Şimdi Ara

FİLM ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER KÜLT OLMUŞ FİLM ARIYORUM AMA HANİ HERKESİN BİLMEDİĞİ TÜRLERDEN

• V for Vandetta
    Scent of a woman (kadın kokusu)
    Simone

izlemediysen izle süper filmler
  • shutter ısland ,sherlock holmes,forrest gump,seven pounds,v for vendetta,gladiator,ıpman serisi,the bourne serisi,lord of war,scarface,saving private ryan,
  • ÖNERİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER AMA HANİ NASIL DESEM PEK KLİŞELEŞMEMİŞ FİLMLERDEN ARIYORUM?
  • persepolis
  • quote:

Orijinalden alıntı: eudomania

ÖNERİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER AMA HANİ NASIL DESEM PEK KLİŞELEŞMEMİŞ FİLMLERDEN ARIYORUM?

fight club
  • Léon u izle. Yaş haddinden dolayı pek bilinmez ayrıca V for Vandetta süper filmdir buda pek bilinmez. Birde Amelie var fransız filmi oda süperdir bunuda bilen pek çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsz -- 4 Ekim 2010; 1:32:24 >
  •  FİLM ÖNERİSİ

hayatında izleyebileceğin en iyi piskopat tiplemelerinden biriyle Javier Bardem var. garanti ederim...
  • Arkadaslar önerdiklerinizin hiçbiri kült film degildir.

Pulp Fiction, rocky horror picture show, mars attacks,dünyayı kurtaran adam, suspiria,murmur of the hear, a clockwork orange. Bunlar kült filmdir.

O sizin önerdiginiz Leon,V,Kadın kokusu gibi filmler klasiktir. Ve hepsi de yeni filmlerdir.

Kült film istediginden emin misin,cok sıkıcı olur bu filmler. Ve sinemayla yakından ilgilenen birisi degilsen tavsiye etmem. Eger yakından ilgileniyorsan da PM at daha detaylı olarak önerebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

Arkadaslar önerdiklerinizin hiçbiri kült film degildir.

Pulp Fiction, rocky horror picture show, mars attacks,dünyayı kurtaran adam, suspiria,murmur of the hear, a clockwork orange. Bunlar kült filmdir.

O sizin önerdiginiz Leon,V,Kadın kokusu gibi filmler klasiktir. Ve hepsi de yeni filmlerdir.

Kült film istediginden emin misin,cok sıkıcı olur bu filmler. Ve sinemayla yakından ilgilenen birisi degilsen tavsiye etmem. Eger yakından ilgileniyorsan da PM at daha detaylı olarak önerebilirim.

önerdigim film pulp fictiondan daha eski :)
  • Kültlük eskilikle alakalı birsey degil ki. Hayran kitlesinin az ve öz olmasıyla alakalı. Murmur of the Hear filmini kimse bilmiyor ama Forest Gump'ı sokaktan gecen her adam biliyor. O film kült olmaktan cıkıp klasiklesiyor artık.

Ayrıca senin ne yazdıgını görmedim,kusura bakma.

Operasyon Valkyre,No Country For Old Men'i gördüm direkt,dedim ne alaka.

Kült film (İngilizce: Cult film) sadık, tutkulu ama görece az sayıda bir hayran kitlesine sahip filmler için kullanılan bir terimdir. Kült kelimesi (İngilizce: Cult, Fransızca: Culte, Almanca: Kult) batı dillerine tapınma anlamındaki Latince cultus kelimesinden girmiştir ve Türkçe'de de batı dillerindeki gibi tutku, ilahlaştırma derecesinde aşırı saygı anlamlarını taşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

Kültlük eskilikle alakalı birsey degil ki. Hayran kitlesinin az ve öz olmasıyla alakalı. Murmur of the Hear filmini kimse bilmiyor ama Forest Gump'ı sokaktan gecen her adam biliyor. O film kült olmaktan cıkıp klasiklesiyor artık.

Ayrıca senin ne yazdıgını görmedim,kusura bakma.

Operasyon Valkyre,No Country For Old Men'i gördüm direkt,dedim ne alaka.

Kült film (İngilizce: Cult film) sadık, tutkulu ama görece az sayıda bir hayran kitlesine sahip filmler için kullanılan bir terimdir. Kült kelimesi (İngilizce: Cult, Fransızca: Culte, Almanca: Kult) batı dillerine tapınma anlamındaki Latince cultus kelimesinden girmiştir ve Türkçe'de de batı dillerindeki gibi tutku, ilahlaştırma derecesinde aşırı saygı anlamlarını taşır.

thank you

• requiem for a dream
  • edward scissorhands(bizim edwirdin avatarındaki adam)

im crazy about sarah blonde,italyan

late marriage(israil filmi,mükemmel ötesi)
  • 2001: A Space Odyssey diyorum ben de Kült istiyorsan izle bunu, izlerken bana sövme ama
  • Amores Perros
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.