Şimdi Ara

FIKRA PAYLASMAK ISTEDIM BUNLARI YENI OKUDUMDA !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bunlar cok eskidir yenidir bilemem
    tekrar paylaşmak istedim şu yorumlari istemioyrum!!! ( lol, bu verilmişti BAN , bu ne 2 yıllık fikra bu ezik , vs. vs. )
    şeyleri duymak istemiorm sadece amac paylaşmak
    bu forumda ilk defa bunu paylaşiorm herneyse...

Pilot Temel ve Kule

Pilot Temel telsize var gücüyle bagiriyordu :

* "Ula, sag motor bozuldu. Düseyrum, düseyrum. Meydey düseyrum. Kule düseyrum."

Kule hemen cevapladi :

* "Mesaj anlasildi. Yerinizi bildirin, yerinizi bildirin." Temel gayet ciddi :

* "Pilot kabini, öndeki sol koltuk, pilot kabini, öndeki sol koltuk."

isteyenlere devam edebilirim fikra bol !!

• bir amerikalı bir japon ve bir türk mühendis istanbula yeni bir boğaz köprüsü açmaya karar vermişler köprüyü yapmışlar ve tam açılışta yıkılmış

Amerikalı gitti bütün demirlerim bütün emeğim diyerek kafasına bir kurşun sıkmış

Japon gitti onca çalışmam onca emeğim diyerek harakiri yapmış o da ölmüş

Türk ise iyi de çimentoyla kumu koymamışım yoksa benim de sonum bunlar gibi olacaktı.......
  • dedesi,torununu gezdiriyordu. önlerinden cok güzel bir otmobil gecer.dedesi:
    -bak yavrum der; "düt düt" geciyor.cocuk gayet sakin bir cevap verir:
    -dedecigim, o "düt düt" dedigin; sekiz silindirli, otomatik vitesli, doksan sekiz model bir mersedestir.
  • Kadının evinde cam kırılmıştı. Camcıyı aradı ve sipariş verdi. Yarım saat sonra zil çaldı. Kadın megafondan seslendi:

- Kim o?

- Camcı bea..

Kadın kapıyı açtı ve camın takılacağı yeri gösterdi. Beş dakika sonra yine zil çaldı.

- Kim o?

- Camcı bea..

- Yanlışlık var. Az önce bir camcı gelmişti.

- Düştük bea..
  • fikralar igrenc yada cok komik olabilir

ben anlamam

fikra fikradir

paylaşim paylaşimdir

temelin eczanesine eli silahlı, yüzü maskeli iki soyguncu girmiş ve ellerindeki silahi temele doğrultup:
    - çabuk kasadaki herşeyi ver !

- özür dilerim, reçetesiz hiçbirşey vermiyoruz
  • Kahramanımız temel bir araba kiralar ve otobana çıkar, ancak 1 saat sonra geri döner ve arabanın motorunun bozuk olduğunu söyler ve başka bir araba kiralamak ister ve tekrar otobana çıkar ancak son yine aynı olur 1 saat sonra tekrar geri döner. Otomobilin sahibi arabalarının sağlam olduğu konusunda iddialıdır. Olayın nasıl gerçeklerştiğini temele sorar. Kahramanımız temelin cevabı düşündürücüdür - Haçan ben hız yapmayi çok severum Otobanda 200’ü gördüm ama bana yetmedi vitesi (R) rokete taktım birden bire arabanın motoru parladı diye yanıt verir. :)

benden bu kadar inş. sizinkileride duyariz

iyi geceler
  • temelin biri yolda gidiyormuş. sonra corciyormuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.