Şimdi Ara

Final Fantasy XIV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Talonmaster

Elbette oyun zamanla güzelleşecektir ama WoW,War,AoC yada Aion gibi oyunlarıla kıyaslandığında içlerinde bu kadar düşük puanlarla açılış yapanı yok.

oyun zamanla güzelleşektir diyorsunuz, ama oyun hakkında herhangi bi bilginiz varmı, oyun yeni çıktı, bu oyuna girip ilgilenme fırsatımı buldunuz mu yoksa sadece wow, war, aion la kıyaslınmış puanlara bakarak mı söylüyorsunuz, siz wow oynuyorsunuz nikinizden anlaşılıyor, ff dünyası diğerlerine göre bambaşka birşey, wow veya başka bi oyundan çok farklı bi tarzı vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: testq

quote:

Elbette oyun zamanla güzelleşecektir ama WoW,War,AoC yada Aion gibi oyunlarıla kıyaslandığında içlerinde bu kadar düşük puanlarla açılış yapanı yok.

oyun zamanla güzelleşektir diyorsunuz, ama oyun hakkında herhangi bi bilginiz varmı, oyun yeni çıktı, bu oyuna girip ilgilenme fırsatımı buldunuz mu yoksa sadece wow, war, aion la kıyaslınmış puanlara bakarak mı söylüyorsunuz, siz wow oynuyorsunuz nikinizden anlaşılıyor, ff dünyası diğerlerine göre bambaşka birşey, wow veya başka bi oyundan çok farklı bi tarzı vardır

Yazdıklarımın hepsini oynadım,yeni çıkan FF yi oynamadım doğru,ama tarzını biliyorum oynamışlığım vardır,ve öbürlerinden farklı olduğunada katılıyorum,ama sırf kendi oyunları içinde bile kıyaslasam sönük bir başlangıç olduğunu düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: testq

quote:

Yazdıklarımın hepsini oynadım,yeni çıkan FF yi oynamadım doğru,ama tarzını biliyorum oynamışlığım vardır,ve öbürlerinden farklı olduğunada katılıyorum,ama sırf kendi oyunları içinde bile kıyaslasam sönük bir başlangıç olduğunu düşünüyorum.

saol ustat bilgilendirme için...

• oyun zor bi oyun baya değişik hiç ff serisi oynamadim için dün akşam fittirdim oyunu kurduktan sonra az takıldım çıktım.
    ama oyun oynanır az sabır gerek oyuna girdinmi kopmak istemiyosan muhakkak oyunu oynayan birini bulacan akşam metall warrior olmasadı heeralde oyuna bidaha girmemek üzere çıkacaktım xD
    bakalım bu akşam daha iyi geçecene inaniyom kolay bi oyun deyil aion wow silkroad cabal tüm online oyunlardan farklı bi sistemde ilerliyo
    yani oyunu akşam işten gelince pad le yatarak sakin kafaya sitres yapmadan oynaya bileceğin bi oyun diyer oyunlar gibi pvp için koştur item yap derdi yok
    pvp yok oyunda oyunda sadece group yada tek başına fable oynar gibi oynuyosun ama oyundaki 1 şehir sanırım aionun tüm map ı büyüklügünde ^^
    1 karakterde tüm classları kasa biliyosun çok güzel ilğinç bi oyun benim istedim tür bi oyun tam sitres yapmadan oynanacak bi oyun birisi gelip kesti derdi yok ama oyunu öğrenene kadar metall warrior u yoracam kesin ^^

• oyunun serverı varmı varsa hangı serverdesın sectıgın ırk nedır nıkın nedır yazarsan bende senı yorarımm siparışı verdım uc gune gelır bakalım nasıl mıs sımdılık AION a devamm For ThE ASmoooooooooo....
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2moon

