Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.110
Cevap
496
Favori
1.233.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara'dan bütün birikimimi çekme kararı aldım. Bu ne ya 12 puana yükselen faizi 10,50 puandan yansıtıyorlar.
    Ama diğer özellikleri yüzünden çalışmaya devam edeceğim..
  • Bekleyelimmi daha arkadaslar,artis olurmu oranlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gundur vade bozuyorum tecrubesizligimden dolayi.9.60 a koymustum 10.25 olmus.aksama kadar bekliyecegim.dahada beklemem gerekiyormu bilmiyorum.kimsede bişey soylemiyorki!!!
  • odeaya takıp edıcem ben ona eşıtlendgınde baglarım 46lık
  • quote:

Orijinalden alıntı: canx

quote:

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

Enpara'dan bütün birikimimi çekme kararı aldım. Bu ne ya 12 puana yükselen faizi 10,50 puandan yansıtıyorlar.
    Ama diğer özellikleri yüzünden çalışmaya devam edeceğim..
    Abartmayın arkadaşlar.
    Faizi %12 olsun.
    Hesap işletim ücreti olmasın.
    Havale/eft ücreti olmasın.
    Yıllık üyelik ücreti olmasın.
    Kart ücreti olmasın.
    Telefon/internet/mobil cihazlara destek versin.

eee?

Nereden kazanacak parayı peki bu adamlar?
    Hayır kurumu mu vakıf mı bu enpara?
    İzin verin de %1.5 da onlara kalsın.

%1,5 olsun bir müşteriden o kadar kalıyorsa 100.000 müşterisinden ne kadar kalıyor düşünün bakalım. Ayrıca enpara piyasada en yüksek faiz garantisi veriyor. Bugün Odeabank'tan 180 günlük mevduat hesabına %10,00 özel teklif aldım. Arada yarım puan makas kalmış düşünün artık.

Babam ING Günlük Hesap ile çalışıyor onda da Bonus karta ücret yok, hesap işletim ücreti yok, havale/eft ücreti yok üstüne de aylık faturanın %2'sini yatırıyorlar. enpara'dan en azından kredi kartı bekliyorduk 2014 gündemlerine bile almamışlar. Ben enpara'nın yavaş yavaş saldığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

2 gundur vade bozuyorum tecrubesizligimden dolayi.9.60 a koymustum 10.25 olmus.aksama kadar bekliyecegim.dahada beklemem gerekiyormu bilmiyorum.kimsede bişey soylemiyorki!!!

kardeş pzt ye kadar birikim hesabında tut paranı.pzt duruma göre 32 ye bağlarsın.
    ben öyle yapacam.

şu an bankalar birbirlerini kolluyorlar.kim ne veriyor diye.
    oranların oturması bikaç günü bulur.
  • ENPARA'nın en yüksek faizi vereceğim diye bir söylemi olmadı.....Hep zengin faizi dedi....Burdaki katılımcıların çoğunun mevduatları düşük...Diğer bankalar vermez bu faizi....
  • Birikim hesabındaki paranın bir kısmını bozdurabiliyormuyuz...
    Yanı 1000tl birikim hesabımdan 100 tl sini vadesiz hesaba aktarabilirmiyim, yoksa hepsini bozdurup 900tl için tekrarmı birikim hesabı açmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Birikim hesabındaki paranın bir kısmını bozdurabiliyormuyuz...
    Yanı 1000tl birikim hesabımdan 100 tl sini vadesiz hesaba aktarabilirmiyim, yoksa hepsini bozdurup 900tl için tekrarmı birikim hesabı açmak lazım...

gündüz ne yaparsan yap.
    yani vadesiz hesabına aktarım yapabilirsin.
    birikim faizi gece 23 te başlar.
  • Diğer bankaların mevduat faiz oranlarını paylaştığımız yeni bir konu açtım. Bilginize

http://forum.donanimhaber.com/m_87181693/f_//tm.htm
  • Anlatamadım sanırım...
    Ben birikim hesabımdan sadece 100tl bozdurup gerisi kalsın istiyorum...
    Sizin dediğinizde önce hepsini bozduruyorsunuz sonra geri kalanıyla tekrar birikim hesabı açıyorsunuz doğru anlamışmıyım...
    Yani tekrar birikim hesabı açmazsanız para vadesizde kalıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Anlatamadım sanırım...
    Ben birikim hesabımdan sadece 100tl bozdurup gerisi kalsın istiyorum...
    Sizin dediğinizde önce hepsini bozduruyorsunuz sonra geri kalanıyla tekrar birikim hesabı açıyorsunuz doğru anlamışmıyım...
    Yani tekrar birikim hesabı açmazsanız para vadesizde kalıyor...

bozma diye bişey yok.
    2 hesap var birikim ve vadesiz.
    birikim hesabı açtıysanız miktarı 0 olmadıkça durur zaten.
  • Beyler hadi baskı yapalım 181 günü 11 yapsınlar bari . Herkes mail telefon yağmuruna tutsun. Hatta kampanya başlatıp belli bir saatte yüklenelim. Çağrı hattını falan kitleyelim etkisi olabilir.
  • Benim hesap 1 2 haftadır günlük şimdi baktım hala faiz oranı 8.40 gözüküyor. Niye bu sitenin açıkladığı oran değil illa yeni hesap mı açmam lazım?
  • Garanti'nin 10.40 yazan web sayfasını enpara ya gonderip faiz artırımı için baskı kuralım.
    Garantiye geçmek ile blof yapıp nabız yollayalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Benim hesap 1 2 haftadır günlük şimdi baktım hala faiz oranı 8.40 gözüküyor. Niye bu sitenin açıkladığı oran değil illa yeni hesap mı açmam lazım?

VADESIzE at sonra bırıkıme 10sn surer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Garanti'nin 10.40 yazan web sayfasını enpara ya gonderip faiz artırımı için baskı kuralım.

ss cekıp yollayım hayde beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty123

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Benim hesap 1 2 haftadır günlük şimdi baktım hala faiz oranı 8.40 gözüküyor. Niye bu sitenin açıkladığı oran değil illa yeni hesap mı açmam lazım?

VADESIzE at sonra bırıkıme 10sn surer..

Yeni birikim hesabı açtım ordan oraya attım. Ama kendi yenilemesi gerekmez miydi? Sonuçta bu günlük birikim hesabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty123

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Garanti'nin 10.40 yazan web sayfasını enpara ya gonderip faiz artırımı için baskı kuralım.

ss cekıp yollayım hayde beyler

gunluk bugun 10,0 olursa cok sevınıcem valla enayı gıbı hhısedıyorum kendımı
  • eskiden olsa günlük 11 verirlerdi
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.