Şimdi Ara

Film öneriyorum (konu düzenlenmiştir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bunlar da benim önerilerim, devamı gelecek

Headhunters, bizdeki adıyla KAFA AVCILARI senaryosu ve aksiyonuyla izlenmeyi fazlasıyla hakediyor. Herşeye sahip olan adamımız boyunun kısalığına takmıştır ve sahip olduğu mükemmel kadını birgün kaybedeceğini düşünmektedir. Ona kat kat fazlasını vermek içinde ek iş olarak sanat eseri hırsızlığıda yapmaktadır. Bir gün hayatının vurgununu yapmak için bir plan yapar ve işler çığrından çıkar. Tüm klişelerden olabildiğince uzak duran bu NORVEÇ filmini hala izlemeyen varsa çok şey kaçırır. Ayrıca +18 sahnelere sahip olan filmi tek başınıza izlemeniz tavsiye edilir...

Büyük buhran döneminde her türlü alkolün yasak olduğu bir kasabada 3 kardeş her türlü kanunsuz işin yanında alkol üretimi de yapmaktadırlar.Bir yandan çetelerle uğraşırken diğer yandan da kanun adamlarına yakalanmamaya çalışırlar.Kasbada saygı duyulan ve güzel bir hayatları olan bu 3 adam için zorlu günler başlamak üzeredir.Şehirden yeni gelen kanun adamı kasabadaki tüm dengeleri değiştirmek amacındadır,

Eşi ve kızı öldürülen adamımız, katillerin az bir cezayla kurtulması üzeine adalet sistemine savaş açar. Başta bölge savcısı olmak üzere kararda payı olan hukuk adamları için hesap verme günü gelmiştir. Birçok kişinin izlediğini tahmin ettiğim LAW ABİDİNG CİTİZEN hala izlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir...

Robert De Niro filmde beş parasız bir yazardır. Yıllar önce eşini ve oğlunu terketmiştir. Sokaklarda yaşayacak kadar zor durumda kalınca oğluna ulaşmaya çalışır. Babasıyla görüşmek istemeyen genç adam ise babasına tekrar bir şans vermeye karar verir. Dram yönü ağır basan FLYNN OLMAK zaman zaman da gülümseten hoş bir film...

GOOD NEİGHBOURS namı diğer CANIM KOMŞULARIM fazla bilinen bir film değil ama oldukça sağlam bir filmdir bana göre. Bir apartman dairesinde kedileriyle yaşayan garson kızımızın tek dostu alt katta oturan tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç adamdır. Daha sonra apartmana yeni taşınan Victorda bu ikiliyle çabucak kaynaşır. Tamda bu sıralarda şehirde geceleri kadınları öldüren bir seri katil korku salmaktadır. Oyunculukların mükemmel olduğu gizem dolu bu film hakkında daha fazla yazmadan izleyin diyorum ve mümkünse yalnız, çünkü +18 sahneler var filmde

Aşçı olan adamımız artık aşka inancını kaybetmiştir. Taki kendisi gibi kalbi yaralı ve yalnız olan doktor kızımız karşısına çıkana dek. İkili arasında tutkulu bir ilişki başlar. Herşey yolunda giderken nedeni anlaşılamayan bir salgın baş gösterir. İnsanların duyularını yok eden bu salgında insanlar yedikleri şeylerin tatlarını almamaya başlarlar, sonra duymamaya ve görmemeye. YERYÜZÜNDEKİ SON AŞK izlenmesi gereken romantizm yüklü bir dram...

Seul de tek başına yaşayan hae won çalıştığı banka tarafından zorunlu izne çıkarılır. Bu fırsatla ücra bir adada yaşayan arkadaşının yanına giden hae won gördükleri karşısında şok olur. Zira kız arkadaşı, hem kocası hemde kocasının ailesi tarafından her türlü şiddete maruz kalmaktadır. Listenin en sert filmi olan BEDEVİLLED oldukça sarsıcı bir güneykore filmi. Filmde finale doğru gitgide artan bir şiddet var. +18 sahnelerin yer aldığı bu film her bünyeye hitap etmiyor, ama güneykore sinemasını sevenler kaçırmamalı...

