Şimdi Ara

FİLBOX HUMAX HTR-1000S FULL HD UYDU ALICISI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
237
Cevap
6
Favori
39.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filbox Humax cihazda kart girişine Hotbirdde yayın yapan Redlight HD ve SCT gibi kanalların İrdeto kartını takınca çalıştırıyor.
  • Islemcisi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,
    Aileme bu cihazı almayı düşünüyorum. Cihaz hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Bir iki belgesel kanalı olsun diye alacağım. Onun harici uydudan çok anlamıyorlar, bu yüzden çok kanal arama, ekleme, taşıma uğraşsınlar istemiyorum. Bu cihaz bu açıdan iyi midir, üyelik bitince açık kanallar otomatik güncellenecek mi? TKGS gibi özellikleri var mı?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: williamwallace88

arkadaşlar merhaba,
    Aileme bu cihazı almayı düşünüyorum. Cihaz hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Bir iki belgesel kanalı olsun diye alacağım. Onun harici uydudan çok anlamıyorlar, bu yüzden çok kanal arama, ekleme, taşıma uğraşsınlar istemiyorum. Bu cihaz bu açıdan iyi midir, üyelik bitince açık kanallar otomatik güncellenecek mi? TKGS gibi özellikleri var mı?
    teşekkürler

merhaba

cıhazın kendı guncellemesı vardır uyelık uzatmazsanız sıfresız kanalları ızlıyebılırsınız
    ıstedıgın kanalları favorı lıstelerıne tasıyabılırsınız

http://www.filbox.com.tr/filbox/i%C3%A7erik/belgesel

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    hocam iyi günler cihaz olarak humaxmı yoksa hiremco mu sizce daha iyidir.ikisinide satıyosunuz sanırım siz?
  • Yakın zamanda yeni kanallar eklenecek mi? Eklenecek ise hangileri olduğunu söyleyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgul

hocam iyi günler cihaz olarak humaxmı yoksa hiremco mu sizce daha iyidir.ikisinide satıyosunuz sanırım siz?

merhaba
    humax bılıyorsunuz fılbox paketi ile beraber satılıyor
    hiremcoda 1 sene hotbırd astra acan cccam ıle beraber verılıyor
    hangisinı tercıh etmek ıstersenız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Yakın zamanda yeni kanallar eklenecek mi? Eklenecek ise hangileri olduğunu söyleyebilir misiniz?

suan ıcın yok ama avrupa lıglerınde 1 2 ulkeyle anlasma yoluna gıdıcekler haberler bunlar
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    cihaz kalitesi olarak hangisi daha iyidir peki hocam
  • Tv mde optik kablolu ses sistemi var tv üzerinden sesi alıyorum, bu cihazda optik giriş yokmuş tvdeki giriş hala çalışır mi acaba bunu bağlasak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Tv mde optik kablolu ses sistemi var tv üzerinden sesi alıyorum, bu cihazda optik giriş yokmuş tvdeki giriş hala çalışır mi acaba bunu bağlasak ?

hdmi veya scart ile baglıyabılırsınız
  • Arkadaşlar ben bu uydu alıcısı aldım ama aklıma takılan birşey var. Ben akşamları yatarken eklektriği tamamen kesiyorum ve cihazı açtığımda görüntü geliyor ama ses gelmiyor. Tekrar adaptörü çıkarıp takıyorum o zaman ses geliyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba?

• Aynı sorun bendeki cihazda da var. Akşam fişten çekip, sabah takınca görüntü var ses yok. Bunun için müşteri hizmetleri ile görüştüm, cihaz değişti. İkinci cihazda da aynı sorun devam etti. Müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüm, teknik servis yönlendirdiler. Servis geldi, tv'ye, kablolara, çanak antene ve lnb'ye baktı. Hiçbir sorun bulamadı. Dükkandaki kendi cihazını verdi. Benim cihazı aldı gitti. 2-3 gün de bunu dene dedi. Deniyoruz. :) bakalım ne olacak. Bir sonuç alırsam yazarım.. Veya sorunu çözen olursa yazsın bir zahmet de her sabah cihazın fişini tekrar tekrar çekip takmak zorunda kalmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freesolcerman -- 9 Mart 2016; 22:02:39 >
  • Benim değişim cihazı da bugün geldi.Hatta full kutulu olarak göndermiştim ama sadece cihaz değişmiş. Ben bu konu ile ilgili bir hafta müşteri hizmetleri ile görüştüm. Biri diyor açlışıta güncelleme yapıyor bir diğeri kablodan olabilir kabloyu değişip deneyin. Ancak kimse cihazın özelliği mi bilmiyor. Bende Humax servise mail attım bu durum normal mi diye ama işin garibi onlarda bilmiyor. Bana gelen cevapta sadece şikayet talebiniz için Filbox müşteri hizmetlerini arayın diye yazıyordu.. Bende aradım ve değişim cihazı geldi ama anlaşılan değişen birşey olmayacak. Senin üçüncü cihazda değişiklik oldu mu?
  • marbori M kullanıcısına yanıt
    bir aydır kullanıyorum kumandadan kapatıp fişi çekiyorum ;
    hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım ,
    3 ayrı cihaz aynı hatayı yaparmı

