Şimdi Ara

Filinta - Bin Yılın Şafağında & 2. Sezon (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
10
Favori
24.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümü izlemiş bulunmaktayım. Kendi fikirlerimi yazıyorum.
    Her ne kadar dekor ve kostümler ile birlikte o dönem çok iyi yansıtılmış(görsel olarak) olsa da diyaloglar sıradan bir Türk dizisinden farksız.

Mahkeme sahnelerinin çok uzatıldığı görüşündeyim. Rıza'nın(umarım yanlış hatırlamıyorumdur) ne yapacağı çok barizdi. Dizinin bir artısı Boris karakteri olmuş. Bana kalırsa akılda kalıcı, iyi bir tipleme yapılmış Boris için. Ancak Filinta'ya neden düşman olduğunu anlayamadım(daha doğrusu neden bu kadar kafasına taktığını).

Genel olarak bölümü beğenmedim. Dizinin diğer bölümlerinde bu bölüme göre kalite artışı yaşanıyor mu arkadaşlar(lütfen tavsiyelerinizi kendinize göre değilde ilk bölümü izleyip beğenmemiş birine göre yapın)?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

İlk bölümü izlemiş bulunmaktayım. Kendi fikirlerimi yazıyorum.
    Her ne kadar dekor ve kostümler ile birlikte o dönem çok iyi yansıtılmış(görsel olarak) olsa da diyaloglar sıradan bir Türk dizisinden farksız.

Mahkeme sahnelerinin çok uzatıldığı görüşündeyim. Rıza'nın(umarım yanlış hatırlamıyorumdur) ne yapacağı çok barizdi. Dizinin bir artısı Boris karakteri olmuş. Bana kalırsa akılda kalıcı, iyi bir tipleme yapılmış Boris için. Ancak Filinta'ya neden düşman olduğunu anlayamadım(daha doğrusu neden bu kadar kafasına taktığını).

Genel olarak bölümü beğenmedim. Dizinin diğer bölümlerinde bu bölüme göre kalite artışı yaşanıyor mu arkadaşlar(lütfen tavsiyelerinizi kendinize göre değilde ilk bölümü izleyip beğenmemiş birine göre yapın)?

Boris'in neden Filinta'ya düşman olduğunu 2.bölümde öğreneceksiniz. İlk bölüm karakterlerin tanıtımı, ana konunun gelişmesi, olayların başlaması vs ile geçiyor. Daha sonraki bölümlerde her bölümde yeni bir dava çözüyorlar. Bence daha da güzelleşiyor. 3.bölümdeki hırsızı ve 4.bölümde bombacı katili görmeden karar vermeyin. Eğer bu bölümleri de beğenmezseniz, diziye devam etmeyebilirsiniz.

• katylyyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock Domates -- 19 Ocak 2015; 17:39:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syodej

quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

İlk bölümü izlemiş bulunmaktayım. Kendi fikirlerimi yazıyorum.

Boris'in neden Filinta'ya düşman olduğunu 2.bölümde öğreneceksiniz. İlk bölüm karakterlerin tanıtımı, ana konunun gelişmesi, olayların başlaması vs ile geçiyor. Daha sonraki bölümlerde her bölümde yeni bir dava çözüyorlar. Bence daha da güzelleşiyor. 3.bölümdeki hırsızı ve 4.bölümde bombacı katili görmeden karar vermeyin. Eğer bu bölümleri de beğenmezseniz, diziye devam etmeyebilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam ilginiz için, 2 saatlik süresine rağmen geriye kalan bölümleri de izleyelim bakalım.

• Sınavlar bitti kafam rahat izleyeceğim
  • Dizi izlemeye değer mi merak ediyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünkü karakterimizde iyi, orjinal gözüküyo, saatçi

• Guzel bolumdu. Her bolum bir film.

• çok güzeldi be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görsellik iyi ama senaryosu daha iyi olmalıymış,izlerken pek heyecanlanmıyorum...
    Birde şu fesler gıcır gıcır parlıyor,biraz daha eskitilmiş olsaydı daha gerçekçi dururdu...
  • 5. bölüm, TRT paylaşımı

• 6. bölüm fragmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey_sahabettin -- 21 Ocak 2015; 8:59:26 >

• İlk iki bolumu izledim özellikle 2. Bolumu beğendim. Kalite akiyor diziden.

• Son bölümde çok iyiydi.

Bir yer hoşuma gitmedi. Saatçinin herkesi tek laf etmeden şişlemesine rağmen Boris ile iki saat konuşması çok sıradan olmuş. Hani orda heycanıda bitirdiler , belli öldüremeyecek. Belki küçük bir şey gibi görünebilir ama bunlara da dikkat ederlerse daha güzel olur.
  • bombacı bölümü daha heyacanlı geldi saatçide fena değildi ama
    Boris kardeşim az sonra ölecen yalvar falan cok param var de öldürme der insan değilmi
    ne öle soğukkanlı dim dik duruyon,
    aha dedim bizim filinta ile hayatını kurtardı kanka olacak duşundum oradanda kıznına iyice yürür dedim de pek öyle gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

Son bölümde çok iyiydi.

Bir yer hoşuma gitmedi. Saatçinin herkesi tek laf etmeden şişlemesine rağmen Boris ile iki saat konuşması çok sıradan olmuş. Hani orda heycanıda bitirdiler , belli öldüremeyecek. Belki küçük bir şey gibi görünebilir ama bunlara da dikkat ederlerse daha güzel olur.

Katılıyorum. Bu bölümde bir tek orası kötü olmuş. Polisiye dizilerde olan klasik sahne. Fakat oranın haricinde yine efsane bir bölümdü.

Yerli diziye bu kadar hayran olacağımı hiç tahmin etmezdim

• çok güzel bölümdü saatçi karakteri muhteşemdi. Ufak tefek mantık hataları vardı tabi boris gibi bir adamın korumasız gezmesi arabaya tek binmesi mesela.

reytinglerde totalde 22 ab de 11. olmuş şu diziye şu reytingler hiç yakışmıyor ya salı günü düzgün rakibi bile yok valla yazıklar olsun ya. iyiki kanal d gibi bir kanalda degil yoksa şimdiye çoktan uçmuştu.
  • Diziye cumartesi gecesi başladım dün gece 4 ve 5.bölümü art arda izledim öyle yattım çok keyifli bir dizi olmuş kesinlikle izlemeden önce oyuncularda bir ön yargım vardı fakat resmen döktürüyorlar reytinglere baktım gerçekten çok daha fazlasını hak ediyor reytinglerde iyiki bu diziyi Trt yayınlıyor gerçekten normalde pek Trt dizisi seyretmezdim ama hem diriliş hemde Filinta dizisi tam oturdu her ne kadar dizi sureleri uzun olsada kendini izletiyor sıkmadan.
  • sakarya fırat 4 sezon reytinglerde sonda olmasına rağmen oynadı, iyiki buda trt de ne güzel dizi uzun süreli izleriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.