oyun zor bi oyun baya değişik hiç ff serisi oynamadim için dün akşam fittirdim oyunu kurduktan sonra az takıldım çıktım.
    ama oyun oynanır az sabır gerek oyuna girdinmi kopmak istemiyosan muhakkak oyunu oynayan birini bulacan akşam metall warrior olmasadı heeralde oyuna bidaha girmemek üzere çıkacaktım xD
    bakalım bu akşam daha iyi geçecene inaniyom kolay bi oyun deyil aion wow silkroad cabal tüm online oyunlardan farklı bi sistemde ilerliyo
    yani oyunu akşam işten gelince pad le yatarak sakin kafaya sitres yapmadan oynaya bileceğin bi oyun diyer oyunlar gibi pvp için koştur item yap derdi yok
    pvp yok oyunda oyunda sadece group yada tek başına fable oynar gibi oynuyosun ama oyundaki 1 şehir sanırım aionun tüm map ı büyüklügünde ^^
    1 karakterde tüm classları kasa biliyosun çok güzel ilğinç bi oyun benim istedim tür bi oyun tam sitres yapmadan oynanacak bi oyun birisi gelip kesti derdi yok ama oyunu öğrenene kadar metall warrior u yoracam kesin ^^

Hiç ff oynamayan biri bu yeni nesil fflerde çok zorlanıyor. eski çalıştıım şirkette ki şef deyim yerinde ise ff evrenini cüzdanında taşıyacak sevide ff bilgisine sahipti. Büyük ihtimal buna da bulaşmıştır. Sanırım ff 12 ydi (emin değilim fanı olmadığım için) 1 saat oynayışına şahit oldum adamın önünde mob kalmıyordu, mob arkasını dönüp bunun grubuna saldırı düzenleyene kadar (kendisi ile bereber toplam 4 kişi vardı yönettiği) adam alayını haşamat etti, sonra joypadi bana verip al kes dediğinde mario oynamaya başlayan yeni velet gibi kaldım oyunda :D. Sistem çok ayrı ve karışık.

Ayrıca fraps tarzı bir program ile kendi çektiğin bir videoyu buraya koyarsan çok daha tatlı olur dadından yenmez...

• knbztr dostum oyunda adım lopasit damn wutai serverindeyiz güzel bi group var gelirsen ben yardımcı olmaya çalışırım tabikide oyunun diyer serilerini oynayanların arasında olmamda benim için büyük bi şans sanada herkez elinden geldi kadar yardım edeceğine eminim.
    burdan sürekli olarak konuşa biliriz istersen looopasit@hotmail.com msn adresimi eklersen ordanda konuşa biliriz ts3 den canlı olarakta konuşa biliriz.
    ama oyundan aiondaki gibi fazlaşeyler bekliyosan pc nin süper olması lazım benimki i dare ediyo ama şimdiden son sistem bi pc toplattırıyorum daha hızlı ve rahat bi oyun için
  • Oyunun şu anki durumu yüzünden(buglar falan) DVD alınınca verilen 30 günlük oynama süresi 60 güne çıkarılmış.

Square Enix'in bu yönünü seviyorum işte.
  • ozgur ? ff 14 nasıl kac para ben gurol hatırlamıssındır. bende dusunuyorum baslamaayı ama karar veremedım henuz bıraz bılgılendırsene bu arada msn de goremıorum senı
  • ssleri süper niye oyle dusuk puanlar verimis anlamdım
  • Aldım kurdum update yaptım fakat oyuna giremiyorum click and buy diye birşey çıktı kartımıda yazdım fakat olmadı yardımcı olabilecek arkadaslar 6 yıllık FF 11 oyuncusuyum bana pm atarlarsa çok sevinirim.
  • Evet kafayı yemek üzereyim kimseye ulasamıyorum ve oyuna giremiyorum bu click and buy illeti kredi kartımı kabul etmedi 3 dolarlık ödeme yapamadıgım için verdigim para oyun hevesim boşa gitti :/
  • Aman tanrım sonunda hallettim oyundayım nickim Berk Lionheart
  • Oynayan varmı merak ediyorum?
  • Ben FF 14 ü aldım elimde cdsi var. Fakat üyeliği tamamlamak için clickandbuy dan üyelik alamıyorum. Çıldırma noktasındayım. Ne güzel 1 aylıkda free vardı. Ama üyeliği alamıyorum birtürlü. Adres satırı nedense birtürlü olmuyor. Bana click and buy dan üyelik alımı hakkında ince detaylar verebilecek biri varsa çok memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.