http://filbox.com.tr/filbox/m%C3%BC%C5%9Fteri-hizmetleri/yaz%C4%B1l%C4%B1m-g%C3%BCncellemesi

bence yazılım güncellemesi yapın tvnizin hdmi çıkışındada sorun olabilir .
  • elysiummm kullanıcısına yanıt
    Tv nin HDMI çıkışında sorun olduğunu düşünmüyorum. Bundan önce Hiremco X3 turbo hd uydu alıcımda sorun olmuyordu. Bu cihazı da sırf modül ile uyumsuzluk yaşamamak adına aldım. Aslında görüntü kalitesi olarak bile hiremco daha iyi.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 7 Nisan 2016; 14:08:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

.

Merhaba, Humax ın teknik özelliklerini paylaşabilir misiniz? Uydu alıcısı alacağım. Geçenlerde redline ts 4000 plus aldım. Ürün sorunlu çıktı iade ettim.

Hiremco Zapper Plus mu alsam. Yoksa filbox la beraber bu Humax ı mı alsam karar veremedim.

Birde kanalları kendimiz sıralayabiliyor muyuz humaxta yoksa hala sadece favorilere mi ekleniyor?
  • by_carisma33 kullanıcısına yanıt
    2sınınde goruntu kalıtesı guzeldır

cıhazın ozellıklerı farklı hıremcoda ccam ıptv bıss yuklenır tkgs var cepten ızleme var

fılbox 1 sene yasal abaonelıkle sınema belgesel ızlersınız

dukkanımda teshır ıcın fılbox humax kullanıyorum axen 82 50 hz tv bıle dısarıdan gorunler cok begenıyorlar

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/filbox-humax-full-hd-uydu-alici-P36803612
  • by_carisma33 kullanıcısına yanıt
    Bellek
    NAND Flash 128 MByte
    DRAM 256 MByte DDR3, 800MHz
    Tuner ve Kanal
    Giriş Bağlantısı F-Type, IEC 169-24, Dişi
    Frekans Aralığı 950MHz - 2150MHz
    Sinyal Seviyesi -25dBm - -69dBm
    LNB Gücü ve Polarizasyon Vertical: +13.3V (yüksek voltajda +14,5V)
    Horizontal: +18.3V (yüksek voltajda +18,5V)
    Akım: Maks. 350mA (aşırı yükleme koruması)
    DiSEqC Kontrolü 1.0, 1.2, USALS uyumlu
    Video/Ses Çözücü
    Video Çözücü MPEG2 (HP@HL), H.264 (HP@L4.2)
    Ses Çözücü MPEG1 Layer-I/II/III
    Resim Çözücü MPEG2 I-Frame, JPEG, JPEG2000, BMP, GIF, PNG
    Video Çözünürlüğü 1080p/1080i/720p/576p/576i
    Ses Modu Tek / Çift Mono / Stereo / Joint Stereo
    Giriş/Çıkışlar
    Tuner 1 x LNB Giriş
    RCA Çıkış 1 x CVBS/L/R
    HDMI Çıkış 1 x HDMI 1.3 HDCP
    USB 1 x USB 2.0 1 x @Yan
    Smart Kart Girişi 1 1 x @Yan
    Güç Kaynağı
    Tür Adaptör 1.5A
    Giriş Voltajı 100-240V AC, 50/60Hz
    Koruma Ayrı dahili sigorta. Giriş şimşeğe karşı korumalıdır.
    Fiziksel Özellikler
    Boyut (G x Y x D) 160.0 x 135.0 x 34.0 mm
    Ağırlık 250Gr
    Diğer
    OSD Dili English, Türkçe, Russian, German, Arabic
    Ses Dili English, Türkçe, Russian, German, Arabic
    Kanal Sayısı 5000
    Kanal Listesi TV/Radyo, Favori, Alfabetik, HDTV, Filbox
    Aksesuarlar 1 x Uzaktan Kumanda
    1 x HDMI Kablo
    1 x Kullanma Kılavuzu
    1 x Kolay Kurulum Kartı
    1 x Adaptör
    Diğer Özellikler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.