Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üzülerek söylüyorum ki alternatifsiz çünkü masrafsız bankacılık sürdürülebilir değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bacala

Amazon hediye kartı harcamalarını taksitlendirebiliyor muyuz?

Bir bilgisi olan var mı?

• agritux kullanıcısına yanıt

Senin bankan, kuveyt türk iştiraki ama kuveyt türk de kendisi almıyor eft havale ücreti.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

FAST sistemi enpara ile çalışacak mı?

Enpara'ya siz destekleyecek misiniz yarın geliyor tarzında sordum şöyle bir yanıt geldi.

fast te şuanki eft sistemindeki gibi gecikmeler olacak mı yine ?

yoksa sadece telefon ve tc no ya iban tanımlanmış gibi mi olacak ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt

Sanırım papara gibi anında ulaşacak. Acaba 30 dk sonra uygulamaya geçecek mi? 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agritux kullanıcısına yanıt

Cepteteb senin bankan. Senin bankanda hafta içi 5gun gece gündüz demeden düşük makas ile döviz işlemi yapmak avantajlı. Onun dışında saydıklarım arasinnda havale eft ücretsiz hepsinde.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Ben iş bankasinda 2hafta önce tel no filan tanımladim onay verdim. E-posta ya filan da hesap tanımla dedin tanımlamadim. E-posta için enparayi bekliyorum.

gönderdim birkaç hesabıma mesai saatlerinde ulaşacak falan demeden gitti ama henüz gelmedi hesaplara para.

• meeb kullanıcısına yanıt

Daha önce hiç mesai saati dışı işlem yapmadım. Uyarı veriyor muydu önceden? Bir de sanırım EFT işlemleri iptal edilebiliyordu. Bir bakın isterseniz iptal kısmında gözüküyor mu o işlem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 18 Aralık 2020; 0:43:56 >
    daha önce uyarı veriyordu hatta yapı kredi eski nuvo üyesi olmama rağmen ücret çıkartıyordu.Şuan teb dışında diğerleri uyarı bile vermedi.

• meeb kullanıcısına yanıt

Demek ki ağır ağır da olsa bir gelişme yapılıyor. Bakalım ne olacak? Yarın akşam ben de bir deneme yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Bugun enparadan akbank kartıma ödeme yaptım 07.00 da şu saat oldu hala geçmedi kredi kartıma enpara ya sordum karsı bankaya ulaşmış diyor akbank aradım referans numarasını istedi verdiğim sorgu numarasıyla gözükmüyor dedi nasıl iştir anlamadım bu tür bi sorunla karşılasan oldu mu
    Bu tür sorunla karşılasan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Bu tür sorunla karşılasan oldu mu

Alıntıları Göster
    geçer rahat olun. ama mesai başlangıçlarını bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

geçer rahat olun. ama mesai başlangıçlarını bilmiyorum.

Alıntıları Göster

Yok hocam bugunde geçmedi paranın ne tarafta olduğu belli değil akbankta gözükmüyor enpara gönderdik karşı tarafa diyor merkez bankasında takılmış olabilir dedi enpara kayıt açtılar bakalım ne olacak

• arkadaşlar bana göre enparanın havale efe ücreti almaması dışında hiçbir avantajı kalmadı.tavsiye edebileceğiniz banka varmı işbankası garanti gibiler hariç

• merhabalar, migrostan alınan elektronik için (telefon) sonradan taksit yapabiliyor muyuz ?
  • findeks de 35bin limitim var disci icin kart cektirma amacli 2500 olan limitimi 6000 yapin dedim uygulamadan talep edin dendi uygulamadan talep ettim banka cart curt politikasi nedeniyle olumsuz mesaji geldi canli yardima soruyorum yapacak birsey yok diyorlar, vakifbanka basvurdum 2binlik limiti 7bine artirdi adamlar, neyse musteri hizmetlerine dedim kardesim kredi kartini ilk alanlardaniz her zaman kullaniyoruz düzenli findeks puanim 1800lerde adamlar banka politikasi vs hikayesi anlatinca iptal edin karti dedim sonradan taksit harici bir ekstrasi kalmamisti, kapadik dedik ok ledim. sonrasinda arayan soran olmadi. Demek istedigim musteriyi onemsemeyen bir banka oldu sanki.

• Olaya bakın en parada harcama itirazı diye bir olay yokmuş sadece kartını iptal edip yeni kart yolluyolarmış bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Olaya bakın en parada harcama itirazı diye bir olay yokmuş sadece kartını iptal edip yeni kart yolluyolarmış bu kadar
    Nasıl yok 4 gün önce harcama itirazında bulundum kartıda iptal ettim 189 liralık alışveriş yapılmış kartımdan haberim olmadan
  • bekemyigit B kullanıcısına yanıt
    Kartı iptal etmeden yapmıyorlar harcama itirazını kapatıp yeni kart göndererek alıyorlar itirazı.

Normalde kartı iptal edip edip yeni kart göndermeden itiraz işlemini başlatıyor bankalar.
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.