Şimdi Ara

Final mi? Fen bilimleri mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bu sene 12. sınıfa geçtim ve bir özel eğitim kursuna yazılmak istiyorum. bu iki kurum arasında kaldım. Fen bilimleri finale göre 2000 tl daha pahalı. Bir de Doğru cevap var. O da yeni açılmış, fiyatı final'le aynı. Hangisini tavsiye edersiniz?

• Dogukan. D kullanıcısına yanıt
    Fen bilimlerine 2015 yılında gitmiştim karşıyaka izmirdeki
    Ben memnumdum ama çok kalabalık oluyordu etüt saatlerinde,şuan temel lise nasıl bilgim yok ama pek değişiceğini sanmam
  • Dogukan. D kullanıcısına yanıt
    Bende fen bilimlerinin mezun bölümüne kayıt oldum kaliteli bir dershane tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım bugün yayınlanan yönetmeliğe göre özel öğretim kursları artık sadece tek dersten hizmet verebilecek , yani sadece türkçe , yada tarih gibi... resmi gazetede de yayınlandı , size önerim kayıt olmayın , kayıt olduysanızda paranızı geri almaya bakın..
  • Ben finale yazıldım,çok gitmedim ama fena değil gibi bence ikiside iyi aradaki 2000 e değmez finale git!!!

• Ben de takip edeyim doğru cevap bana 5k dedi fen bilimleri 6.5k arada kaldım
  • kardeşim bende gopta fen bilimlerine kayıt olmak istiyorum ama orası hakkında bilgi sahibi deiğilim yardımcı olurmusun ?
  • Bu sene FBd deydım uzak durun final iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atakent halkalıdaki final ve fen bilimleri hakkında bilgisi olan varmı? Burda da final fen bilimlerinden daha pahalı, ama ikisi icinde pek bi fikrim yok hangisi daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: kilicmelis

Atakent halkalıdaki final ve fen bilimleri hakkında bilgisi olan varmı? Burda da final fen bilimlerinden daha pahalı, ama ikisi icinde pek bi fikrim yok hangisi daha iyidir

ben de ayni konunda oturuyorum nereye yazildin

• her ildeki idari kadroya göre değişir bunu çok taşındığımdan biliyorum bir yerde en iyisi finaldir diğerinde uğurdur sen kendi ilindekilere sormaya bak tanıdık yoksa karşılaştırmak için en basiti son bir kaç yılda kaç tane tıpa öğrenci yollamışlar onu sor hangisi fazla ise ona git
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.