Şimdi Ara

Filbox çok yakında yeniden..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
6.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitede çalışmalar devam ediyor şu an için giriş yapılamıyor. Filbox çok yakında yeniden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne filboxmuş arkadaş.
  • Zamanında efsaneydi. Ama artık çıksa bile kimsenin güveni kalmadı.
  • arkadaşlar...filboxın yeniden faliyete geçeceğini zannetmiyom şayet gerçekleşirse bile az ihtimal...platformun adını değişsin yawu misal vereyim flaşbox olsun...!!!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...filboxın yeniden faliyete geçeceğini zannetmiyom şayet gerçekleşirse bile az ihtimal...platformun adını değişsin yawu misal vereyim flaşbox olsun...!!!...
    faaliyete geçecek kartilkisi abim bein connect gibi olacağını düşünüyorum aylık taahütsüz.

• yetmedimi milleti kazıkladıkları
  • Bildiğim kadarıyla yıllık ücretli alanların parasını gün bazında geri ödeme sağlamışlardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelsin artik guzel filmler oynuyodu avrupa sinemasi olaraktan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunak

gelsin artik guzel filmler oynuyodu avrupa sinemasi olaraktan
    test yapıyorlar şu anda gelmesi biraz uzun sürecek ama gelecek kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkanctn98

Bildiğim kadarıyla yıllık ücretli alanların parasını gün bazında geri ödeme sağlamışlardı
    Evet benim 7-8 ayım kalmıştı sanırım, iade ettiler. Açıkçası çok şaşırmıştım. O yüzden bende çok olumlu bir iz bıraktılar. 50-60 TL ye yıllık, taahhütsüz vs. çok uygundu zaten.

• Bence bu ekonomik buhran ve corona durumlarında bu mümkün değil.Çünkü komple kapandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkanctn98

Bildiğim kadarıyla yıllık ücretli alanların parasını gün bazında geri ödeme sağlamışlardı
    Aynen ben de iade almıştım. Dürüst olanı kötüler zaten bizim milletimiz. Onlara free tv sansui kazıkları lazım.
  • Yayın kalitesi ve içeriği çok zayıf bir platformdu zaten. Aynı şartlarda gelse ne olacak ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekabet iyidir. Umarım gelirse güzel kanallarla gelir.

• sanırım geri dönmüşler sms geldi şimdi . Giriş yaptım 3 aylık full paket tanımlamışlar . Bazı kanallar çalışıyor ancak çoğu çalışmıyor . Vodafone ile anlaşmışlar gibi kaynak kodlarında vodafone domainleri var Filbox çok yakında yeniden..
  • ozkan994 kullanıcısına yanıt
    Eskisi gibi uydudan hizmet alabilecek miyiz acaba, fikriniz var mı ?
  • arkadaşım...özkan...filbox komple kapandı diye biliyom sanki...!...sana gelen mesaj illegal yayın olabilir bence sanki öyle gibi şüpheliyim...!
  • Uydu hizmeti şu an için mümkün değil sitelerinde ücretsiz paket tanımı yapıyorlar aktif olmaları çok yakın. Halen test aşamasında.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.