Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.377
Cevap
15
Favori
67.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugüne kadar olan beta test sürecini ve gelişmelerini aşağıdaki linkte bulunan pdf uzantısı indirerek okuyabilirsinz.

http://lodestone.finalfantasyxiv.com/pl/teaser/index2.html
  • Dungeon Video

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=fe09gta0WAw#!]

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC )

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC )

Oyun online olsada sonunda eskiye dönerek gönülleri fethedecekler gibi.

• Ps3'e martta geliyormuş betası ,bekle babam bekle..İnşallah heves kalır o zamana kadar..
  • Herkese meraba.Bilindiği gibi ff 14 serverları kapatıldı ben de oyunu almak için biraz geç kaldım acaba yeni çıkacak olan bu A Realm Reborn'da FF14'te oluşturduğumuz karakterlerden devam edebilecek miyiz yoksa tamamen her şey sıfından mı başlayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavilynx

Herkese meraba.Bilindiği gibi ff 14 serverları kapatıldı ben de oyunu almak için biraz geç kaldım acaba yeni çıkacak olan bu A Realm Reborn'da FF14'te oluşturduğumuz karakterlerden devam edebilecek miyiz yoksa tamamen her şey sıfından mı başlayacak?

14'de öyleydi fakat bunun için bir açıklama yapılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

quote:

Orijinalden alıntı: mavilynx

Herkese meraba.Bilindiği gibi ff 14 serverları kapatıldı ben de oyunu almak için biraz geç kaldım acaba yeni çıkacak olan bu A Realm Reborn'da FF14'te oluşturduğumuz karakterlerden devam edebilecek miyiz yoksa tamamen her şey sıfından mı başlayacak?

14'de öyleydi fakat bunun için bir açıklama yapılmadı.

Anladım cevap için teşekkürler.Bu arada ben de oyunu bekleyenlerdenim kesinlikle alıp oynayacağım. :) (pc)
  • Yeni video geldi bu yıl çıksın artık oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkcs -- 7 Ocak 2013; 13:30:43 >
  • Beta kaydı yaptım ve hemen mail geldi , bakalım kabul edilecek miyiz?

FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn - Beta Tester Application Confirmation‏

quote:

* You have received this e-mail because of your application for the FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Beta Test. If you believe you have received this e-mail in error, please delete it.
    ==========
    Thank you for applying to become a FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Beta Tester.

Selection will be based on the answers submitted in the application, and only successful applicants will be notified. Acceptance notifications will be sent to the e-mail address submitted in the application.

* Selections will be made in each test phase, and the number of testers will be gradually increased.

━━━━━
    SQUARE ENIX CO., LTD.
    FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Beta Test Operations Team

━━━━━
    * This e-mail has been automatically generated. Please do not reply.

Google çeviri ,

FINAL FANTASY XIV: Reborn A Diyar - Beta Tester Uygulama Onay

quote:

A Realm Reborn Beta Tester Seçim esas alınacaktır cevaplar başvuruda sunulacak ve sadece başarılı olan adaylar bildirilir. Kabul bildirimleri Başvuruda e-posta adresinize gönderilecektir. * Seçimler her test aşamasında yapılacaktır ve test sayısı kademeli olarak artırılacak. ━ ━ ━ ━ ━ SQUARE ENIX CO. FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Beta Testi Operasyon Ekibi ━ ━ ━ ━ ━ * Bu e-postaları otomatik olarak oluşturuldu. Cevap vermeyin lütfen.

Thank you very much for your application to be a FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn beta tester!

Edit : Elinizde kod varsa aşağıdaki siteye girin ve sol taraftaki kısa formu doldurun.
    Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 7 Ocak 2013; 18:05:11 >

• Ben de kayıt yaptırdım bakalım kabul mesajı bekliyorum. :)
  • ne kodu gerekiyor?

edit:yaptım tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreazz -- 7 Ocak 2013; 21:43:36 >
  • Konuyu yeni gördüğüm için kendime kızıyorum hala benide ekleyin arkadaşlar hatta yanımda 3 kişi daha getirecem oyun çıktığı zaman.
  • Ben kayıt yaptırabilsem bile gelmez kod falan şanssızım o konularda ,olmadı pc'ye kurup oynarım yapacak bir şey yok..
  • Kayıt yaptım kabul mesajı bekliyorum ne zaman gelirse artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Ben kayıt yaptırabilsem bile gelmez kod falan şanssızım o konularda ,olmadı pc'ye kurup oynarım yapacak bir şey yok..

Pcde koda gerek yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Ben kayıt yaptırabilsem bile gelmez kod falan şanssızım o konularda ,olmadı pc'ye kurup oynarım yapacak bir şey yok..

Pcde koda gerek yok mu

Ben ilk çıktığında shopto'dan pc için almıştım ,içinde bir aylık deneme olayı falan da vardı onunla girerim..Tabi geçerliyse hala..
  • Bi bıkmadınız şu RPG'lerden diyip konuyu baltalayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Bi bıkmadınız şu RPG'lerden diyip konuyu baltalayım.

Bende ne güzel , dün Balta serisini izledim :)
  • Elimde ff 13 l.e vardı açılmamış onun kaydını yaptırdım square'ye demin kodum geldi beta için girdim halloldu..Artık beklemesi kaldı ,hayırlısı bakalım.
  • selamlar bizde bir topluluk halinde rr yi beklemekteyiz 1 yıl civarı ff14 oynadık su an 8-10 kişi civarındayız alfa tester dım hiç fena değildi alfası oynamayı düşünüyorsanız biz ilk günden girip oynayacağız eski olmamız dolayısıyla yeni oynayacaklarada yardımımız dokunur ilgilenenler mesaj atarsa çıktığı gün aynı servere girer başlarız tüm arkadaşlara iyi oyunlar dilerim
  • yaptığın her şey real reborna aktarılacak merak etme sadece atıyorum 100 m gilin var ondan 3 sıfır atacaklar ayrıca eski kullanıcı ya da legend player isen ekstra chocobon felan olacak
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.