Editör olan MARGARET işyerinde özelliklede erkeklerin uzak durduğu otoriter bir kadındır. Çalıştığı ülkede sınırdışı kalma tehlikesiyle karşılaşınca tek çaresinin evlenmek olduğunu anlar ve yanındaki elemanlardan birini sahte kocası olmaya zorlar. SANDRA BULLOCKtan mükemmel bir romantik komedi olan TEKLİF çok güzel bir film

Yıllar önce annesi tarafından terkedilmiş olan adam sevgisiz büyüdüğü için insanlara karşı çok acımasızdır. Bir mafya patronunun yanında çalışan adamımız alacakları toplamakla görevlidir. Bunu yaparken de insanları öldürmek yerine sakat bırakmaktadır. Bir gün kapısına annesi olduğunu söyleyen bir kadın gelir. Başlarda buna inanmayan adam kadını evini alır. PİETA namı diğer ACI, isminin hakkını veriyor ve bize saf acının ne olduğunu oldukça sert bir şekilde gösteriyor. +18 sahnelerin olduğu bu film yine herkese uygun olmayabilir ama tek kelimeyle mükemmel bir filmdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadsnow32 -- 21 Eylül 2013; 19:21:21 >

• Keşke konularını, işledikleri temaları falan da kısaca açıklasaydınız. Bu şekilde kimse önerilere göz gezdirmez ya da ilgi göstermez.

• He tamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L'enfer

Keşke konularını, işledikleri temaları falan da kısaca açıklasaydınız. Bu şekilde kimse önerilere göz gezdirmez ya da ilgi göstermez.

Aslında haklısınız baktım film arayan birçok arkadaş var belki izlemeyenler vardır diyerek,bilinen ya da fazla bilinmeyen filmlerden bir liste yaptım hatta devamınıda hazırlamıştım. Zaten bu benim ilk konum ama bugün konuyu düzeltiyorum ayrıca teşekkür ederim nazik uyarınız için,bazı arkadaşlar gibi dalga geçerek değilde adam gibi söylemişsiniz bu forumun sizin gibi insanlara ihtiyacı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

He tamam

Var ya senin gibi insanlar adamı konu açtığınada açacağınada pişman ediyor, kardeşim adam gibi film böylemi önerilir desen başım üstüne, hep aynı filmler desen onada tamam, beş para etmez filmler desen senin zevkindir deyip tamam derim, ama bu şekilde dalga geçer gibi mesajın anlamı nedir yani, hayır konu açanlarla dalga geçmek gibi bir hobin mi var, yoksa konu açıp film önericek kadar kapasiten olmadığı için böyle mi tatmin oluyorsun sırf merakımdan soruyorum yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

He tamam

Var ya senin gibi insanlar adamı konu açtığınada açacağınada pişman ediyor, kardeşim adam gibi film böylemi önerilir desen başım üstüne, hep aynı filmler desen onada tamam, beş para etmez filmler desen senin zevkindir deyip tamam derim, ama bu şekilde dalga geçer gibi mesajın anlamı nedir yani, hayır konu açanlarla dalga geçmek gibi bir hobin mi var, yoksa konu açıp film önericek kadar kapasiten olmadığı için böyle mi tatmin oluyorsun sırf merakımdan soruyorum yani

Sakin ol sampiyon ya niye kiziyon sana inat onerdigin butun filmleri izlicem

• quote:

quote:

quote:

He tamam

Bugün felaket sinirliyim telefonum 10 gün önce garantiye gitti 3 gün önce mesaj geldi samsungtan telefonunuz servisten çıktı gönderildi diye, ama 3 gündür telefon kuryedeymiş sabah gelecekti öğleden sonraya kalmış tabi gelirse, o kuryeyi bir yakalarsam , neyse daha bu listeyi düzenlemem gerekiyor ayrıca izleyip yorumunu yazarsan da sevinirim de , biraz ağır oldu galiba mesaj kusura bakma artık

• quote:

quote:

quote:

quote:

He tamam

Bugün felaket sinirliyim telefonum 10 gün önce garantiye gitti 3 gün önce mesaj geldi samsungtan telefonunuz servisten çıktı gönderildi diye, ama 3 gündür telefon kuryedeymiş sabah gelecekti öğleden sonraya kalmış tabi gelirse, o kuryeyi bir yakalarsam , neyse daha bu listeyi düzenlemem gerekiyor ayrıca izleyip yorumunu yazarsan da sevinirim de , biraz ağır oldu galiba mesaj kusura bakma artık

normalde yazmam oyle seyler ama bazen liseli damari tutuyor iste

• Konu yeniden düzenlenmiştir bilginize
  • öncelikle teşekkürler. maalesef hepsini seyrettim(aralarından 3/4 tanesini standart film izleyicilerinin çoğu seyretmiştir zaten). özellikle herkes sevmez ama perfect sense mükemmel bir film. filmdeki hastalık aşk ile birleştirilip mükemmel bir dram filmi ortaya çıkmış.

uzakdoğu filmlerinden daha fazla örnek rica ediyorum.
  • Yukarıdaki filmlerden hiçbirini izlememişim. Eğer konusunu beğendiğim film olursa izlerim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hodejegerne bayağı güzel filmmiş ..
  • Perfect Sense ve The Proposal'ı izliyeceğim.Sonra tekrar atarım mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

öncelikle teşekkürler. maalesef hepsini seyrettim(aralarından 3/4 tanesini standart film izleyicilerinin çoğu seyretmiştir zaten). özellikle herkes sevmez ama perfect sense mükemmel bir film. filmdeki hastalık aşk ile birleştirilip mükemmel bir dram filmi ortaya çıkmış.

uzakdoğu filmlerinden daha fazla örnek rica ediyorum.

bu filmi izledin mi

Film öneriyorum (konu düzenlenmiştir)
  • Vay arkadaş hiç birini izlememişim, bırak izlemeyi duymamışım
  • deadsnow32 kullanıcısına yanıt
    Ya diğerleri neysede su lawless i çıkar oradan.moktan bir film.

• quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

Elbetteki herkes her filmi beğenecek diye birşey yok ama ben beğendim filmi, belki final daha farklı olabilirdi ama bence film sırf TOM HARDY için bile izlenir, adamın oyunculuğu mükemmeldi. Aldığı puanı hakediyor film bence...
  • quote:

quote:

Elbetteki herkes her filmi beğenecek diye birşey yok ama ben beğendim filmi, belki final daha farklı olabilirdi ama bence film sırf TOM HARDY için bile izlenir, adamın oyunculuğu mükemmeldi. Aldığı puanı hakediyor film bence...

Hayır begenebilirsinde,olurda biri tavsiyene uyar hayatından 2 saat heba olur diye söyledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

Vay arkadaş hiç birini izlememişim, bırak izlemeyi duymamışım

yok artık diyecem ama olabilir, bazılarını duymamış olabilirsin ama örneğin LAW ABİDİNG CİTİZEN falan oldukça bilinen bir filmdir, neyse sen ilk film olarak LAW ABİDİNG CİTİZENden başlayabilirsin mesela
  • quote:

quote:

quote:

Hayır begenebilirsinde,olurda biri tavsiyene uyar hayatından 2 saat heba olur diye söyledim.

Şimdi terside olabilir yani bence beğenende olacaktır kanımca, izleyip yorum yazan arkadaşlar olursa anlarız bakalım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.