no tc vs ile filan oluyor sanatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 2 Şubat 2021; 9:49:54 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

Mesai saatleri disi Fast.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

Mesai saatleri disi Fast.

Sadece mesai dışı değil mesai saatleri içinde de kullanılıyor artık Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) 1000 TL' ye kadar olan tutarda Fast devrede
  • Kahve kampanyası Kahve Dünyasında geçerli mi acaba? Mobil uygulamasında bulamadım, bilen var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba,

Daha önceden yurtdışı alışverişlerden enpara kartımla alışveriş yaptığımda merkez bankası kurları üzerinden ücretlendirme yapılıyordu. Şuan merkez bankası dolar kuru 7.17 ben alışveriş yaptım fakat enpara 7.30 üzerinden ücretlendirmiş. Artık böyle komisyon mu alıyor enpara ? Yurtdışı alışverişi için en uygun kur hangi kartta oluyor ?

• Emre9110 kullanıcısına yanıt
    K kartıysa döviz hesap özeti tanımla
  • -frambuaz kullanıcısına yanıt

Kredi kartı değil normal kart. Kredi kartında döviz tanımladığımda alışveriş gününün merkez bankası kurunu mu alıyor. Hesap kesim tarihindeki kurları mı alıyor ? Anlık kur ile ücret kesen başka bi kart vs var mı ?

• Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Evet mesai saatleri içinde işlem sağlayın mb kuru baz alınır
  • Kredi kartında taksit yapma olayı 1 defaya mı düştü?

• Hepsiburada çoklu kredi kartı ile cep telefonu alsak 3000ini Enpara ile çekince taksit oluyor mu ? Bilgisi olan var mı?
  • -frambuaz kullanıcısına yanıt
    Enpara döviz ekstresi yok ben sormuştum
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

2.000 TL ile 3.000 TL arasında olması durumunda 3 hakkınız birden kullanılmış sayılır. diyor. bu var mıydı daha önce?Finansbank Enpara [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.