Şimdi Ara

Filbox Modül ve Samsung TV Uyumu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
7.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün gece bu saçma durumu kafaya taktım, yılmadan uğraştım. Yaptığım da neydi derseniz, filbox modülü belki 50 kez her iki yönde takıp çıkardım. TV menüsünü 80 kez baştan aşağı taradım, ki CI modül algılanmadığı sürece zaten menüde ona uygun alan aktifleşmiyor(Yayın/Genel Arayüz). Herneyse, en sonunda sinirlenip CI slotunu biraz ittim kaktım, bastırdım çektim vs. Hani eski ankesörlü telefonda jeton kalınca kafasına kafasına vururduk ya düşsün diye, o hesap işte

Sonunda ne olsa beğenirsiniz? Modülü bir kez daha, ama artık bu kez neredeyse slotu yerinden çıkarırcasına bastırarak yerleştirdim ve ta taaam...Sevgili 2015 model Samsung Smart TV'im sonunda modülü algıladı!! Gece boyunca modülü sokup çıkartırken kenarıyla bir seferinde parmağımı dahi kestim, o kadar ter döktüm yani

Yani arkadaşlar, sizin anlayacağınız eğer Samsung TV'niz modülü görmezse ve benim yaptığım hatayı işleyip "TV'niz Filbox modül ile uyumlu değil beyefendi" yanıtını alırsanız sakın ciddiye almayın. Çünkü emin olun ki sizden bilgisizler, bir taraflarından sallıyorlar ve yanlış yönlendiriyorlar. Onun için hiç kimseyi aramayın, sadece modülün yuvasına çok iyi bir şekilde yerleştiğinden emin olun. Bunun için gerekiyorsa sert bir şekilde ittirmekten ve yuvayı biraz zorlamaktan da çekinmeyin!! Samsung TV ile Filbox modül gayet de uyumlu, dahası iddia ediyorum ki CI slotu olan tüm TV'ler ile uyumludur.

• gersen G kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ilk seferinde görmüştü sorunsuz, neyse ki halletmişsiniz, yapmasaydınız arayın servisi dicektim.
  • valla ben geçen ay 48j6370 aldım. üstünde 1443 versiyon yüklü. ilk takışta çalıştı filbox. gayette iyi çalışıyordu.
  • samsung ue40h6410 smart tv icin uygunmu acaba almak istiyorum filbox modül

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung es7000 televizyonumda filboxu calistiramiyorum. Tv modülü tanimiyor? Ne yapmaliyim?

Edit: Sonunda oldu. Yukaridaki mesajda @gersen arkadasin dedigi gibi modulu iyice zorladim ve tv sonunda modulu tanidi. Bunu yaparken bir elinizle tvdeki CI aparatini tutun bir elinizle de filbox modulunu iyice bastirin. Birkac denemeyle modulu taniyacaktir tv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykmn -- 15 Haziran 2016; 19:49:26 >
  • ku7000 uygunmu filbox ?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=121293868

• samsung ue65h8000 cam modül sorunsuz olarak kullanmaya başladım.

15 ay 99₺ (işbank kampanyası)

işlemlere başlamadan önce mevcut kanal listenizi yedekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 19 Mart 2018; 16:50:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.