Şimdi Ara

Filbox çok yakında yeniden.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
6.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geri döndüklerini sanmıyorum site PLATFORMTURK DİJİTAL PLATFORM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'adına kayıtlı 2014'te alınmış site 2021 'de bitiyormuş büyük ihtimal eski filbox çalışanlarının işidir bence bu zaten kapanmadan önce bütün veri tabanını üyelerin sözleşmelerini kimlik bilgilerini telefon numaralarını ayhan köseoğlu isimli bir şahısa sattılar umarım üyelerin bilgilerini kötüye kullanmazlar.
  • Filbox bana msj yolladi. Siteye girdim ancak tv kanallarinda ekstra birsey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filbox çok yakında yeniden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-894D9AB01

geri döndüklerini sanmıyorum site PLATFORMTURK DİJİTAL PLATFORM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'adına kayıtlı 2014'te alınmış site 2021 'de bitiyormuş büyük ihtimal eski filbox çalışanlarının işidir bence bu zaten kapanmadan önce bütün veri tabanını üyelerin sözleşmelerini kimlik bilgilerini telefon numaralarını ayhan köseoğlu isimli bir şahısa sattılar umarım üyelerin bilgilerini kötüye kullanmazlar.
    Bu nasıl birşey ya. Yok mu kontrol eden veya ilgilenecek bir kurum? 2. kez SMS ile rahatsız edildim. İstemiyorum kardeşim zorla mı ya. SMS iptali için numara da belirtmemişler. En sonunda mahkemede son bulacak bu iş.
  • quote:

geri döndüklerini sanmıyorum site PLATFORMTURK DİJİTAL PLATFORM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 'adına kayıtlı 2014'te alınmış site 2021 'de bitiyormuş büyük ihtimal eski filbox çalışanlarının işidir bence bu zaten kapanmadan önce bütün veri tabanını üyelerin sözleşmelerini kimlik bilgilerini telefon numaralarını ayhan köseoğlu isimli bir şahısa sattılar umarım üyelerin bilgilerini kötüye kullanmazlar.
    Bu konu hakkında bilgim yok. Olsa bile çalışanların ne kazancı olacak? Parayla abonelik yok ki diyeyim dolandırıcılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filbox çok yakında yeniden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 22 Mayıs 2020; 17:2:28 >
  • quote:

Böyleyse dikkatli olun derim. Ama böyle bi işe kalkışıyorlarsa dikkatli olmalarını burdan öneriyorum sonu hapiste biter.

• Filbox şu an açık
    3 aylık ücretsiz full paket tanımlamışlar
    Bitiş Tarihi 2020-08-31 23:59
    Birsürü belgesel,spor,film kanalı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 24 Mayıs 2020; 14:3:29 >
  • Yayınlarda kaynak hatası veriyor hocam :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Filbox şu an açık
    3 aylık ücretsiz full paket tanımlamışlar
    Bitiş Tarihi 2020-08-31 23:59
    Birsürü belgesel,spor,film kanalı var
    Yani açıkcası bunların dolandırıcı olduğunu pek zannetmiyorum filbox aktifkende bu kanallar vardı SPI kanalları şimdi de var izleyebiliyor musunuz deneyiminiz nasıl?

• Vodafone ile bir ilişkileri olabilir diye düşünüyorum.Uygulama neredeyse aynı bakalım ne çıkacak altından.
  • SPI kanalları açık sorunsuz izleniyor
    Eurosport 1-2 var
    Bbc earth,discovery,animal planet,outdoor channel,viasat history,gametoon,24 kitchen,duck,boomerang,cnn international,trace urban açık
    Filmler çok kötü(eski ve az)
    Paket fiyatı 19.90 tl yazıyor
    Ama şu haliyle aylık 3 liradan fazla etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 25 Mayıs 2020; 16:19:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

SPI kanalları açık sorunsuz izleniyor
    Eurosport 1-2 var
    Bbc earth,discovery,animal planet,outdoor channel,viasat history,gametoon,24 kitchen,duck,boomerang,cnn international,trace urban açık
    Filmler çok kötü(eski ve az)
    Paket fiyatı 19.90 tl yazıyor
    Ama şu haliyle aylık 3 liradan fazla etmez
    teşekkürler paylaşım için bakıp göreceğiz alternatif her zaman iyidir bende üyelik olmadığı için içerik ne bilemiyorum 19.90 pahalı. Yani bende Dsmart go, bein connect, kablowebtv, tv+, vodafone tv, tivibu go var içlerinden kanallar olarak belgesel açısından kablowebtv iyi 1080 veriyorlar galiba sonra dsmart go gelir. Başka bir konuda artık bence filbox ismini değiştirip yepyeni bir isimle gelmeliler.

• adamlar vodafone tv'nin sitesini kopyalamışlar ammada inanıyosunuz
  • Antalyalı. kullanıcısına yanıt
    Link atar mısınız? Ben bir türlü bulamıyorum URL'si filbox.com.tr olan sitede bir şeyler açılmaya çalışıldığında hata veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LanManiaX kullanıcısına yanıt
    Vodafone TV ile aynı yazılımcı firmayı kullanıyorlarmış, belki ondan olabilir.
    (Vucos)

• denile kullanıcısına yanıt
    http://filbox.com.tr/
    Açılmazsa google play store dan FilboxApp olarak telefona yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 26 Mayıs 2020; 11:52:20 >
    Site açık ama her şeyde hata veriyor. Mobil uygulamasına da bir bakayım dediğiniz gibi.
    Filbox çok yakında yeniden..

Filbox çok yakında yeniden..
    Buradan da girilmiyor. Sistem tam oturmamış galiba.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.