Şimdi Ara

FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR.(Tempra)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam olsun Tempra buldum,içi ile dışı ile sıfır gibi lpg zaten yok.100 küsür bin km'de km si düşürülmüştür felan demeyin aşırı temiz araba o km'yi bile belli etmiyor.1.6 İe ful modelinden
    Klima,Ön,arka kol dayama,dört cam otomatiği ve fark yıkaması bile var.Bu araca ne kadar verilir?Rakam söylerken piyası göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum.

Neden böyle bir aracı düşünüyorsun derseniz çok küçükken babam'ın bordo temprası vardı o araba'yı hiç unutamam o zamanlardan beri temiz bir tempra'da ben eskiteceğim demişimdir.Bu nedenle düşünüyorum.

• 10-11 bin civarinda alinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka0658

10-11 bin civarinda alinir.

9-10-11 ederi var temizse .

Benimce çok sevdiğim ve konforunu hiç bir arabada bulamadığım eşşiz bir araç . bizdede sxak var .
  • Dediğin kadar temizse 10-11 e kimse vermez zaten bence 15 verilir.piyasa bu

• @anka0658 O Rakamlara vermiyor beyler.Sıradan tempra'lara o fiyatları istiyorlar.Adam Laf arasında 17-18-19 bin'lerden bahsediyor. @ARTHUR.
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Çok temiz hocam döşemeleri direksiyonu torpidosu,bagaj döşemeleri sıfır gibi.. 15'e bile vermiyor.Daha fazla verilirmi sence
  • tempra gibi araba gelmedi daha, doneminin efsanesi, herkesin gozunun oldugu bir arabaydi. fiatin salakligi yuzunden bitirdiler, devam etselerdi efsaneyi yeni kasalariyla gormeye devam ederdik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adama hevesini belli edersen. 50 desen de alamazsınız.

• Kaç istiyor kısaca söylesen ona göre yorum yapsak

19 diyor ama 18,500-18'e verir zannediyorum.
  • Çocukluğumun hayali diyorsun yani duygusal olarak verilir ama mantıken verilmez. Bence sen biraz bekle zaten o paraya satamaz biraz daha fiyat kırar

Öyle yapayım madem umarım satılmaz,araba o kadar temizki görünce içimden''iişte yıllardır beklediğin araba karşında''dedim.Hemen etrafa sahibinı sordum buldum bekledim bir kapısında yatmadığım kaldı.Almamak için zor tutuyorum kendimi dünden beri
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Öyle yapayım madem umarım satılmaz,araba o kadar temizki görünce içimden''iişte yıllardır beklediğin araba karşında''dedim.Hemen etrafa sahibinı sordum buldum bekledim bir kapısında yatmadığım kaldı.Almamak için zor tutuyorum kendimi dünden beri

Hocam çok hevesliyseniz ve bu para sizi sıkıntıya sokmaz , ve sonra zarar ettiğinizde üzülmezseniz alın gitsin ama unutmayın birdaha o fiyata satamayacağınızıda bilin .

Maddi durumum iyi olsa bende alır bi kenara koyarım .

3-4 sene önce bizim akrabada vardı 2 bin motor olanı 2000 bin modeldi hatırladığım kadarı ile sonra gitti sıfır megan aldı temprayı sattı .

Adam meganı 1 ay bindi ısınamadı sattığı adama 3-5 fazla verdi arabayı geri aldı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.