Şimdi Ara

Final Fantasy XII: The Zodiac Age için Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Square Enix, Final Fantasy XII: The Zodiac Age için dört dakikaya yakın yeni bir tanıtım videosu paylaştı.

Mart 2006'da PlayStation 2 için çıkış yapan Final Fantasy XII'nin remastered sürümü Final Fantasy XII: The Zodiac Age yüksek çözünürlükte grafikler, geliştirilmiş sesler ve savaş tasarımı ile yenilenmiş bir iş sistemi gibi bazı geliştirmeler sunacak.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age 11 Temmuz 2017 tarihinde Kuzey Amerika ve Avrupa'da, 13 Temmuz 2017 tarihinde ise Japonya'da PlayStation 4 platformu için çıkış yapacak.

Videonun İngilizce ve Japonca sürümlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• 15 i herkes övüyor diye aldım uyku getirme makinesi çıktı , bir oyun bu kadar sıkıcı olurmu yahu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • FFXII'den sonra seri düşüşe geçmiştir. Zaman olsa da oynasak.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PS2'de FF XII saatlerimi günlerimi harcamıştım gençlik başka
  • Herkesin zevki başkadır tabi ama benim için Hikaye olarak 9 oynanış olarak 12

• oyunda single var mı arkadaslar yoksa mmorpg mi, cok beklediğim oyunlardan biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

oyunda single var mı arkadaslar yoksa mmorpg mi, cok beklediğim oyunlardan biri

Tamamı ile single player odaklı bir oyundur...

Bu arada bilgi olarak söyleyelim, bu oyunu geliştiren ekip ile PS1 zamanının kült oyunu Vagrant Story'yi geliştiren ekip aynıdır.
  • Yiazmat der giderim..

• Oyunun çıkmasına çok az kaldı rehber veya ön inceleme ya da bilgi alabileceğimiz bir yer var mı?
  • Makyajlama usulü gidiyorlar gene sanırım. Çok değişiklik yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.