Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarında fed top. var mvduat faızlerının oturması ıçın cumaya kadar gunluk mu yapsak acaba gunluk yarın 10,0 olurmukı ?
  • Beyler enparadan 3500 liralık bir alışveriş yaptım fakat hesapta 2900 varmış oda vadelide vadesizde birşey yok. alışverişi yaptım onaylandı para kesilmedi hesapta duruyor. Nasıl oldu bu iş? Şaşırdım kaldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doların da yüksek olması kötü, faizin de yüksek olması kötü. Ne olacak 1-2 ay içinde çok merak ediyorum ama durum hiç iç açıcı değil şu anda.
  • Faizler kısa vadede en fazla %2 artacak, orta ve uzun vadeli siyasi istikrar durumuna göre %4 e çıkabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fremaan02

Beyler enparadan 3500 liralık bir alışveriş yaptım fakat hesapta 2900 varmış oda vadelide vadesizde birşey yok. alışverişi yaptım onaylandı para kesilmedi hesapta duruyor. Nasıl oldu bu iş? Şaşırdım kaldım

Hişt çaktırma. Muhtemelen sabaha kadar kesilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty123

YANDAS MEDYA TVLERI AGLIYODU ENSON YAZIIIIIIIK

samanyolu altta 1saatır. %15 ayzıyo altyazıda cok yawsak bunlarya atvhber aglayanlar sızlaynalr

• quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

quote:

Orijinalden alıntı: fremaan02

Beyler enparadan 3500 liralık bir alışveriş yaptım fakat hesapta 2900 varmış oda vadelide vadesizde birşey yok. alışverişi yaptım onaylandı para kesilmedi hesapta duruyor. Nasıl oldu bu iş? Şaşırdım kaldım

Hişt çaktırma. Muhtemelen sabaha kadar kesilir.

Dostum ama hesabımda 3500 lira yok. 2900 lira ve şipariş onaylandı

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Ben çıktım enpara'dan rahatım. Paranızı ezdirmeyin bunlara, zengin faizi diye yoksul faizi veriyorlar :)

Enpara'dan nereye çıktınız hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Ben çıktım enpara'dan rahatım. Paranızı ezdirmeyin bunlara, zengin faizi diye yoksul faizi veriyorlar :)

Enpara'dan nereye çıktınız hocam?

hakkaten nereye? odeaysa yarın bıdaha sorun kaç verecekler bakalım haberımıs olsun..
  • Arkadaşlar, enpara'dan döviz çeken var mı? Sitede finansbank dışındaki hesaplara döviz transferi için 15TL aldıkları yazıyor, Finansbank'daki döviz hesabıma transfer yapıp, çeksem, ücret öder miyim? Deneyen var mı?
  • Merkez Bankası, bu sabah enflasyon hedefini %6.5-7 olarak gösterirken gece açıkladığı faiz oranı %12. Ve daha Ocak ayındayız. Nasıl olacak?

Bu arada Enpara faiz oranlarında hala bir oynama yok.
  • %10 32 gün için güzel bence enparada.
  • faiz artışından önce enpara'da faiz %9.40 civarındaydı. Merkez Bankası faizi %3 artırdı, enpara ise 0.60 artışla %10 yaptı. Acaba odeabank ne faiz veriyor?

Tüm bankaların faiz oranları için ayrı bir konu mu açsak acaba? İlk mesajda faiz oranları güncel tutulur. Dileyen gider tüm bankaların tezgah altı faiz oranları dahil tüm oranları tek mesajda görür.
  • Yazıyı yazdığımda faiz dünkü seviyedeydi, şimdi yükseltmişler bir miktar fakat şu durumda kesinlikle yeterli değil bence,,,,
    Gerçi merkez bankasınında faiz arttırımı gerçekleri yansıtmıyor,
    Sıcak para gelsin de nasıl gelirse gelsin diye yapılmış rekor faiz arttırımı. Birkaç hafta içinde neler olacak göreceğiz hep birlikte...
  • Arkadaşlar fazla ilgili değilim bu konularla kusura bakmayın.Ziraat bankasındaki vadeli hesabımızda 32 günlük 7.75 alıyorduk.Şuan %? olacaktır sizce?%12 olacağını düşünmüştüm ama en para bile %10 diyorsunuz yanlış anlamışım herhalde olayı ben.
    Birde bu tarz yüksek oran üzerinden yıllık yapma imkanı oluyor mu bankalarda?1-2 aya düşmez mi bu oranlar?
  • 20.000'liram var enparada değerlendirmek mantıklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Arkadaşlar fazla ilgili değilim bu konularla kusura bakmayın.Ziraat bankasındaki vadeli hesabımızda 32 günlük 7.75 alıyorduk.Şuan %? olacaktır sizce?%12 olacağını düşünmüştüm ama en para bile %10 diyorsunuz yanlış anlamışım herhalde olayı ben.
    Birde bu tarz yüksek oran üzerinden yıllık yapma imkanı oluyor mu bankalarda?1-2 aya düşmez mi bu oranlar?

merkez bankası ile ticari banka faiz oranları arasında fark olmalı ki, ticari bankalar kâr edebilsin. mevduat faizleri ile kredi faizleri arasındaki fark gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimeral

quote:

Arkadaşlar fazla ilgili değilim bu konularla kusura bakmayın.Ziraat bankasındaki vadeli hesabımızda 32 günlük 7.75 alıyorduk.Şuan %? olacaktır sizce?%12 olacağını düşünmüştüm ama en para bile %10 diyorsunuz yanlış anlamışım herhalde olayı ben.

merkez bankası ile ticari banka faiz oranları arasında fark olmalı ki, ticari bankalar kâr edebilsin. mevduat faizleri ile kredi faizleri arasındaki fark gibi.

Anladım teşekkür ederim.Şuan int sitesinden baktığımda 8.50 gibi gözüküyor ziraat de güncel değil mi acaba.Böyle bir kararın ardından bu kadar ufak bir oynama olur mu yani anlam veremedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fimeral

quote:

Anladım teşekkür ederim.Şuan int sitesinden baktığımda 8.50 gibi gözüküyor ziraat de güncel değil mi acaba.Böyle bir kararın ardından bu kadar ufak bir oynama olur mu yani anlam veremedim.

Ziraatın Faiz oranları düşük seviyededir genelde zaten, neden tutuyorsunuz ziraatte paranızı, aktarın enparaya 6 aylık %10 olarak bağlayabilirsiniz paranızı.

• Arkadaşlar bir sorum olacak, ben 32 günlük faiz oranı %9.10 iken hesabımı açmıştım, vade işliyor ama şimdi 32 günlük faiz %10 olmuş. Benim hesabın faizi halen %9.10. Benim faiz oranını güncellememişler normal midir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.