Şimdi Ara

Filbox Sahibiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• O kadar konu acmissin bir soru sorayım

Aynı filmleri mi çevirip çevirip gösteriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trabzonizm -- 6 Aralık 2016; 18:35:25 >
  • Bende filbox modül sahibiyim modül içine kart sokabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Bende filbox modül sahibiyim modül içine kart sokabiliyor muyuz?

Maalesef filbox kartli sisteme.gecis yapmadi henuz. Sadece modul ile.kullanilir

• trabzonizm kullanıcısına yanıt
    1 yılda bir filmi 2 kez gördüm. Ama full film izleyen biri değilim, belgesel kanallarını izlerim genelde.

Filmleri artık öyle bir seçmiş ki adamlar, hiç izlemediğim filmleri gördüm o aksiyon,sinema tv de. Mesela Mark Wahlberg'in bi filmi çıktı bu ne dedim kendi kendime adamın böyle filmide varmış dedim. Yani bu filmlere iyi desem kötümü desem bilemiyorum. Mark Wahlberg in bir filminide gördüm mesela onuda hiç görmemiştim birine işkence felan yapıyor bir odada bi çocuğa. Vatim yok film detayına pek giremiyeceğim :) Yani kısaca filmler orta kalitede ve genelde pek bilinmeyen filmleri koyuyorlar. Avantajında sen o filmi kalkıp internetten izlemessin denk gelince filboxtan izliyorsun, film kültürüne bu sayede ilginç filmler ekliyiorsun yani.
  • Dr. X kullanıcısına yanıt
    Kartla ilgili birşey yapılmıyor
  • Bir filmi 3 ay içinde 4-5 kez görebilirsiniz ve nat geo (!) belgeselleri hariç tüm belgesel kanalları açık bunlar sadece dezavantajları onun dışında hd kanal geçişleri hızlı, ücreti diğerlerine göre daha az, çok tv izleyen biri değilseniz tavsiye ederim.

Not olarak:Sözleşmeniz bittiğinde ek ücret ödemezsiniz sıradan kanalları izlemeye devam edebilirsiniz TRT1,ATV,STAR,KANAL D gibi sadece sinema ve belgesel kanalları kapanır. Discovery, viasat vb.
  • arkadaslar bu filbox uydu humax ıcındekı platform kanallarını tasıyabılıyormuyuz sadece orada kalıyormu uyelıgım bıtııgı zaman sureklı başlarda olamayacak platform kanalları sonlara dogru atabılıyormuyuz yada silebiliyormuyuz hd uydu alacam bari içinde bir kaç film kanalı olsun dıye istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlantıc -- 20 Şubat 2017; 10:19:5 >
  • bende 2 yıl önce modül vardı.sonra uzatmadım.film kanalları nasıl ve sansür durumu nedir?geceyarısından sonrada devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuz730

bende 2 yıl önce modül vardı.sonra uzatmadım.film kanalları nasıl ve sansür durumu nedir?geceyarısından sonrada devam ediyor mu?

Sansür devam ediyor. Film kanalları da haftada 2-3 filmi güzel olabiliyor fakat çoğunlukla amaçsızca çekilmiş, içi boş filmlerle dolu.

• atlantıc kullanıcısına yanıt
    İçinde film kanalları var zaten ekstradan sırf film için almayın derim yani güünüzün çoğunu tv başında geçiriyorsanız o ayrı ama internetten felan izleyin yani o ekstra işe girmeyin bence. filboxtaki filmler de çok mükkemmel değil orası ayrı konu arada denk geliyor onları yayın akışından takip edip (niyeyse film izliyorken ismini yazmıyorlar ) o şekilde izlersiniz, yoksa şu devirde film için uyduya yatırım yapmayın yani zamanınızın çoğunu tv de harcamıyorsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardianNN

İçinde film kanalları var zaten ekstradan sırf film için almayın derim yani güünüzün çoğunu tv başında geçiriyorsanız o ayrı ama internetten felan izleyin yani o ekstra işe girmeyin bence. filboxtaki filmler de çok mükkemmel değil orası ayrı konu arada denk geliyor onları yayın akışından takip edip (niyeyse film izliyorken ismini yazmıyorlar ) o şekilde izlersiniz, yoksa şu devirde film için uyduya yatırım yapmayın yani zamanınızın çoğunu tv de harcamıyorsanız

ozaaman her hangi bir uydu alsanız bıle olur dıyorsunuz hd uydu alıcısı o degıl elımde eskı dsmart var onuda cıkarmak ıstıyorum sd eskı yayın kalabalıktan başka bişey degil filbox oyle bır kampanyası varsa oyle alınabılır
    artık siz bilirsiniz, hepsini çıkarın elden komple temizleyin bi tane filbox alın yeter yani fazlasıyla
  • bende de modül var ama ne zaman açsam sıfırlanıyor bekleyin diyip 5-6 sn bekliyor çok sıkıldım bu duruma
  • bugun gordum kendı sitesinden eski alıcıyı getır 50 tl ındırımle fılbox goturun dıyorlar
  • bir sıkıntı olabilir cihazda
    iyiymiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.